Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Flutteryay, można to obejść. Wklejasz w takim np. GIMP'ie 2 obrazki albo więcej na przezroczystym tle i zapisujesz. Wygląda jak kilka, ale jest jeden. I wszystko fajnie, dopóki nie przekracza wymiarów 700x240 xD Ale w sumie można by zwiększyć limit. Tylko, żeby były w jednej linii czy coś, i żeby łącznie nie przekraczały w.w. wymiarów. Już widzę próby przekrętów xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm... I nikt (z adminów) nic nie napisał na temat zwiększenia limitu obrazków w sygnaturze :| Da się to zrobić? Bo limit wielkości byłby nadal taki sam ofc.

Flutterko :O Dopiero teraz zauważyłem tego posta :c

Limit ilości obrazków w sygnaturce - zwiększony :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warmen, nope. Jeśli ktoś chciałby użyć rotatora do podpisu, to ma wtedy problem, bo musi wszystkie wersje oddzielnie robić. Co dla podwójnego rotatora po 10 obrazków w każdym daje ci 100 kombinacji, które normalnie poszłyby losowo (a tak, to trzeba z niektórych zrezygnować... tylko z których? po to się zwykle daje rotatory żeby nie musieć decydować co chce się mieć, bo ma się wszystko). Szybciej i wygodniej jest też wklejać kilka obrazków z oryginalnego źródła niż każdy ściągać, wklejać, zmieniać... Do tego kompozycja z tekstem pomiędzy obrazkami jest łatwa do edytowania normalnie, a dość trudna jak jest w jednym obrazku wszystko. *bawiła się kiedyś podpisami na innym forum* Edit: Ninjad'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba jest opcja zapisu stylu , latających kucy i innych ustawieň na komputerze/cookis a nie na serwerze bo ja na swoim telefonie nie moge urzywač SB na nowym stylu a na starym dziala reszty można siě domyślič.

Nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, że nie, czy nie, że nie możesz się domyślić? Ja nawet nie wiem o co w tym poście chodzi. No Key, weź sie ogarnij i poświęć te 10 sekund więcej na pisanie jakoś składniej. Nawet jak Yoda Mistrz być może, ale żeby sens miało jakiś to D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... znacie mnie i moje błędy pisane na telefonie Już wyjaśniam: Chodzi o to że np. na telefonie chciałbym mieć stary styl i bez latających kucy < zamula jak cholera> a na pc wszystko włączone na nowym stylu. Według mnie proste ale nie wiem nie znam się za bardzo na działaniu MyBB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, ale nie żeby cały link prowadził do części nieczytanej.

Po prostu coś większego powinno być, a nie takie małe cuś.

Na innych forach jest np. mały obrazek (np. cuś takiego Dołączona grafika) - o wiele łatwiej w coś takiego trafić niż w małą strzałeczkę. Alt obrazka tam jest 'Nowy' lub coś podobnego, a więc nawet jeśli obrazka nie wyświetla, to i tak jest w co trafić. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam, ale nie żeby cały link prowadził do części nieczytanej.

Po prostu coś większego powinno być, a nie takie małe cuś.

Na innych forach jest np. mały obrazek (np. cuś takiego Dołączona grafika) - o wiele łatwiej w coś takiego trafić niż w małą strzałeczkę. Alt obrazka tam jest 'Nowy' lub coś podobnego, a więc nawet jeśli obrazka nie wyświetla, to i tak jest w co trafić. :3

Wstawiłem ten obrazek i rzeczywiście, lepiej wygląda :3

Później pomyślę nad alternatywą, bo w trybie nocnym będzie to nieestetycznie wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xyz, i weź zrób w końcu ikonki nowych tematów w podforach dla trybu nocnego xD O ile jeszcze na dziennym w miarę to widać, na nocnym niebieski się zlewa z ciemnym tłem. Ja bym widział tutaj takie... kolorowe kropki - dla dziennego niebieskie przy nowych tematach, szare przy braku nowych; dla nocnego... biały przy nowych, szary przy braku? Dunno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem ten obrazek i rzeczywiście, lepiej wygląda :3

Później pomyślę nad alternatywą, bo w trybie nocnym będzie to nieestetycznie wyglądać.

Trzeba po prostu zrobić coś, co będzie pasowało i do tego, i do tego. Bo ten skradłam z PDFa akurat. x3 A tam styl jest cały czas taki sam, niebieskawy z akcentami pomarańczowego.

Tu by można zrobić coś stylizowanego na takie drewno jak są belki forum. Lub po prostu taki styl jak te przyciski brązowe.

Bo ten brąz jest w obu stylach. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zawsze można wziąć którykolwiek i go przemalować. ;P Potem może się pobawię z przerabianiem... albo raczej i nie. Bo nie mam czasu. Chwilowo daj może to, co ty znalazłeś. :3 Będzie widać, ale jednocześnie nie będzie tak raziło jak ten pomarańcz na nocnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliver, sam napisałeś 6 słów, jeśli uznać liczby za słowa. ;P Więc już nie przesadzaj. PS Xyziu, żeby się nie czepiali, to mogłeś się wtrynić do mojego postu. Ja tak na PDFie robię żeby mi nie mówili, że spamię. 8D'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliver, sam napisałeś 6 słów, jeśli uznać liczby za słowa. ;P Więc już nie przesadzaj.

PS Xyziu, żeby się nie czepiali, to mogłeś się wtrynić do mojego postu. Ja tak na PDFie robię żeby mi nie mówili, że spamię. 8D'

No rzeczywiście, nie pomyślałem o tym :Po rly?

Fragin - pomyślimy o takiej opcji.

a moim pomyśle nikt nie pomyśli :P bob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...