Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ponawiam moje dwie sugestie. 1. Zwiększenie limitu obrazków w sygnaturze (limit wielkości nadal obowiązuje). 2. Wyszukiwanie wiadomości zawierającej dane słowo na shoucie (np. napiszę Yay to wyskakują mi wszystkie możliwe wiadomości z tym słowem z historii czatu). Widziałam, że tylko Cahir mi odpowiedział na te sugestie, ale chyba ich nie zrozumiał ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zauważyłem taki błąd w wyglądzie nocnym forum - gdy ktoś przesyła wiadomość to na belce napis "Masz jedną nieprzeczytaną prywatną wiadomość od" jest kompletnie niewidoczny. Poza tym znowu nie ma Derpy dostarczającej wiadomości PW. I just don't know what went wrong xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam jakiś koncept, ale raczej nie jest gotowy. Chyba, że ktoś chciałby odpicować to mogę wysłać PSD :P

związane z obróbką grafika chętnie pomogę :3

I chciałbym zaproponować żeby zrobić dział lub temat gdzie by można oferować sprzedasz/kupno/zamiana(lub jakieś ciekawe oferty sklepów, lub linki do aukcji) jakiś kucykowych gadżetów lub może jak ktoś by był na silach i był zaufany zorganizował zbiórkę funduszy i zrobił zamówienie oraz rozsyłał potem(nie ja się nie zgłaszam za dużo zabawy z tym ale chętnie pomogę bo już takie rzeczy organizowałem i wykonywałem). Na 1 ogień proponował bym smycze albo długopisy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

związane z obróbką grafika chętnie pomogę :3

I chciałbym zaproponować żeby zrobić dział lub temat gdzie by można oferować sprzedasz/kupno/zamiana(lub jakieś ciekawe oferty sklepów, lub linki do aukcji) jakiś kucykowych gadżetów lub może jak ktoś by był na silach i był zaufany zorganizował zbiórkę funduszy i zrobił zamówienie oraz rozsyłał potem(nie ja się nie zgłaszam za dużo zabawy z tym ale chętnie pomogę bo już takie rzeczy organizowałem i wykonywałem). Na 1 ogień proponował bym smycze albo długopisy :3

czyli mam rozumieć ze jednak nie :(
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Sylwek! Dobrze, że przypomniałeś! Czekałem, aż ktoś inny się wypowie, ale coś odzewu nie widać...

... Ja osobiście nawet byłbym za, choć dość chaotycznie to widzę i wolałbym to jeszcze przemyśleć, stąd jak wspomniałem czekam na opinie pozostałych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam koncepta... Chodzi o to, aby mało znane postacie z background (takich jak Derpy, Lyra, Berry Punch, Whooves, Big Macintosh) miały także, swoich oficjalnych avatarów, i wtedy, jakby co to te osoby wypowiadają się w imieniu swoich kucy. Jasne że trochę roboty dla adminów, podczas dobierania osób, ale przynajmniej wybrane osoby poczują się docenione w jakiś sposób. Nie chodzi mi tutaj o nowe działy (można użyć starych tematów w dziale "inne postaci") a gdy zorganizuje się jakiś event, to można wtedy po prostu zrobić coś ciekawego... Tylko tutaj avatarzy muszą wczuć się w postać... No i mamy problem z wyborem właściwych osób...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem na nie. Fajny pomysł.. ale jest on zbyt chaotyczny. Za dużo kolorków jak już Yay wspomniała. Aż tylu ludzi nie trzeba w ekipie raczej: i tak jest nas sporo. Poza tym ciężko byłoby takowy dział raczej poprowadzić. W serialu backgroundowe postacie jednak mało się pojawiają a jeśli już to nie odgrywają one jakiejś specjalnej roli (tym bardziej, że to fandom buduje te postacie bardziej niż sam serial).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...