Skocz do zawartości

Obrazy Wyobraźni :D [galeria poddziału RPG]


kapi

Recommended Posts

Witam Was wszystkich, którzy tu wchodzicie. Wpadł mi do głowy kolejny dziwaczny pomysł, może Wam się spodoba. Z doświadczenia wiem ,że sesje rozbudzają wyobraźnie, dostarczają emocji, pokazują śmieszne, często absurdalne sytuacje, wywołując fale śmiechu innym razem są przepełnione mrokiem, bądź ociekają epickością w bitwach. Bez względu jednak na to w jakiej sytuacji, uniwersum, klimacie, czy czymkolwiek innym osadzona jest gra, to zawsze dostarcza inspiracji. Wiem ,że są pośród Was osoby uzdolnione plastycznie, lub takie, którym rysowanie po prostu sprawia przyjemność (przykład, chociażby ja: bazgrolę jak kura pazurem w budyniu... mmm lubię budyń :pinkie3: o czym to ja?, a tak, a jednak lubię rysować i coś od czasu do czasu spod mojego ołówka wyjdzie na światło dzienne). Wstawiam ten wątek specjalnie dla takich osób, ja często korzystałem z sesji jako inspiracji, wiem że inni także. Powstają na prawdę rozmaite rysunki, a każdy bardzo ciekawy. Wydaję mis się, że wszyscy obejrzeliby chętnie te dzieła dlatego:

 

Zachęcam każdego, kto coś narysuje, aby wstawił tu to nad czym pracował (może yć link, obrazek cokolwiek co coś pokarze.

 

Zasady:

 

1. Wszystko musi być zgodne z regulaminem forum i poddziału

2. Każdy może wstawić wszystko, co spełnia kryteria punktu 1.

3. Aby praca została tu zamieszczona nie musi być ładna, grunt, że sprawiła radość autorowi

4. Prace nie będą oceniane (chyba, że na prośbę autora) po prostu dzielcie się tym, co udało Wam się zrobić, każdy na pewno z chęcią popatrzy, a przynajmniej ja, a i dział zapełni się barwami i zyska większą duszę

5. Szczerze, nawet nie musi być obrazek może być cokolwiek ,co uznacie, że się nadaje.

6. Zastrzegam sobie prawo do zmian regulaminu

7. Komentarze objaśniające co znajduje się na obrazku i przywołujące daną sytuację są mile widziane, z resztą piszcie co uznacie za stosowne

8. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości pisać w ogłoszeniach graczy, lub na PW :pinkie3:

 

Bardzo liczę, że odważycie się tu coś zamieścić, bo mi zawsze miło się patrzy na ilustracje do sesji.

 

Na koniec podziękuję Guardianowi, bo to przez Ciebie wpadłem na ten pomysł zainspirowany Twoimi rysunkami postaci, proszę zamieść je tutaj, bo chcę je wszystkie zobaczyć :pinkie3:

 

Powodzenia i have fun :pinkie:  

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

1545726_663750250334318_548649844_n.jpg

Dakelin po przemianie 

Na górze zostawiłem próby przez które chciałem uzyskać kolor ludzkiej skóry

Mała postać po prawej to Dakelin tylko z większej odległości

A w środku twarz Dakelin

Pewnie dużo rzeczy zrobiłem źle ale hej każdy jest człowiekiem i każdy popełnia błędy. A poza tym nie rysuje za dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Guardian, nie zapominaj, że zadeklarowałeś zrobić rysunki naszych postaci i nawet mnie, ja pamiętam, a jak nie zrobisz to wiesz...

 

kowadło z nieba Buachachachacha!!! :crazy:

 

A tak na serio to tylko się droczę, przepraszam, ale nie mogłem się oprzeć tej pokusie xD

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...