Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Nie można zobaczyć postów z następnej strony, tzn. jeśli śledzi się temat i pisze w nim, to po zapisaniu pełnej strony nie pojawia się następna, widać, że ktoś pisze nowe posty, ale nie da się za nic przejść na następną stronę. Problem rozwiązuje się tylko wtedy, kiedy napisze się następnego posta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zobaczyć postów z następnej strony, tzn. jeśli śledzi się temat i pisze w nim, to po zapisaniu pełnej strony nie pojawia się następna, widać, że ktoś pisze nowe posty, ale nie da się za nic przejść na następną stronę. Problem rozwiązuje się tylko wtedy, kiedy napisze się następnego posta.

Dopisuję się pod problem, posty z następnej strony nie są wczytywane, chyba że ktoś ma inny limit wyświetlania i napisze

Przy próbach wklepania linku na następną stronę po prostu jej nie znajduje i przekierowuje na początek tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zobaczę skalowanie obrazków, a co do problemu Katherine, to jest już wina samego silnika MyBB (Wiele razy słyszałem o tym błędzie), jedynie co można to czekać i mieć nadzieję, że w 1.8 (Patrząc na dev.mybb.com będzie jeszcze 1.6.9, ale to bedą raczej tylko poprawki bezpieczeństwa) zostanie to naprawione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to jest specjalnie ale jak dam to

[spoiler]Ukryty[spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler][spoiler]Tekst ukryty[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]
do prywatnej wiadomości i klikne podkląd potem w pierwszy spoiler to mi ją wysyła
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się wypowiedzieć w pewnym wątku. Bez problemu napisałem posta, ale gdy kliknąłem "odpowiedz" przenosiło mnie na pierwszą stronę po czym posta tam nie było. Próbowałem kilka razy i dalej to samo. Sprawdziłem profil i był tam 1 post w którym były wszystkie moje próby. gdy chciałem aby go wyświetliło przenosiło mnie na pierwszą stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyczyścić cookies.

Bez zmian.

EDIT: czy niedawno były robione jakieś zmiany w systemie subskrypcji/powiadamiania o nowych postach? Dziś zauważyłem, że większość przeczytanych tematów nie znika z listy w Podsumowaniu Panelu użytkownika. To troszkę dezorientuje :derp: Odkąd jestem na tym forum, nie miałem żadnych problemów z subskrypcjami itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...