Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam taki problem i nie wiem co z tym zrobić.

Otóż wczoraj zachciało mi się zmienić login. WEszłam w panel użytkownika, kliknęłam w 'zmień login', wpisałam nowy (Leah jeśli coś) a się nie zmienił. Nie ma drugiego takiego użytkownika bo sprawdzałam. Nie mogę zmienić drugi raz bo się nie da. (tam chyba raz na 183 dni można czy coś w tym stylu)

Czy ktoś może mi to wyjaśnić?

pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem, mam taki eee błąd? Ponieważ to już drugi raz, kiedy ilość moich postów maleje o ok 60 postów. Gdy tylko dojdę do ok 850, to "licznik" wybija mi ok 770, za pierwszym razem to olałem, ale to się już drugi raz zdarza mi... Ktoś wie w czym przyczyna może tkwić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale Sesje RPG/PBF [+18] znajduje się notka:

"Uwaga! Dział +18

Dział ten może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli taką nie jesteś, opuść ten dział."

Wg tego jako, że jestem pełnoletni, czyli nie jestem niepełnoletni, powinienem opuścić dział.

Tak tylko mówię, bo chciałem sobie przejrzeć tamte sesje i w końcu nie wiem czy mi wolno :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notki ostrzegające o treściach 18+ są w działach z takimi treściami niezbędne - działają na takiej samej zasadzie, co oznaczenia PEGI na pudełkach gier czy tagi fanfików. Uprzedzają, na co możesz trafić, żebyś potem nie płakał: "ale ja nie wiedziałem, że tam je krew, cyce i szatany!'.

Innymi słowy - możesz te działy przeglądać, nie mając na karku 18-stki, ale robisz to na własną odpowiedzialność. Nie możesz winić administracji forum za treści, które tam znajdziesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notki ostrzegające o treściach 18+ są w działach z takimi treściami niezbędne [...]

Innymi słowy - możesz te działy przeglądać, nie mając na karku 18-stki, ale robisz to na własną odpowiedzialność. Nie możesz winić administracji forum za treści, które tam znajdziesz.

Wiem, przecież nie urodziłem się wczoraj.

Ale koledze chodzi o to' date=' że w tym zdaniu jest błąd logiczny.[/quote']

Dokładnie tak.

Widać zagmatwałem się we własnej ironii i nie wyjaśniłem problemu dostatecznie jasno xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie znajomych: w profilu jest zmiana tego, jeśli nie chcesz by cię wszyscy dodawali. :3

Ankiety... nie wiem jak to wyglądało, ale zapewne przy konwersji tablic została utracona informacja o tym, który głos do kogo należał. Zapewne jakoś by się dało to poprawić przy dużej dozie kombinowania, ale moim zdaniem nie ma co dodawać roboty Czerwonym (szczególnie że mają jeszcze do ogarnięcia to piekielne sb i inne duperele). nn"

Online/offline - w temacie o zmianie jest, że dodadzą zapewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...