Skocz do zawartości

Ile śpicie?


cinek012002

Recommended Posts

Hmmm.. Ilę śpię? Różnie bywa w dni robocze od 22-23 do 5:30 a w weekend tak bardzo różnie bywa, w zależności od tego czy poszedłem na imprezę, czy nie. Jeśli nie byłem to 22-24 do 7-8, a jak byłem to 24-2 może 3 też do 7-8. Generalnie nie spałem nigdy dłużej, niż do 9 i w sumie nie kumam, jak można spać do południa na przykład albo od 22 do południa. Przecież to jest aż niezdrowe tyle spać.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Średnio ok 6 godzin

Dni szkolne 24:00 do 6:00

Weekendy 1:30 do 7:30

Wakacje 1-2 do 7:00

Co ciekawe jeśli położę się wcześniej obudzę się wprostproporcjonalnie później ze zmęczeniem w pakiecie.

Szkoda mi czasu na sen, pół swego bezcennego życia mam przespać? Heh NIE! śpię bo muszę, bo umysł i organizm musi odpocząć, ale spać cały dzień rady nie dam.

(Każdy śpi tyle ile chce, mi tyle wystarcza ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

W ciągu roku szkolnego śpię maks. 7-8h

Dni wolne [wakacji] - różnie,

zależy od dnia jaki był. Jeśli był to dzień,

w którym bardzo dużo chodziłam i przeżywałam to zazwyczaj spie długo 8-10h.

Jeśli nic nie robie to 5h maks. :P

Zawsze byłam tym "rannym ptaszkiem". :P

Edytowano przez Phinbella Flynn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Miałem zwyczaj chodzić o 23:30. Ale ostatnimi czasy jak już skonczę swoje odsiadki na internetach wieczorne to jeszcze włączam sobie jakieś fajne fan fici do czytania i siedzę gdzieś od północy do 1:00 :molestia: I w wakacje i w roku szkolnym taki plan więc w wakacje spałem gdzieś 8 godzin może niecałe do 8:00-9:00 no a teraz 6 godzin wyciągam w roku szkolnym :'(

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...