Skocz do zawartości

Witam wszystkich.


Gazylion

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam 21 lat, mieszkam w Nowej Dębie, małej miejscowości w woj. Podkarpackim.

Lubię grać w piłkę nożną, siatkówkę, lubię także dobre horrory i tematykę Zombie.

W moim mieście jestem prawdopodobnie jedynym brony, nie byłem też nigdy na żadnych Ponymeetach, więc jako takiego kontaktu z Fandomem nie miałem. Pierwszy raz z mlp spotkałem się w czasie gdy pierwszy sezon już się zakończył, a drugi był w przygotowaniu. Wtedy to na youtube, pewien z let's playerów napomniał o kucykach i przyznał się, że to ogląda, na początku sądziłem, że kolesiowi poprzewracało się w głowie, ale gdy kiedyś postanowiłem sprawdzić co on ogląda to po pierwszym odcinku, pochłonąłem cały sezon w mgnieniu oka.

Na forum trafiłem głównie dlatego, ponieważ w moim towarzystwie i w okolicach miasta nie znam osób z którymi mogę porozmawiać o MLP (próbowałem namówić znajomych do oglądania, ale im widocznie to nie podchodzi.), a chciałbym spędzić chwilę z kimś na rozmowie o Kucykach.

Lubię całą Mane6, ale jeżeli miałbym wybrać najlepszą postać, wybrałbym Fluttershy, dlaczego? Lubię jej podejście do życia i to że pomoże każdemu nie zważając na trudności.

 

Pewien z użytkowników wstawił test osobowości, osądziłem, że to świetny pomysł więc wklejam także swój.

 

829206f6aa0f414ec8b282e1f3b91a65_1386713

Edytowano przez Gazylion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciepłe i miłe przywitanie.  :twilight2:

Co do Bronies Rzeszów, planowałem kiedyś pojechać na 2 oficjalny ponymeet do Rzeszowa, ale skończyło się na planach, :ppshrug: z czasem moja moc bycia Brony zaczęła zanikać, ze względu na inne zajęcia (skończenie szkoły, znalezienie pracy, praca, itp.), lecz gdy się dowiedziałem, że na trzecim sezonie nie zakończy się seria, postanowiłem zacząć oglądać MLP znowu, moc Brony powróciła, więc nie wykluczam, że teraz starczy mi odwagi by pojechać na jakiś mały meet w Rzeszowie.

Jeszcze raz dziękuję za powitanie i pozdrawiam wszystkim ciepło.

P.S. Oczywiście brohoof na przywitanie dla wszystkich bronies i pegasis. :brohoof:

Edytowano przez Gazylion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...