Skocz do zawartości

Commissiony Turonia


Turoń

Recommended Posts

Tak ciężko mi uwierzyć, że minęło już kilka dni, a jeszcze nie zarzucono Cię prośbami... Niech zgadnę ~ zapewne otrzymałaś już całe mnóstwo prywatnych requestów?

Nie musisz odpowiadać.

 

Przyznam, że chciałbym zostać Twoim klientem. Mam jednak wpierw prośbę... jeśli wykonujesz prace różnymi metodami, mogłabyś je, proszę, spisać? Przykłady prac byłyby bardzo mile widziane. Nie każdy jest w stanie odróżnić.. zwłaszcza jeśli to techniki mieszane. 

122014__safe_animated_derpy+hooves_sprit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że chciałbym zostać Twoim klientem. Mam jednak wpierw prośbę... jeśli wykonujesz prace różnymi metodami, mogłabyś je, proszę, spisać? Przykłady prac byłyby bardzo mile widziane. Nie każdy jest w stanie odróżnić.. zwłaszcza jeśli to techniki mieszane. 

 

 

 

Prace wykonuje najczęściej tymi metodami: 

akwarele: przykład1, przykład2

cyfrowe przykład

​akryl: przykład

kredki: przykład

tusz: przykład

Czasami łączne np prace akwarelowe z kredkami, przykład

akwarela, tusz i złota farbka(której na skanie nie widać) przykład

Edytowano przez Turoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu tak trudnego wyboru (każda opcja kusząca) pozostaje tylko jedno wyjście... wziąć pierwszą z brzegu!

 

Czy próbowałaś kiedykolwiek rysować Słoneczne Kucyki? 

Jeśli nie ~ co powiedziałabyś na małe wyzwanie, w postaci zmajstrowania akwarelami królowej Rosedust?

 

Druga kwestia. Należysz do grona artystów, preferujących posiadanie szczegółowych wytycznych dotyczących kreowanego dzieła?

 

 

 

BTW: myślę, że mogłabyś umieścić tę listę w pierwszym poście. 

Edytowano przez Bestiariusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obliczu tak trudnego wyboru (każda opcja kusząca) pozostaje tylko jedno wyjście... wziąć pierwszą z brzegu!

 

Czy próbowałaś kiedykolwiek rysować Słoneczne Kucyki? 

Jeśli nie ~ co powiedziałabyś na małe wyzwanie, w postaci zmajstrowania akwarelami królowej Rosedust?

 

Druga kwestia. Należysz do grona artystów, preferujących posiadanie szczegółowych wytycznych dotyczących kreowanego dzieła?

 

 

 

BTW: myślę, że mogłabyś umieścić tę listę w pierwszym poście. 

Słoneczne kucyki jak najbardziej, aczkolwiek ojej kiedy to było! Co do drugiej kwestii, i tak i nie. tj jeżeli ktoś ma jakiś konkretny obraz w głowie i chce urzeczywistnić go moimi rękoma to jak najbardziej, ale też często zdarza się, że ktoś nie ma konkretnej wizji i wtedy wspólnie coś wymyślamy. Najczęściej wygląda to tak: ktoś daje mi zlecenie, ja wykonuje kilka wstępnych szkiców i razem wybieramy najlepszy, potem zaczynam robić już bardziej na czysto i co jakiś czas wysyłam postępy w pracy i pytam czy ewentualnie coś poprawić czy zmienić,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace wykonuje najczęściej tymi metodami: 

akwarele: przykład1, przykład2

cyfrowe przykład

​akryl: przykład

kredki: przykład

tusz: przykład

Czasami łączne np prace akwarelowe z kredkami, przykład

akwarela, tusz i złota farbka(której na skanie nie widać) przykład

Łał, jestem pod wrażeniem. Pasowało by mi mieć ładny duży akrylowy obraz z kucykami na ścianie.

Aczkolwiek jako wybredny człowiek, powiem że wolę bardziej okrągłe mordki i delikatnie pulchniejsze, szczególnie kończyny. Klimaty bardziej neosłowiańskie niż katolickie, bo jakoś od twoich czuje straszny mrok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za konieczność oczekiwania na mą odpowiedź. Starałem się zwizualizować sobie Rosedust w pozycji, która by mi się podobała... sęk w tym, że takich jest aż nazbyt wiele! Nie jestem w stanie się zdecydować... dlatego też, tym razem, skłonię się do tego drugiego wariantu. Dobrze?

 

Request uznaj za oficjalnie wysłany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...