Skocz do zawartości

AppleDash rysuje OC'ki


AppleDash

Recommended Posts

Hejo!

 

Napisałam ten temat, ponieważ często nie mogę się zdecydować co narysować i to rozwiązałoby mój problem :3

Z chęcią rysuję OC'ki, kucyki z serialu itd.  Piszcie co ma się na rysunku znajdować, a resztą zajmę się ja xD. Jeżeli chcesz OC możesz go dokładnie ( powtarzam dokładnie ) opisać lub dać rysek jak wygląda. 

 

Tutaj macie moje ryski:
http://dashiepl.deviantart.com/

 

 

Cennik:

http://dashiepl.deviantart.com/art/Commission-430181069

 

Jeszcze raz przepraszam, dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia.

 

P.S. Ew. Art Trade :)

Edytowano przez AppleDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko opis, więc łap. :D

 

Sweetie Plant

Jasno-żółta sierść o lekko cytrynowym zabarwieniu, Jasno-zielona grzywa w odcieniu miętowym (mam nadzieję że w tym się połapiesz, bo lepiej kolorów opisać nie umiałam  :D)
brązowe oczy. Długie włosy z grzywy , związane na końcu czerwoną kokardką, tak samo jak ogon.
 
CM- trzy listki złączone łodyżkami
Edytowano przez Celly
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam tylko opis, więc łap. :D

 

Sweetie Plant

Jasno-żółta sierść o lekko cytrynowym zabarwieniu, Jasno-zielona grzywa w odcieniu miętowym (mam nadzieję że w tym się połapiesz, bo lepiej kolorów opisać nie umiałam  :D)
brązowe oczy. Długie włosy z grzywy zgarnięte na jeden bok i związane na końcu czerwoną kokardką, tak samo jak ogon.
 
CM- trzy listki złączone łodyżkami

 

Zwykły kuc, jednorożec, pegaz, alicorn? Miętowy coś tak jak Lyra? Oczy mniej więcej jak kto?

 

jasny niebieski

 Taki

 

Ok :3

Edytowano przez AppleDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi AppleDash... potrafiłabyś przerobić mojego awatara na kuca?

Jasne. Tylko nie wiem jakie umaszczenie i nie za bardzo umiem rysować emm... ogiery ( ? ) ( xD ). Tylko jakie umaszczenie i znaczek :3

 

Yep, Ziemniak i znowu tak, miętowy jak Lyra :3

:D A paczały?

 

Cassidy już koloruję, dzisiaj powinnam jeszcze wstawić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie, czy mogłabym zamówić okładkę do mojego "Cienia Nocy"?

 

Chciałabym by znalazła się na nim Night Shadow [wysoka, długonoga alikorn] z mojego avka w zielonej zbroi [kolorystyka pancerza jak u Chrysalis], bez hełmu, napis "Cień Nocy" w kolorze jakimś zielonym/miętowym/do wyboru dla autora, a to wszystko na jakimś nocnym tle.

 

Jeśli chce ci się czytać opowiadanie to nie miałabym nic przeciwko [a nawet bym się bardzo ucieszyła], gdybyś narysowała jakąś swoją wizję artystyczną :fluttershy4:

 

I jak bym się mogła za coś takiego odwdzięczyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie, czy mogłabym zamówić okładkę do mojego "Cienia Nocy"?

 

Chciałabym by znalazła się na nim Night Shadow [wysoka, długonoga alikorn] z mojego avka w zielonej zbroi [kolorystyka pancerza jak u Chrysalis], bez hełmu, napis "Cień Nocy" w kolorze jakimś zielonym/miętowym/do wyboru dla autora, a to wszystko na jakimś nocnym tle.

 

Jeśli chce ci się czytać opowiadanie to nie miałabym nic przeciwko [a nawet bym się bardzo ucieszyła], gdybyś narysowała jakąś swoją wizję artystyczną :fluttershy4:

 

I jak bym się mogła za coś takiego odwdzięczyć?

Spoczko. To jesteś 3 w kolejce. Z chęcią przeczytam :) . Ale jakie odwdzięczyć? Ja bazgram dla przyjemności, i tylko i wyłącznie z przyjemności, więc tak jakby już się odwdzięczyłaś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jasne. Tylko nie wiem jakie umaszczenie i nie za bardzo umiem rysować emm... ogiery ( ? ) ( xD ). Tylko jakie umaszczenie i znaczek :3

Cóż... z tym może być problem bo nie wiem co wybrać żeby kolory się nie gryzły... Coś by pasowało do grzywy ^^' A znaczka nie mam, dopiero trza znaleźć swój talent ^^' A i jeszcze dwie rzeczy: Kuc ma być pegazem, a paczadła ma niebieskie. Nie proszę o zbyt wiele? ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... z tym może być problem bo nie wiem co wybrać żeby kolory się nie gryzły... Coś by pasowało do grzywy ^^' A znaczka nie mam, dopiero trza znaleźć swój talent ^^' A i jeszcze dwie rzeczy: Kuc ma być pegazem, a paczadła ma niebieskie. Nie proszę o zbyt wiele? ^^'

Niet :) Nie mogę powiedzieć kiedy będzie rysunek, bo mam sporo na głowie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysujesz tu też postacie z serialu? Jeśli tak, to bym prosiła o świąteczną Twalot. :lunaderp:

Z przyjemnością :) . W ubranku Świętego Mikołaja? ;3

U Sweetie Plant oczy jak oczy, nie wiem jakie mogą być :) brązowe i jeśli o to chodzi to takie jak ma Pinkie Pie, z rzęsami u dołu :3

Ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...