Skocz do zawartości

Titanium Shard


Chung

Recommended Posts

Imie: Titaniun Shard ,,Carolus Rex''

Wiek: 17 (wygląda na starszego przez wielkość)

Rodzina: Matka- Angel Tear, ojciec- Night Shard

Wygląd: Jasno-szary jednorożec, niebieskie oczy, blond grzywa. Znaczek to gitara ze skrzydłami]

Charakter: Sarkastyczny, selektywny, pewny siebie, pyskaty, trudno go zdenerwować, władczy, nie lubi osób które mówią o jednym temacie dłużej niż 15 minut w czasie rozmowy chyba że było to coś śmiesznego, nie wymagające poczucie humoru, zabawny, niepoważny czasami dziecinny. 

Historia: Urodził się w północnej prowincji Lodowa Iglica która uchodzi za jedno z najzimniejszych miejsc w całej Equestrii. W wieku 12 lat tak dobrze potrafił grać na gitarze że stało to się jego znaczkiem. Dzięki jednemu z mieszkańców zafascynowała go stara magia w której starał się doskonalić tak długo aż będzie potężniejszy od samej Celestii i reszty księżniczek. Gdy miał 14 lat jego matka zginęła podczas burzy. Z powodu załamania ojca musiał szybko dorosnąć i już w wieku 15 lat ukończył wyższą szkołę w Lodowej Iglicy, kilka miesięcy później zmarł też jego ojciec z powodu choroby. Z początku załamany postanowił sprzedać dom i wyruszyć w świat by stać się najpotężniejszym magiem na całym świecie. W czasie podróży udało mu się pokonać smoka niedaleko innego północnego miasta za co został okrzyknięty Carolusem Rexem pogromcą smoka. W wieku 17 lat dotarł do Ponyville gdzie spotkał Twilight Sparkle lecz ta nie zgodziła się na pojedynek, wściekły wyruszył do lasu Everfree i zamieszkał w ruinach zamku które odbudował własną magią.

 

A tu obrazek (nie wykonany przeze mnie) my_little_metalhead_by_haretrinity-d69kj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić jeszcze z 20 OC z inną historią i w sumie wszystkim. Po prostu to jest jedna z postaci którą kiedyś wymyśliłem a jak zobaczyłem ten obrazek uznałem że wygląda zupełnie jak tamta postać ale w wersji kucyk. Mogę zrobić inny jak chcesz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł spoczko, ale:

-Znowu sierota -_-

-Po co wspomniałeś o głównej bohaterce?

-Najpotężniejszy mag co?

 

Pomysł nawet, ale historia... Powiem ten kucyk, np. mógłby zarabiać na życie poprzez granie na gitarze i częste pakowanie się przez to w kłopoty. Ot i już jakiś pomysł na postać :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...