Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Małe pytanko:

Co to jest?

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined

Mam to cały czas na końcu sb i nie znika :(

A to jest przeszkadzające, bo rozciąga sb jak i stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa tak jak kiedyś :(

Wejdź to zobaczysz jak Cię rozłącza i połącza cały czas, to się nie nazywa naprawione ani działające bo na tym się pisać nie da...

Naprawione. Ponownie zapraszam wszystkich na czat :)

Małe pytanko:

Co to jest?

Mam to cały czas na końcu sb i nie znika :(

A to jest przeszkadzające, bo rozciąga sb jak i stronę.

Wiem, też to mam. Zerknę o co chodzi.

Edit: Jak na razie działa, zobaczymy jak będzie za jakiś czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałam napisane, że mam 7 postów, dzisiaj wchodzę na forum, patrze, a tu 0 postów. Czemu wyzerowało mi posty?

Możliwe, że w niektórych działach w których miałaś posty zostało wyłączone ich naliczanie, dlatego wszystkim trochę postów z liczników zostało zabranych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

CloudFlare to usługa działająca podobnie jak Google Cache. Umożliwia obejrzenie kopii strony, która z przyczyn technicznych jest offline. Nie ma znaczenia, z czego się łączysz - jeśli forum w danym momencie nie działa, zobaczysz albo wspomnianą stronę CloudFlare, albo komunikat o tym, że upłynął czas oczekiwania (Connection timeout). Odświeżać co jakiś czas aż do skutku (choć będzie z tego mały DDoS-ik, jeśli jednocześnie zrobi tak wielu zniecierpliwionych użytkowników ;D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...