Skocz do zawartości

Obrazki i filmiki z Pinkameną


Lemuur

Recommended Posts

Temat oczyszczony z powodu obowiązkowego czyszczenia działów. Zapraszam do wrzucania tutaj wszelkiej sztuki związanej z Pinkameną!

Tylko przypominam o zakazie gore na forum, niestety obejmującym również ten dział.


Dołączona grafika

:3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mało tu obrazków, a szkoda, bo w internecie jest od groma różnych ładnych artów traktujących o tej uroczej postaci. To chyba przez te zakazy, a zakaz gore, choćby lekkiego, w tym dziale to cios poniżej pasa... wyklęte hemofoby :stare:

Ale zostawiając politykę na bok i przechodząc do sztuki...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie jest dumna? To świetnie :pinkie: ale mnie tam wciąż mało, tym razem stawiam na humanizację... :pinka:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Genialne prace, czyż nie? :pinkie2: Nawet nie wiem, która lepsza, obydwie mają w sobie to coś... :crazy:

A na deser coś z flasha (fajna muzyka nawet): http://snus-kun.deviantart.com/art/The-Carol-of-the-Old-Ones-322137801

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste Lemuurze bo nie zawsze się ma pomysł :/ Ale zero strachu zamierzam stworzyć coś ogromnego tylko jeszcze nie wiem co :P I bez obaw na koniec września to Pinka cie nie zamorduje tylko jeszcze przytuli za ten konkurs wszyscy którzy mają talent tego dopilnują (nawet nie myśl o mnie jeśli chodzi o talenty bo ich nie mam, robię to z dobroci serca :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...