Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Proponował bym takiego plugina zainstalować, żeby można było wyłączyć sobie któryś z działów/poddziałów (np Gry i zabawy) tak, żeby po prostu nie widzieć w Nieprzeczytanych postach wątków z tego działu. Takiego pluga widziałem przykładowo na forum shinden anime (jeśli ktoś by chciał sobie zobaczyć jak to działa, w każdym dziale są Narzędzia forum -> Ignoruj ten dział, czy jakoś tak.) Po co coś takiego? A dlatego że widząc 1000 nieprzeczytanych postów, z czego połowa jest z gierek można się przerazić ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tej sprawie do Tarretha i Sipera, jednak najwyraźniej im wyleciało a mnie się nie chce przypominać... :ming: Pomagając przy porządkach w artach zauważyłem brak jednego góra dwóch działów. 1. Robótki ręczne - Dział na pluszaki, łatki, przypinki etc. 2. Dział requestów (martwy temat zrzeszający artystów chętnych do wykonywania requestów nikomu nie pomógł, na kilku forach poświęconych jednej grze/serialowi/anime etc. takie działy są i mają się bardzo dobrze.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tej sprawie do Tarretha i Sipera, jednak najwyraźniej im wyleciało a mnie się nie chce przypominać...

:ming: Pomagając przy porządkach w artach zauważyłem brak jednego góra dwóch działów.

1. Robótki ręczne - Dział na pluszaki, łatki, przypinki etc.

2. Dział requestów (martwy temat zrzeszający artystów chętnych do wykonywania requestów nikomu nie pomógł, na kilku forach poświęconych jednej grze/serialowi/anime etc. takie działy są i mają się bardzo dobrze.)

Jestem na tak, im więcej selekcji, tym lepiej, bo tych tematów w dziale z artami jest naprawdę mnóstwo. Z tego powodu wiele z nich traci zainteresowanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Dział requestów (martwy temat zrzeszający artystów chętnych do wykonywania requestów nikomu nie pomógł' date=' na kilku forach poświęconych jednej grze/serialowi/anime etc. takie działy są i mają się bardzo dobrze.) [/quote']

Na innym forum to zwiemy 'Graficznym Targowiskiem' (dosłownie tak się zwie dział, choć może tu nie tylko 'graficzne' to by było?). Moim zdaniem lepiej to ująć właśnie w tym stylu - bo nie każdy kojarzy, co to request, nie każdy chce wykonywać coś dla każdego, więc wprowadza jakieś zasady lub formę wymiany... :3

I w opisie działu z grafiką komputerową jest niepotrzebnie przecinek~.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest dyskusja na inny temat, ale pozwolę sobie wtrącić coś innego. Jest wątek "Nieobecności" w przypiętych wątkach. A co myślicie o założeniu wątku, w którym użytkownicy będą mogli napisać dlaczego w jakimś okresie czasu nie mogli wejść na forum. Myślę tu o takich przypadkach, gdy nie ma możliwości zgłoszenia swojej nieobecności. Bywają takie sytuacje. Np Problemy a internetem, awaria sprzętu, jakiś wyjazd no nie wiem... Różne mogą być powody. I właśnie w tym wątku każdy mógłby się usprawiedliwić i tym samym nie sprawiać wrażenia, że przestało mu zależeć na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest dyskusja na inny temat, ale pozwolę sobie wtrącić coś innego. Jest wątek "Nieobecności" w przypiętych wątkach. A co myślicie o założeniu wątku, w którym użytkownicy będą mogli napisać dlaczego w jakimś okresie czasu nie mogli wejść na forum. Myślę tu o takich przypadkach, gdy nie ma możliwości zgłoszenia swojej nieobecności. Bywają takie sytuacje. Np Problemy a internetem, awaria sprzętu, jakiś wyjazd no nie wiem... Różne mogą być powody. I właśnie w tym wątku każdy mógłby się usprawiedliwić i tym samym nie sprawiać wrażenia, że przestało mu zależeć na forum.

Ale po co? Normalni userzy za nic nie muszą odpowiadać. Jeśli chodzi o jakieś prywatne zabawy - nie ma konieczności ich kontynuowania/mogą wskazać zastępce/poinformować w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Jak to właściwie jest z tym limitem PW? Konieczne to jeszcze po powiększeniu serwera? I czy, jeśli limitu znieść nie można, nie dałoby się chociaż usprawnić usuwania starych wiadomości? Chędożenie się z zaznaczaniem najpierw każdej strony po kolei, potem usuwaniem, a na koniec jeszcze opróżnianiem folderu nie jest zabawne, nawet jeśli trzeba to zrobić najwyżej raz na kilka miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Jak to właściwie jest z tym limitem PW? Konieczne to jeszcze po powiększeniu serwera? I czy' date=' jeśli limitu znieść nie można, nie dałoby się chociaż usprawnić usuwania starych wiadomości? Chędożenie się z zaznaczaniem najpierw każdej strony po kolei, potem usuwaniem, a na koniec jeszcze opróżnianiem folderu nie jest zabawne, nawet jeśli trzeba to zrobić najwyżej raz na kilka miesięcy.[/quote']

Popieram i czy dało by się jeszcze zrobić jakieś powiadomienia, czy dana wiadomość została przeczytana, czy jeszcze nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...