Skocz do zawartości

Sugestie v2.0


Skysplit

Recommended Posts

Oto co udało mi się wymyślić: Standardowe tematy: -Pytania -Odpowiedzi -Dyskusje na temat odpowiedzi -Pamiętniki -Quiz o Spike'u -Dlaczego Spike jest mało popularny. Dyskusja Zabawy: -Zostań asystentem (podaje się znaną personę, gracze dobierają użytkownika) -Znajdź książkę dla Twilight (parę przymiotników, gracze znajdują książkę. Taką prawdziwą) -W czym Spike może ci pomóc? (podaje się użytkownika, gracze wymyślają czynność) -Historia pisana razem (Jak u Fluttershy, Pinkie lub RD) ewentualnie można dorzucić coś związanego z odcinkami np. motywowanie Spike'a, który obraził się na Owliciousa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 618
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cenzura jest wbudowana w MyBB więc większego problemu nie ma... zostaje kwestia ustalenia zamienników i kto by się tym zajął. Takie pytanie do was lepiej samemu się komtrolować, czy liczyć na automat? Tyle w kwestii cenzury. Dział spike'a? może kiedyś jak to forum będzie większ, na chwilę obecną osobami udzielającymi się po za offtopem są osoby pełniące już funkcję na forum i zwiększenie ilości tych osób może się źle skończyć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie do was lepiej samemu się komtrolować, czy liczyć na automat?

Tyle w kwestii cenzury.

No właśnie... Cenzury bym nie wprowadzał, bo zaczęłoby się kombinowanie jak ją ominąć, tym samym prowokując do przeklinania.

O dział Spike'a sam walczyłem gdy byłem jeszcze regentem, jednak za dużo było głosów przeciw :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za działem Spike'a. Sądzę, że miał wkład w historię MLP, równie wielki co Cutie Mark Cruisaders, więc czemu one mają mieć osobny, a on nie? Czy to nie podpada przypadkiem pod dyskryminowanie facetów? (w sumie więcej to bronies niż pegasis, ale mimo to wydaje mnie się, że skoro głównymi bohaterkami i tak są kobiety, to dajmy trochę męskiego akcentu, co?) A co do cenzury, to najlepszym automatem przeciw przeklinaniu jest samokontrola, i nie po to zakazuje się na forum o bajce dla dzieci cenzurę, aby móc przeklinać "z gwiazdkami". W końcu "Love, tolerate, and no war", więc czemu mielibyśmy używać wulgarnego języka. Ja już dostałem warna i 10% za przekleństwo i szczerze żałuję, że napisałem, nawet jeżeli "z gwiazdkami". Mimo iż możemy rozmawiać o drażliwych tematach (takich jak węgierskie Winter Wrap Up), to nie wolno nam używać języka pełnego przemocy... Przynajmniej ja tak sądzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam se chcecie to sobie róbcie jego dział, ale po prostu event z nim w dziale Twilight pokazał, że był raczej mało popularny xd No ale, skoro sądzicie, że czujecie się na siłach go kreować, proszę bardzo - mnie w tę rolę nie wrabiajcie tylko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym słowem "ajdija" to chodziło mi o "idea" czyli pomysł, bo chyba nie zostało to słowo dobrze zrozumiane, następnym razem będę unikał takiego czegoś :) Clouds tylko chodzi nie tyle o przekleństwa (bo nie ma co sie rzucać jak ktoś powie k....), tylko właśnie o np. Dupa a Kurna - niby pierwsze jest bardziej wulgarne, ale drugie jest zamiennikiem bardzo brzydkiego słowa :) Można by gdzieś do regulaminu o słownictwo dopisać tą jedną linijkę w stylu "słowa: x, y, z też są zabronione. PS. Dzięki za połączenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby np. offtop nie pokazywał się w nieprzeczytanych postach albo żeby można było samemu "mówić" co chcemy obserwować a co nie. Bo ja na przykład nie czytam sesji a mam w nieprzeczytanych tak samo ktoś może nie czyta pinkmeny lub innych działów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze żeby np. offtop nie pokazywał się w nieprzeczytanych postach albo żeby można było samemu "mówić" co chcemy obserwować a co nie. Bo ja na przykład nie czytam sesji a mam w nieprzeczytanych tak samo ktoś może nie czyta pinkmeny lub innych działów

Było już to omawiane, niestety nie ma takiej możliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dyskusji na temat tego czy dział Lyry i Bon Bon powinien istnieć, czy też nie, nie było. Solaris wykazał się pomysłem, prawda? Testar też ma dużo pomysłów, jak prowadzić dział Spike'a. Nie wiem więc, dlaczego nie chcecie dać mu szansy. Skoro dział umrze, to trudno, usunie się go. Można go zrobić tylko na próbę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematów, to wypisałem to co na razie przyszło mi do głowy. Gorzej będzie z Eventami, gdyż nie ma za bardzo postaci powiązanych bezpośrednio ze Spike'em ( jego "koledzy"? , rodzice?). Mam nadzieję, że bym sobie poradził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sugestię, że może by wróciło wyskakujące powiadomienie, że dostałem PW (to co było z Derpy), bo nie chce mi się odświeżać co chwila strony jak siedzę na sb, a tak powiadomienie wyskakiwało i mogłem przejść spokojnie do wiadomości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sugestię, że może by wróciło wyskakujące powiadomienie, że dostałem PW (to co było z Derpy), bo nie chce mi się odświeżać co chwila strony jak siedzę na sb, a tak powiadomienie wyskakiwało i mogłem przejść spokojnie do wiadomości.

Wiem, że to było fajne, ale przeciążało serwer.

Zaraz próbnie włączę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Sam osobiście znalazłbym kilka pytań do nich, a pewnie i Big Mac zadałby im kilka swoich... Ale... Najpierw musisz stworzyć ten dział. Osobiście bardzo mnie się pomysł podoba i jestem ogólnie na tak, ale przekonaj adminów. W każdym razie, ja będę tam często zaglądał (kolejny dział po Offtopach, Fluttershy i temacie "Poznajmy się" do którego będę zaglądał w miarę regularnie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dział dla Spike'a i nie tylko Spike'a, bo wiem, że są inni użytkownicy, którzy chcieliby poprowadzić własny dział powiem tak: Z jednej strony faktem jest, że robi się zbyt kolorowo, z drugiej jednak myślę, że nie możemy hamować pomysłów i chęci do działania tylko dlatego, że zbyt wiele osób chce działać. Jeśli chodzi o prowadzenie takich małych poddziałów i kolorki widzę 2 względne rozwiązania: wprowadzić coś pomiędzy kolorkiem, a jego brakiem, taka półranga umożliwiająca jedynie moderację w danym dziale lub po prostu dać użytkownikom możliwość prowadzenia działu bez kolorku i wtedy moderatorzy by takowe kontrolowali. Żaden z tych pomysłów nie jest moim zdaniem satysfakcjonujący, ale zawsze jest to jakiś sposób... Co do działu Spike'a była już taka idea, spotkała się z masową krytyką i została odrzucona przez Kirarę, która stwierdziła, że poddział Spike'a u Twilight byłby tylko zbędnym i nieaktywnym obciążeniem. Testar, jeśli zależy Ci na tym dziale i uważasz, że jest sens jego wprowadzenia, a także masz do tego jakieś ciekawe pomysły myślę, że dałoby radę zorganizować to na zasadzie podobnej do Pinkameny. Dział Pinkameny powstał tak, że zebrałem grupę chętnych do udzielania się w dziale, którzy się zaoferowali i dogadałem się z zarządcami działu Pinkie Pie, tak więc proponuję podobne rozwiązanie. Jeśli znajdziesz dajmy na to 10 osób chętnych do udzielania się w dziale i dogadasz się z zarządcami Twilight ( a w dziale Twilight zdecydowanie przydałoby się coś na rozruszanie ) to myślę, że nie byłoby problemu, choć ostateczna decyzja nie do mnie należy. Musiałbyś obgadać to jeszcze z Tarrem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ostatnio dział z fanartami - tam, gdzie każdy może założyć temat ze swoją twórczością i przyszedł mi do głowy pewien pomysł: większość użytkowników to naprawdę utalentowani artyści, a część po prostu chce się trochę pouczyć rysować, bo zainspirowało ich MLP (ten serial ma w sobie coś takiego, prawda?). Generalnie chodzi o to, żeby ci pierwsi zajęli się drugimi - mógłby powstać dział albo po prostu osobny temat, coś na wzór "Artist training grounds" z EqD. Osoba prowadząca takie coś mogłaby raz na tydzień/dwa tygodnie ogłaszać jakieś zadanie do narysowania/naszkicowania z małymi wskazówkami jak to zrobić. Osobiście zaliczam się do tych którym nawet ludziki z patyków krzywo wychodzą, ale może nie jestem jedyny, który pobawiłby się w jakieś rysowanie, jeśli tylko ktoś bardziej doświadczony wziąłby nas pod swoje skrzydła. Co wy na to? I czy znajdzie się taki ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że w internecie jest dużo tutoriali o tym jak rysować nawet poszczególne postaci, więc nie wiem czy to miałoby sens. Chyba, ze ktoś faktycznie ma na coś takiego pomysł i mógłby się tym zająć. A co do działu Spike'a - ogólnie uważam, że jemu należy się dział o wiele bardziej niż Lyrze i Bon Bon, aczkolwiek bardziej widziałabym go jako poddział u Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu miałby wymyślać coś innego? I cóż by to miało być? Naprawdę, trudno wymyślić jest teraz coś czego jeszcze nie było, a dział Spike'a zapowiada się bardzo interesująco... Jeżeli na tym forum panuje taka oligarchia, to naprawdę nie wiem co ja tu jeszcze! Jak lud ma pomysł, to od razu doczepią się moderatorzy - jak nie dla tego, żeby mieć mniej pracy to po prostu z czystej zgryźliwości... Na Celestię, co tu się wyprawia! A jeśli chodzi o dział z nauką rysowania, to jestem za i na pewno wielu innym użytkownikom też to by się spodobało... Gdyby zechcieli tu wejść i nie bali się wyrazić swojej opinii. Za ten post najprawdopodobniej dostanę warna, bo oczerniam moderatorów, a tak poza tym to pozdrawiam moją babcię. Kocham cię babciu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o oczernianie modów tylko o to ze czesc ludzi sie sporo napracowala by cos wymyslec/wprowadzic a ktos sobie ot tak przychodzi i mówi wiem! zrobie klona bo to mi nabije posty czy cokolwiek bo bede sie czuc fajniej !

niestety tak to nie dziala i robiace to osoby sie kiedys o tym jeszcze bolesnie przekonaja jak troszecze dorosna.

co do pomyslów ludu ! piszcie i skladajcie to forum jest dla ludzi . Jak cos naprawde jest potrzebne to powstanie.

Jednak warto zaznaczyc ze osoby które maja stanowiska obecnie to w wiekszocie ludzi którzy wiedza co jest dobrym pomyslem i bedzie korzystne dla forum a co nie bo maja doswiadczenie w tych sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...