Skocz do zawartości

Błędy na forum


Siper

Recommended Posts

Nie mogę otwierać spoilerów na PW.

Po prosty się nie da, też próbowałem(tak z ciekawości).

Ale spoilery raczej nie są potrzebne w PW, przynajmniej tak mi się zdaję.

A ja mam pytanie czemu mi w miarę jak coś pisze postów nie nalicza. Nie by to jakaś tragedia była, ale ciekawi mnie to.

Pewnie dlatego, że niektóre tematy mają wyłączone liczniki postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie, ale od jakiegoś czasu nie działa panel z tagami (Nie wiem jak to nazwać, chodzi mi o to)

Nie ma możliwości wyboru czcionki, rozmiaru ani koloru, a przy wybraniu którejkolwiek z innych opcji wstawia tag

[undefined=undefined]
(tylko raz, potem się zawiesza całkiem)

Na zamknięcie tagu też nie reaguje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy tylko u mnie, ale od jakiegoś czasu nie działa panel z tagami (Nie wiem jak to nazwać, chodzi mi o to)

Nie ma możliwości wyboru czcionki, rozmiaru ani koloru, a przy wybraniu którejkolwiek z innych opcji wstawia tag

[undefined=undefined]
(tylko raz, potem się zawiesza całkiem)

Na zamknięcie tagu też nie reaguje

Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko u mnie, ale zakomunikuję. Gdy chce do posta wrzucić video klikam na ta miniaturę TV w prawym górnym rogu narzędzi formatowania tekstu i pojawia się duży biały prostokąt - kiedyś tam była lista serwisów do wyboru, np. Youtube czy Yahoo. Dobrze, że wiem, iż YT jest na samym dole, bo tak nie wiedziałbym co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko u mnie, ale zakomunikuję. Gdy chce do posta wrzucić video klikam na ta miniaturę TV w prawym górnym rogu narzędzi formatowania tekstu i pojawia się duży biały prostokąt - kiedyś tam była lista serwisów do wyboru, np. Youtube czy Yahoo. Dobrze, że wiem, iż YT jest na samym dole, bo tak nie wiedziałbym co zrobić.

Mam tak samo. Mint 12, Opera 12.02

(edit: a miałem nadzieję że mój setny post będzie o czymś bardziej pozytywnym ;p )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi praktycznie nic, jeśli chodzi o pełną edycję posta, prócz kolorów. Gdy np. klikam pogrubienie, wpisuje mi kod [undefined]. Spoko, jeśli chodzi tylko o pogrubienie czy skreślenie, bo pamiętam kod, ale nie wiem jaki jest kod na np. większy rozmiar liter. Jeśli jest to tylko mój problem, lub trudny do rozwiązania - mógłbym prosić o "ręczną" tabelkę z kodami? Na google wyskakują mi różne style, począwszy od niepasujących w stylu "". Piszę to tutaj, a nie w sugestiach, bo jest to ewentualność. Pozdrawiam - Arjen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...