Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Moje 2 prośby: 1. Shoutbox - żeby było coś takiego jak na innych forach (Czyli: gdy wejdziemy na shoutboxa możemy zobaczyć całą historię tego, co nasi kochani broniacze i pegasistry (zawsze nie wiem jak to się odmienia ;o) pisali np dzień temu 2. Avatary (Chyba dobrze mówię, a przynajmniej mam taką nadzieje), aby każdy Avatar (np Apple Jack) miał jakby oddzielnego użytkownika (W sensie: Ktoś staje się avatarem tejże Apple Jack, wy dajecie hasło do konta, potem gdy avatar się zmieni - zmieniacie hasło i dajecie nowemu, chodzi mi konkretnie o przejrzystość) Sorry, że tak chaotycznie, ale niestety inaczej nie umiem ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co robić dodatkowe konta dla avatarów/regentów. Przecież wyróżniają(my) się swoimi kolorkami, a jak chcesz wiedzieć kto jest kto, to masz ekipę forum na samym dole strony głównej. Co do sb to przeszłe wypowiedzi są, ale faktycznie jeżeli są chęci i możliwości czerwonych to czemu nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno... Czemu nie ma w ekipie forum napisane kto odpowiada za jaki dział, bo np. nie wiem czemu TISS ma moda, a nowi mogą nie wiedzieć np. czemu Adisso ma moda, wiadomo o co chodzi. Wcześniej w jednej kolumnie był random, ale było wiadomo kto za co odpowiada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno...

Czemu nie ma w ekipie forum napisane kto odpowiada za jaki dział, bo np. nie wiem czemu TISS ma moda, a nowi mogą nie wiedzieć np. czemu Adisso ma moda, wiadomo o co chodzi. Wcześniej w jednej kolumnie był random, ale było wiadomo kto za co odpowiada.

Może wystarczyło by gdyby ktoś, kto ma moda/dział napisał o tym na swoim profilu w tabelce "Coś o sobie".?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasła bywają zawodne, wyciekają, dlatego MAM POMYSŁ Nie da się nadawać userom ich własnego zakresu dostępu do działów? Wyglądałoby to mniej więcej tak dla administracji, że zamiast rozdawać hasła, wybieraliby kto gdzie ma dostęp, nie jestem mistrzem painta, ale link:

Dołączona grafika

User Arjen ma dostęp do My Little Seduction, ale nie do MLD.

Co wy na to? Ktoś kto nie ma upoważnienia, nie trafi do działu bez upoważnienia. Trochę więcej roboty, ale moim zdaniem warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem chyba z grupami byłoby najmniej roboty w tym wypadku, ustawienie działu tylko dla danych grup to jest tylko kwestia przeciągnięcia kilku znaczników. Większym problemem będzie to że osoby nie dodane do tych grup nie będą wiedziały o istnieniu tych działów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyskoczy takowy komunikat gdyż przy oznaczeniu działu dla grup osoby nie będące w nich nie będą po prostu widzieć tych działów Takie przykłady Szara masa (user etc.) : http://puu.sh/Wwlw Moderatorzy, administratorzy i inni "Ważni" : http://puu.sh/WwlR Tak działają uprawnienia działów w MyBB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...