Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mam sugestię co do Mistrzów Gier.

Część z nich jest nieaktywna, więc może by tak zwolnić te miejsca dla osób, które chciałby zostać GM?

nie ma stałej liczby mg. jeżeli zapisy na pozycję mg będą otwarte to powodzenia. Co do braku aktywności niektórych mistrzów gier... nie każdy musi być jak braeburn, gdzie odpisze każdemu kilka razy dziennie...

układając co chciałem powiedzieć. Nic z tym się nie zrobi bez zgody odpowiednich osób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma stałej liczby mg. jeżeli zapisy na pozycję mg będą otwarte to powodzenia. Co do braku aktywności niektórych mistrzów gier... nie każdy musi być jak braeburn, gdzie odpisze każdemu kilka razy dziennie...

Ale są GMowie, którzy nic nie napisali już od dobrych paru miesięcy. Można pomyśleć co zrobić z takimi osobami.

Mówisz o Vanadiss'ie? on akurat graczy nie ma

Żelek? Dział ma zamknięty więc nie mam pojęcie wtf

Kirara? Praca i studia

Quasit? Ciezki przypadek lenistwa...

Ale fakt można cos z kilkoma z nich zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszy jest Gobo i jego Niklasowa sesja. Co do reszty MG...no, sporo tego mamy. Niektórzy są lepsi, inni gorsi, kolejnych nie widać od długiego czasu z przyczyn uzasadnionych, bądź też nie. Ale kilka miejsc można zwolnić. I to bez większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie propozycje co do forum (jeśli już je ktoś podał to przepraszam): - Pamiętnik Spike'a. On służy pomocą właściwie każdemu i myślę, że też mógłby coś notować odnośnie swoich przygód. - Możliwość rozmawiania z księżniczkami Celestią i Luną tak jak z innymi kucykami. Chodzi mi o zadawanie pytań tym bohaterkom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well.

Od dłuższego czasu cwałuję między różnymi forami.

I na nich znalazłem moje. "źródło zazdrości".

http://www.iv.pl/images/23718744191399370038.jpg

TE. DWIE. OPCJE.

Może chociaż tyle?

1. Nie ma czasu/możliwości/umiejętności zmniejszania avatarów? Proszę bardzo. Jedyną wadą tego jest to, że obrazek musi być wysyłany z komputera.

2. Koniec zawracania rzyci treściami a'la "HEJ ADMIN ZMJEŃ MJI TYTÓŁ". Na rękę pójdzie to chyba każdemu... No ale w końcu jest to towar Deluxe, więc i tak pewnie będą do niego dostęp mieli jednie "ważniejsi" kolorowi.

Adres forum to: www.zandronum.com

Jak się okaże: Propozycja jest robiona pode mnie. Właściwie wszystko, co proponuję jest robione pode mnie. Well, I won internet.

*Anti-hate shield activated*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Martinez, tytuł, a ranga to często co innego. Tzn. zależy od forum. Na PDFie (stoi na SMF2) jest normalna ranga (nadawana przed administrację), ale też jest tytuł. Tytuły mogą nadawać sami sobie userzy, którzy mają taki przywilej - np. administracja i ranga Guru. Po prostu wyświetla im się dodatkowa ramka w edycji profilu. Tytuł na PDFie nie wpływa na rangę (no, jedynie ranga na tytuł, bo nie każdy może sobie takowy ustawić), występuje to równolegle. Więc czemu od razu naskakujesz tak jakby tytuł od razu dawał nie-wiadomo-co? (Te twoje kolory + modowanie... -.-) Często osoby sobie wpisują w takim miejscu coś, co je wyróżnia/po czym są rozpoznawane. A tu i tak takie cechy rozpoznawalne są wpisywane. Tyle że administracja musi się męczyć ze zmienianiem. Ty ni dasz? To ktoś inny da. Jeden zauważa jakieś drobne zasługi, inny nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie już troszkę długo... brakuje? pewnej rzeczy, o której zapomniałem, że mogę tu napisać. Mianowicie, żeby przy szybkich odpowiedziach dać chociaż odnośnik do emot, bo trochę dziwnie jest napisać np. pięć zdań po czym całość wycinać i wklejać do pełnej odpowiedzi, żeby dodać emote, bo wątpię, żeby ktokolwiek pamiętał jak napisać każdą emotę. Z góry dzięki. @Down Dokładnie o to mi chodzi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście przydałoby się taka opcja, też czasami muszę tak robić jak Porter, bo jeszcze nie pamiętam wszystkich emotek (a i tak pamiętam tylko :derp: ). Może dałoby się zrobić odsyłacza gdzieś pod napisem "Wyłącz emotikony" ?

//Po nocnej akcji na SB pozwole sobie zacytować Eridora.

Prawdopodobnie, gdyby forum miało zabezpieczenie przed napisaniem posta, gdy został w tym czasie wysłany inny, nie było by w ogóle problemu

Przydałaby się taka opcja.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie osobiste sugestie. 1. Animowane sygnaturki - mi osobiście one przeszkadzają podczas czytania forum, rozpraszają mnie. Im bardziej zmyślne migotania tym gorzej i muszę ustawiać tak stronę aby były zasłonięte. 2. Dynamiczne powiększanie forum - chodzi o to że jak jest dłuższa wypowiedź, lubię odsunąć się od ekranu i maksymalnie powiększyć stronę (ctrl +). Można było by ustawić maksymalne zbliżenie żeby nie ucinało tekstu, tylko dopasowywało się do nowego powiększenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zastanawiałem się, czemu by nie dodać takiej opcji jaką widziałem (lub sobie ubzdurałem ): Opcja polega na tym że przy nieprzeczytanych postach po otwarciu strony na nich wyświetla się że "już brałeś udział w tym temacie"... To może pomóc np. zapominalskim, którzy napisali już w temacie na który jest tzw. jedna odpowiedź (podaj swój wiek etc.)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a ja mam taką sugestię dotyczącą nie obecności w panelu użytkownika mianowicie żeby dodać co takiego jak data nie obecności tzn znaczy że wpisujemy oprócz powodu datę kiedy będziemy nie obecni i potem datę powrotu (coś takiego sądzę by się przydało, dla tych którzy tak jak ja nie mają czasu wpisać nieobecności w dzień wyjazdu, bo wyjeżdżają wcześnie rano)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm a ja mam taką sugestię dotyczącą nie obecności w panelu użytkownika mianowicie żeby dodać co takiego jak data nie obecności tzn znaczy że wpisujemy oprócz powodu datę kiedy będziemy nie obecni i potem datę powrotu

(coś takiego sądzę by się przydało, dla tych którzy tak jak ja nie mają czasu wpisać nieobecności w dzień wyjazdu, bo wyjeżdżają wcześnie rano)

Data powrotu można wprowadzić. Jest przecie taka funkcja :wut:. A kiedy będziemy nieobecni można też napisać w temacie "Nieobecności".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym ponownie poruszyć temat stworzenia listy słów, których nie wolno używać, mówię o tych niepewnych, nie tak oczywistych jak przekleństwa. Kiedy user myśli, że to nic złego, i jest to poparte przykładami (np. użycie tego wyrazu w bajce od lat 7...), i wielu też tak uważa, w tym osoby zajmujące tu odpowiedzialne stanowiska. Mam dosyć sprzeczania się z jednym avatarem (bo inni nie reagują, zapewne nie widząc nic złego w paru słowach których używam) na temat dawania bezpośredniego warna (albo trzech naraz...) bez ostrzeżenia za słowa, za które nikt inny mi nigdy nie zwracał uwagi, które były używane. Bez "upomnienia słownego". Ostatnio wymyśliłem pewne słówko. Polegało na zapożyczonej z bajki (normalna stara bajka...) grze słów, gdzie zamiast "kot" wprowadziłem "kuc". Używałem w obecności wszystkich na sb, było spoko, nikt, nawet z avatarów się nie czepiał. Ale przyszedł ktoś komu się nie spodobało no i bez myślenia dostałem 3 bezpośrednie warny bez ostrzeżenia. Sytuacja dla mnie śmieszna bo: - Brak ostrzeżenia, słownego upomnienia - Różne zdania czy to słowo było brzydkie czy nie. Podobne było użyte w bajce - Skoro stworzyłem tutaj to słowo, to nie było stosowane nigdzie wcześniej, czyli najpierw trzeba je jakoś zaklasyfikować, a potem karać Dlatego chce tej LISTY. Żeby było gdzie się odwołać, do regulaminu, a nie, że ktoś uważa według własnego widzimisie. Z tych 3 warnów niby 2 cofnięte, ale jak to wygląda? Nie uważam, bym był warty takiego obchodzenia się ze mną. Mam jednego warna za to, ale jak Lemuur (autor zasłużonego zresztą warna) pamięta, to była wyjątkowa sytuacja. Pozdrawiam! Mały Edit: Byłem chyba PIERWSZY który stał za tym, żeby osoba od której dostałem warna została avatarem postaci... no cóż, czas i funkcje zmieniają ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...