Skocz do zawartości

Ile śpicie?


cinek012002

Recommended Posts

Staram się spać minimum 7 godzin dziennie, ale różnie to wychodzi. W tygodniu zazwyczaj śpię 6-8 godzin (choć zdarza mi się np. 4 godziny jak muszę coś przygotować na studia i zostawiam na ostatnią chwilę jak np dziś, ale wtedy staram się odespać w wolnej chwili bo inaczej nie jestem w stanie myśleć). Próba spania dwa dni pod rząd krócej kończy się tym, że budzik nie daje rady mnie obudzić :aj3: W weekendy to lekkie przegięcie, bo śpię zazwyczaj do 11-14, więc to będzie pewnie z 10-12 godzin :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Widzę, że u mnie jest kompletnie na odwrót  :confused:

 

- Dni szkolne: 22:30 - 6:15  (Godziny się zmieniają, więc śpię średnio od 6 do 8 godzin)

 

- Wakacje / Weekendy: Zazwyczaj idę spać o ok. 05:30 albo 6:30, a wstaję o 10:00 albo 12:00.  :crazytwi3:

 

Wiem, że jest to niezdrowe, ale nie chcę, jak ja to mówię, "marnować dnia" (albo nocy :rarityderp: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zazwyczaj jest podobnie jak u mnie.

 

Dni szkolne: 22:00 do 6:00 (Bo rano trzeba mieć czas na ogarnięcie się i jeszcze załatwienie kilku spraw)

 

Weekendy: Jak wyżej, bo poranki mam zajęte zazwyczaj.

 

Święta / Wakacje: Ok. północy do 10:00.

 

Nie jest to aż tak optymalnie, ale zawsze da się wyspać, zresztą już się przyzwyczaiłem po półtorej roku.

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zwykle śpię standardowo 6 godzin wysypiam się tak średnio a najkrócej spałem 2 godziny, co niestety się odbiło na mojej i tak ni-najlepszej sprawności motorycznej, ale czego nie robi się dla przyjaciela (cóż gaduła ze mnie i przez to jedyny raz w życiu poszłem spać o 4 nad ranem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zależy.
Jak mam na rano zajęcia na uczelni - średnio 5-6 godzin.
Jak gdzieś wyjeżdżam/mam coś ważnego i nie mogę zasnąć - bywa że i 4 godziny tylko.
W weekendy i jak nic nie muszę - do 10 godzin.
Ech, ostatnio to nic, tylko bym spała...  :despair:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa z moim spaniem. W czasie nauki szkolnej najczęściej ~6h max 7h ponieważ lubię siedzieć do 12:00 co najmniej a rano trzeba wstać po 6;00...

Kiedy jest wolne od szkoły lubię być aktywnym w nocy(mógłbym nie spać jak Luna :) ) dlatego kładę się przeważnie o 2:00-3:00 (zdarzało się i o 4:00) i wstaje o 10:00 najczęściej.

Mój rekord długości snu? Całkiem nie dawno go ustanowiłem(wcześniejszych i tak nie pamiętałem) położyłem się spać po 2:00 a wstałem po 13:00 więc 11h :rarity4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła - Nie później niż 10:00, wstaję o 7:00

 

Wolne - godzina dodania tego posta wszystko wam wyjaśni. Wstaję nawet o 14.

 

Wyjątek to pełnia księżyca. Lubię wtedy pochodzić po dworze.

Edytowano przez kubaGR8
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dni robocze: 0-9 godzin. Owe magiczne Zero. Mieć dość siły woli by nie spać wcale i siedzieć do szóstej. Osiągnąć udało mi się to tylko raz, ale teraz ponownie jestem na najlepszej drodze ku temu.

9 godzin - czyli grzecznie do łóżka o 22 i do 6 to tylko jak jestem na prawdę zmęczony. Na przykład jak poprzedniej nocy prawie w cale nie spałem. Jak dziś.

Weekendy... 8-12 godzin.

Mniej nie idzie i jest też bez sensu bo nie ma owej mobilizacji by ośiągnąć Zero.

Z reguły między 22 a 4 rano iść do łóżka i spać odpowiednią ilość maks do 12-13.

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się z biciem w serce, uwielbiam spać - jestem uzależniony  :rainderp: Ale jednak nie mogę. Organizm się przyzwyczaja, a jednak wciąż w środku dnia jestem śpiący. Zasypiam często tak 2 rano budzę się 6:30-45. Wstaję ze słowami na ustach "Kur*a", mam dość... ale prysznic, kawa i ciągniemy do 15-16 Często mam dość i idę na godzinkę spać o 17 + po śnie kawa i żyjemy dalej/chyba, że umówiony jestem na bieganie o 17-18 to kawa i w drogę.  :spitfire2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...