Skocz do zawartości

Recommended Posts

To są przykłady mi znane, a tematu nie studiowałam dogłębnie, na to natknęłam się podczas rozwijania swoich hobby, po prostu.

Ale racja, spam się tutaj robi, koniec off topu :D

Co do listu- jak dla mnie za mało naukowy język. Chyba zbyt formalna jestem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno czytałem o tym na wiki:
 

Zasadniczo samce bastardów (z nielicznymi wyjątkami) są bezpłodne, samice zaś bywają płodne. Samice pierwszego pokolenia bywają krzyżowane z samcami jednego z wyjściowych gatunków w celu stworzenia nowej rasy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mieszaniec

 

Czyli rzekomą bezpłodność można wrzucić między mity, pod warunkiem zachowania pewnych reguł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak odnośnie Światła Życia: mikroskala w której oscylują ,,bąbelki" i makroskala w której działa Magia Harmonii to dwie osobne teorie; łączenie teorii mikro i makro daje okropne efekty, potężne paradoksy niemożliwe do zaistnienia. Mi te ,,bąbelki" przypominają raczej atomy a Światło Życia, cóż to trudniejsze do uzasadnienia, na Ziemi jest teoria że we wnętrzach kwarków znajduje się cały wszechświat, ale to problematyczna teoria. Pamiętać jednak należy że Equestria to inny wymiar; fizyka (a co za tym idzie- biologia) może być skrajnie inna, nie wiemy co jest we wnętrzu ziemskiej materii a co dopiero innej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...