Skocz do zawartości

Saga God of War


Paladyn Zanderson

Recommended Posts

Nie wiem czy taki temat jest tu już Jak co to Warmen może we mnie wepchnąć nóż :) Temat o mojej ulubionej grze (sadze) na Playstation 2 której tytuł każdy pewnie zna Porozmawiamy bowiem na temat GoWa :) na początku nie byłem do tytułu przekonany lecz potem stał się dla mnie jedyny Bo spędzałem przy nim godziny Wylewając swoje oraz wrogie płyny a wrogów istna Horda Od Zombiaka do Minotaura A czasem trafi się i Zagadka Co dla mnie nie jest łatwa Ale dosyć pochwalania Czas na pytania Co wy o niej sądzicie ? Czy Ją lubicie ? Czy nienawidzicie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Jedna z moich ulubionych serii! Wyżynka i jeszcze raz wyżynka, po prostu coś boskiego. Ograłem wszystkie części na PS3, posiadam wszystkie na PSP (właściwie to na PS Vicie, ale szczegół). Jak ktoś nie grał to musi najszybciej nadrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem cholernym fanem serii (jest to moja 2 ulubiona gra) lecz ze smutaśnie smutnym smutkiem muszę przyznać że grałem tylko we hadheldowe wersje... dlatego gdy myślę jaką konsole sobie kupić ciągnie mnie do PS3 dzieki trylogii... Oraz najnowsze ascension... Trochę mnie powala to, że oni nie wydają gier chronologicznie... najpierw 1 potem 2 potem chains-y które dzieją się między jeden a dwa potem 3 potem ghost of sparta która też się gdzieś tam dzieje po 1 a teraz ascension które jest całkowitym prequelem wszystkiego... Ale uwielbiam Sony za to co zrobili z wersjami na psp bo sparta to wyciśnięcie całej mocy grafiki jaką tylko można było... A z rzeczy, które mnie strasznie rozwalały jest na przykład to, że oni od początku się udupili (przepraszam za wyrażenie) robiąc ostrza bo tak jak w każdej części robią inne dodatkowe bronie tak nic nie jest lepsze od ostrzy chaosu/ateny (zależy od części)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego, że GoW na początku był planowany jako trylogia. Jednakże sława, jaką zdobyła ta gra spowodowała, że Sony postanowiło się postarać o kolejną część na PSP, żeby sprzedać kieszonsolkę. W końcu nic nie przyciągnie fana konsol bardziej niż gra z jego ulubionej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra urzekła od samego początku historii. Miałem okazje przejść wszystkie cześć i powiem tylko jedno "Niesamowite" ale najlepsza cześć według mnie to "God of War III" to co wycisneli graficznie z PS3 to ... to. Nie umie tego opisać, wystarczy spojrzeć na Gameplay lub samemu zakupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Piter Wan Kenobi

Grałem,bardzo mi się ta seria podoba i jest jedną z moich ulubionych xD.Pomimo że jest dużo krwi i przemocy to ma swój klimat i wciąga.Trochę tak temat odkopałem,a co mi tam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Swego czasu postanowiłem ukończyć całą serię. Obie na PSP i trzy na PS3. Przy trójce dopadła mnie monotonia i jakoś nigdy jej nie ukończyłem. Nie żeby to była zła gra - w swoim gatunku rządzi (te combosy!), ale autorzy powoli zaczynają zjadać ogon. Myślę że niepotrzebnie zabrali się za następną część. A skoro już ją robią, to moim zdaniem powinni wziąć zupełnie nowego bohatera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Uwielbiam tą grę! Oto moje osiągnięcia:

 

- Przejście God of War 1 na poziomie God (czyli very hard), a przy okazji znalezienie wszystkich skrzyń i zagadek. A także wykonanie wszystkich wyzwań bogów.

 

- Przejście God of War 2 Na poziomie Tytan( czyli również very hard), w tej części też wszystko znalazłem. I wykonałem zadania bogów.

 

- Przejście God of War Duch Sparty na God(very hard), i odblokowanie wszystkich dodatkowych i strojów, odblokowanie całej świątyni Zeusa i wykonanie wyzwań bogów.

 

W God of War 3 i Chains of Olympus jeszcze nie grałem ale jak zacznę to dam z siebie wszystko! Tak samo w God of War Wstąpienie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Okazało się, że dzięki funkcji Cross Buy mogę zagrać w obie części GoW z PSP na Vicie (nie wspominając o części gier z PS3 czy GT z PSP).  :yay:  Niestety Vita ma ekran o większej rozdzielczości i widać "pikselozę", ale kogo to... po takiej przerwie miło wrócić do sieczenia, rąbania i rozrywania na kawałki wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka. Oj zacna seria... drugiej takiej nie będzie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nowa aktualizacja Vity pozwala na poprawienie barw oraz filtrowanie anizotropowe. Dzięki temu gra wygląda nieznacznie lepiej. Można też przypisać cztery przyciski do czterech rogów ekranu. Przydatne. W tej chwili gram w "Ghost of Sparta" i gry z Vity zeszły na drugi plan. Pora na kupno Silent Hill z PS One  :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...