Skocz do zawartości

III Piotrkowski Minimeet!


Zmara

Recommended Posts

Jam się może wypowiem. Oj dawno nie pisałem żadnego posta na forum  :squee: 
A tak wracając do tematu... Jak pogoda nie pomiesza planów to stawiam się ja czyli Michał, Daniel_ i Banan. 
Pomysł z łyżwami jest naprawdę dobry, gdyby nie moje problemy zdrowotne (zerwane więzadło) chętnie też bym się wybrał, ale mogę popatrzeć jak "wywijacie orły" na lodzie  :pinkie4: .
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci dam "Jeszcze ktoś z Turkowa"! O mnie to nikt nie pamięta, policzymy się na meecie. A będziemy na stówę, więc nic tylko sztandar w dłoń i dźgać nim Zmarę i BROnego :5N9ul: A widzieliście kiedyś kogoś kto jeździ na łyżwach i trzyma flagę z Luna w ręku? Nie? No to zobaczycie( o ile mi pozwolą  :rarity4: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kto jeździ na łyżwach i trzyma flagę z Luna w ręku

No powiedzmy było to ciekawe widowisko zarówno dla nas jak i dla innych użytkowników lodowiska  :cheese:

A mam takie pytanie do zamieszkałych w Piotrkowie. Jak jest z parkingiem w focus mall, tzn wiem że jest i to dość duży tylko chodzi czy nie ma jakiś zakazów dla samochodów z instalacją LPG ? Bo otóż spotkałem się w jednej galerii z takim faktem, że jest zakaz wjazdu na podziemny parking dla samochodów rzekłbym "zagazowanych"  :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska, bylem wydrukowac probny plakat, wyszedl super. Jak ktos chce taki niech napisze, bo nie wiem ilu byloby chetnych, musze wiedziec ile sztuk kupic. Koszt to 4, lub 5zl, zalezy ile osob bedzie chcialo ;3 Format plakatu to A3. Mozna takze wyslac swoj wzor na pw.

2013_12_30_17_34_25.jpg

Edytowano przez BROnypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jutro~

Było to już raz napisane, ale powtórzę: Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za osoby uczestniczące na spotkaniu. Jeśli nie daj Boże by się coś stało to mnie i Zmare nie winić. Chyba, że to nasza wina. Na meecie będzie jeden młodszy, niski i dość 'pulchny' chłopak. Prosiłbym o nie mówienie w jego kierunku żadnych docinek

Dziękuję, i do jutra :x

 

 

Ps. Po raz 3 przypominam o obrazku oceka/ulubionej postaci na telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto uszykowane, GPS działa, pendrive z muzyką kucykową jest. Plakaty wyglądają świetnie, jeden z nich dołączy do mojej ściany chwały( na której większość plakatów jest co prawda z Luną  :lunaderp: ). I mam nadzieję że ktoś narysuje mi moją Oc Clockie  :lunahug2: . Nic tylko do zobaczenia życzyć i szerokiej drogi! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wysokim ludziem z płaszczem, kapeluszem i torbą, na której widnieją przypinki. W miarę wysoki, dłuższe ciemne włosy. Będę z dwoma blondynami, ewentualnie jakąś KILKUNASTOOSOBOWĄ grupą. To tak, jakby ktoś nie mógł nas znaleźć...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...