Skocz do zawartości

Kącik dziwnego humoru


Mordecz

Recommended Posts

Temat tworzony z myślą o osobach, które lubią... dziwny, niestandardowy humor domieszkowany absurdem i... sam nie wiem czym. O ile mnie pamięć nie zwiedzie, co jakiś czas wrzucę filmik, może dwa. Teraz mam pod ręką raptem trzy materiały, może wam się spodobają :3

 

Inne, nieco absurdalne spojrzenie na odcinek "Princess Twilight Sparkle". Uważajcie, bo zawiera śladowe ilości Twilicane'ów.

 

Kiedyś znalazłem to nagranie na komórce i pomyślałem sobie, że fajnie będzie wykorzystać go w kucykowym uniwersum.

 

Jeśli się zastanawialiście, kto powziął się za zaśpiewanie PFUDORA po polsku, to teraz znacie odpowiedź. Jeśli nie mieliście okazji go posłuchać, tak teraz jest niebywała okazja poznać mój pokaleczony wokal ;)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Mordecz
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ktoś kiedyś poprosił mnie o nagranie lektoratu. Nie mogłem być obojętny i zamieściłem ten oto materiał:

 

 

Jeśli potrzebujesz kolejnego absurdalnego materiału i chcesz się na szybko zapoznać z tematyką odcinka "Castle Mane-ia'i", skorzystaj z tego filmu:

 

 

Pozdrawiam

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Święta się skończyły. Możemy wrócić do parodiowania całego świata.

 

 

Kiedyś było "Z Kamerą Wśród Bronies". Pomyślałem sobie, że niektórzy piszą na potęgę, inni próbują coś narysować, z kolei ja... postanowiłem to nagrać. Efekt? Cóż, do tej pory mówią mi, że zginę :/

 

Pozdrawiam

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh you... <3 Cieszę się, że znalazłem te kilka osób, którym podobają się podrzucane przeze mnie materiały. Tyle mi w zupełności wystarczy, Cóż, popularność jest mi obca   :crazytwi:

 

Tym razem nieco starszy materiał, w którym brałem udział. Wraz z klashyykiem, Niepełnosprytną i Pokemonką nagraliśmy króciutki fanfik, którego zadaniem jest wystraszyć słuchacza. Mimo wszystko nie polecam słuchać nagrania w słuchawkach.

 

 

(jestem narratorem)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Mordecz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawno was nie karmiłem filmikiem o dziwnym humorze. Mam jeden z tych, którego nie powinienem pokazywać opinii publicznej.

 

(uwaga, zawiera łacinę podwórkową)

 

Najlepszego z okazji Dnia Kobiet! Tak, wiem, że jeszcze dwa dni, ale za dwa dni o tym zapomnę ;)

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 10 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...