Skocz do zawartości

Yo~


Tokusa

Recommended Posts

Jak można zauważyć- nazywają mnie Tokusą (i to właściwie wszędzie. Czasem (np. na youtube) można zobaczyć mnie pod nickiem "Tokusa Shirosaki" bądź "TokusaShi", ale prawdziwym imieniem jest Katarzyna.

Urodzona 20 września 1992 roku, czyli liczę sobie delikatnie ponad 21 lat.

 

Kucami (konkretniej generacją IV) zaczęłam się interesować mniej więcej po zakończeniu pierwszego sezonu, wcześniej tylko zerkałam nafanarty i gify z średnim zainteresowaniem, myśląc sobie "no ok, kolorowe kucyki. Fajnie". I walnijcie mnie przez to w łeb.

Jak zaczęłam, tak zostałam. Wsiąkło mnie w serię strasznie. Chociaż nie na tyle, żeby zawalać pokój figurkami itd.

Jakbym miała fundusze to czemu nie, ale że brak... Ahem.

 

Z miejsca bardzo polubiłam Twilight, chociaż nie przeczę- moje ulubione miejsca zajmują Luna, Rainbow Dash i Applejack, dokładnie w tej kolejności. Ubóstwiam jednak Discorda i ubóstwiać będę. 

 

Zawsze interesowała mnie kwestia grzywy Celestii. Czy ona naprawdę w przeszłości była różowa? Jeśli tak, to kiedy dokładnie zmieniła kolor i dlaczego? Jeśli nie, to po kiego grzyba w tej książce Twilight Celestia miała różową grzywę?

No.

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za ciepłe przywitanie ^^

 

@Gandzia - inkwizycja akurat mi się dobrze kojarzy xD co do avatara to dziękować. Sama obrabiałam, ale obrazek można znaleźć na zerochan.

 

@Ryś Raindrops - przeciwko rysiom i kapibarom nic nie mam, kochane zwierzęta! A co do ślimaków, to mój jeden znajomy panicznie się ich boi, więc czasem służą jako broń słowną. No bo przecie tak okrutna by rzucać w niego ślimakami to nie jestem... Chyba...

 

@Zegarmistrz - Mnie wszędzie przywieje XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Wow, nie spodziewałem się, że w fandomie znajdzie się dziewczyna będąca moją rówieśniczką. Owszem, znam dziewczyny starsze, ale to pojedyncze przypadki, większość jest młodsza, a rówieśnicy się nie spodziewałem.

Spóźnione, bo zazwyczaj nie zaglądam do tego działu, ale witaj na forum  :twilight4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...