Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Od dłuższego czasu gdy chcę raporty z SB oznaczyć jako przeczytane, wyskakuje mi: MyBB napotkało wewnętrzny błąd w zapytaniu SQL i nie może kontynuować. A druga sprawa... nie wiem czy to błąd czy celowe działanie, ale jak pisze z kimś priv, to po naciśnięciu jego nicku w komunikacie "Prywatna Wiadomość od X do Y" otwiera mi się jego profil w nowej zakładce... męczące, bo muszę często zjechać na dół i szukać jego wpisów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić błąd związany z ankietami: Otóż po dodaniu jednej z nich,nie miałem ŻADNEJ możliwości edytowania jej czy usunięcią (zniknęła opcja w edycji pierwszego postu a opcja edycji samej ankiety nigdzie się nie pojawiła) mimo że według wszystkich powinienem móc to robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić błąd związany z ankietami:

Otóż po dodaniu jednej z nich,nie miałem ŻADNEJ możliwości edytowania jej czy usunięcią (zniknęła opcja w edycji pierwszego postu a opcja edycji samej ankiety nigdzie się nie pojawiła) mimo że według wszystkich powinienem móc to robić.

Daj linka do tematu z tą ankietą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie błąd, ale chciałbym się spytać. czy dałoby się zrobić tak, że jak klikam w liczbę postów w dziale (na stronie głównej forum), to żeby ta liczba postów moich i innych userów się pojawiała (bo działa ta opcja tylko wewnątrz działów) :P ?

Takie coś powinno być w sugestiach ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiem czy to błąd, bo ja się na tym nie znam, ale przy zmienianiu avatara pisze coś takiego: ,,Jeżeli Twój awatar jest zbyt duży, zostanie automatycznie przeskalowany do wymaganych rozmiarów. " Jak dodaję obrazek na avatar i jest on zbyt duży pisze, że jest on za duży i mam go zmniejszyć, chociaż wcześniej pisało, że będzie zmniejszony automatycznie. Chyba, że to ja czegoś nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mogę czepnąć się do sygnatury.:ming: Sądzę że miejsce na sygnaturę jest troszeczkę za małe o pare pikseli dało by się powiększyć.? :rd6:

A ja sądzę, że jest odpowiednie. ~Warmen

Wg mnie jest dobrze... Sygnatura nie powinna zajmować pół strony xD. Co do błędów: Czasem jak klikne szukaj to wyskakuje mi panel użytkownika :derp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błąd, bo ja się na tym nie znam, ale przy zmienianiu avatara pisze coś takiego:

,,Jeżeli Twój awatar jest zbyt duży, zostanie automatycznie przeskalowany do wymaganych rozmiarów. "

Jak dodaję obrazek na avatar i jest on zbyt duży pisze, że jest on za duży i mam go zmniejszyć, chociaż wcześniej pisało, że będzie zmniejszony automatycznie. Chyba, że to ja czegoś nie rozumiem.

Z tego, co kojarzę, to przeskaluje tylko przy uploadowaniu z komputera, nie przez link.

A ja mam inne pytanie: czy przy edytowaniu profilu przez opcje moderatorskie nie dałoby się zrobić sprytnego odnośnika, który by po wyedytowaniu profilu nie przenosił do listy użytkowników, tylko z powrotem do edytowanego użytkownika?

Popieram Keo. Po edycji np. sygnatury zawsze chcę zobaczyć, czy wszystko wygląda elegancko ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...