Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

Takie nicki były, są i będą. Nic z tym nie zrobimy...

Nasi drodzy czerwoni, czy możliwym jest dodanie przy rejestracji adnotacji obok okienka na nick takiego małego zdania.

"Prosimy o nie używanie imion postaci z serialu"

To byłoby chyba lepsze niż dodanie punktu do regulaminu, którego i tak nikt nie czyta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Odnośnie różnorakiej twórczości. Mamy działy na opowiadania, lecz co z animacjami i innymi rzeczami, które kwalifikują się jako +18? Sugeruję, że fajną rzeczą byłoby, gdyby stworzyć, może jako poddziały MLN i MLS, miejsce, w którym można by było takie treści umieszczać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w dziale Brony Gaming przydał by się dział Wyścigi. Teoretycznie można umieszczać konkretne tytuły w innych działach (Forza / GT5 - konsolowe), ale co zrobić z Trackmanią (sportowe??? MMO??? :wat: ) multiplatformowym NFSem czy symulacjami (Race, nadchodzący Project Cars)?

Podział działu mógłby być taki:

1. Zręcznościowe

2. Symulacje

3. Futurystyczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie też zostanie tylko przeczytane... Pojawi się jakiś odzew i nic więcej...

W dziale requestów, kilka z nich zostało już spełnionych. Sądzę, że w tej chwili bez przeszkód można stworzyć archiwum, w którym będą zawarte już ukończone prace.

Wymagałoby to też kolejnego punktu w regulaminie tegoż działu, jednak, jako że ja go tam umieszczałem, mogę wziąć na siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według czego są obecnie przyporządkowywani userzy na forum? :P

IMO lepiej by było ich uporządkować alfabetycznie, tak jak dawniej.

 

http://i.imgur.com/VQCl1j7.png - normalne linki na czarnym stylu dałbym w takim kolorze jak obecnie mają podświetlone - będzie to ładniej wyglądać (poświetlenia, oczywiście, byłyby jeszcze nieco jaśniejsze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...