Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Jeśli prywatna wiadomość zawiera spoiler, kliknięcie go po wybraniu opcji Podgląd powoduje wysłanie wiadomości.

Sprawdzone dla domyślnego stylu. Theme Accord Dusk nie powoduje takiego efektu, ale tam z kolei spoiler zamyka się od razu po otwarciu. Przeglądarka: Opera 11.52

Mało istotny szczególik: przy podglądzie wysłanych wiadomości po najechaniu kursorem na przycisk spoilera znika zielona "wstążka" statusu online przy awatarze. Wraca po przewinięciu strony.

Kolejna drobnostka - załącznik zostaje dodany dopiero po opublikowaniu posta. W podglądzie jest widoczny jako pusta ramka, po kliknięciu w nią pojawia się strona z komunikatem "Wątek nie istnieje"; załącznika nie ma też na liście w Panelu użytkownika, mimo że został (niby) przesłany:

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdółka, ale zgłosić można. Mianowicie emotka Twilight4 - :twilight4: i Twilight8 - :twilight8: to, jak widać, ta sama emotka. Tyle. Proponuję zastąpić jedną z powyższych jakąś emotką z Bloombergiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"This page (http://mlppolska.pl/) is currently offline. However, because the site uses CloudFlare's Always Online™ technology you can continue to surf a snapshot of the site. We will keep checking in the background and, as soon as the site comes back, you will automatically be served the live version. Always Online™ is powered by CloudFlare | Hide this Alert" Takie coś co jakiś czas mi wyskakuje. Nie wiem, czy to u mnie wewnętrzny problem (sprawdzałem na dwóch przeglądarkach, to samo wyskakiwało), ale wolę zwrócić na to uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://testsuites.opera.com/websockets

Jeżeli jeszcze komuś nadal sb nie działa, proszę wejść na powyższą stronę. Jeśli pojawi się Wam napis "No", niestety, ale nie uda się Wam wejść na shoutbox. Jedyne, co na tę chwilę mogę polecić, to czekać na stosowną aktualizację przeglądarki, lub ów przeglądarkę zmienić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was używa opery i wyskakuje "No." to wystarczy uruchomić websockety: Wpisz w URL: opera:config#Enable%20WebSockets zaznacz "Enable Websockets" i "Zapisz". @Edit by Skysplit. Zanim zmienicie sprawdzcie uprzednio czy sb może jednak działa(wcześniej wyczyściwszy cache). Włączyłem nowe metody transportu danych(tak, wiem, że nic wam to nie mówi) i może niektórym już działać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy o dostaniu punktu reputacji nie powinien informować komunikat? Bo ostatnio w ogóle żadnych nie dostaję, ale za to powiadomienia o komentarzu na profilu lub prywatnej wiadomości działają. Czy to wina mojej Opery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...