Skocz do zawartości

Odcinek 5 : Flight to the Finish


Byaku

  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceniam na:

    • 1 - Do niczego....
      0
    • 2
      1
    • 3
      1
    • 4
      2
    • 5
      5
    • 6
      5
    • 7
      16
    • 8
      14
    • 9
      18
    • 10 - Cudo!
      21


Recommended Posts

Gość Skurwysyn

Ajć. Spóźniłem się z moim tematem. (Muszę go usunąć  :confused: )

 

A więc, mi się bardzo spodobał ten odcinek. Przygody CMC (+ Squeaky Belle :tigertaming: )

 

10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo fajny i ciężko się było do czegoś przyczepić poza tym, że NAPRAWDĘ spodziewałam się, że Scotaloo dostanie w tym odcinku swój znaczek. No naprawdę, ile można dręczyć małe poniacze... i publiczność. Również foch Applebloom był niespodziewany, no ale chyba każdy w dzieciństwie strzelił tego typu gafę, a potem żałował.

Temat odcinka był bardzo fajny, piosenka również! :enjoy: Teraz tylko czekam na jej remixy, huehue.

Można też było pohejcić dwie naczelne pindzie MLP, a było za co... straszne są. x.x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! CMC! Odcinek był ciekawy, chociaż, że nie doczekaliśmy się w końcu, że Scoott będzie latać, ale za to mieliśmy świetną piosenkę.

 

Plusy:

+ Piosenka

+ Świetna Animacja

+ Cuteness overload

+ Ms. Harshwhinny i RD ;_;

 

Minusy:

- Te 2 hejterki ;F

- Żadnych zmian w CMC, może to i narazie dobrze?

 

Dla mnie jak zwykle świetny odcinek, oby tak dalej, piosenka również :3

10/10

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był bardzo dobry przyjemnie się oglądało najbardziej podobało mi się:

Piosenka, wielki strach Snowflake, przekomarzanie Harshwhinny z RD i w końcu pokazali pokój Scootaloo

jedyne co mi się nie podobało

Scootaloo dalej nie umie latać miałem nadzieje że nauczy się tego w tym odcinku no nic pozostaje dalej czekać.

Jak dla mnie

8/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm bardzo fajny odcinek, i ten chamskie zblizenie na bok Scootaloo a już myślałem że coś będzie. Ale nie zawiodłem się tym razem.   Według mnie 9/10


Oj, piosenka jak na standardy MLP była dość słaba.

Heart of the horse? Sorry, ale coś tu jest nie tak.

I animacja podczas piosenki była dość uboga.

 

A co do piosenki przynajmniej nauczyły się śpiewać od ich ostatniego wystepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicolas Dominique, dnia 14 Gru 2013 - 6:01 PM, napisał:

No to chyba będę pierwszy, który napiszę, że nie podobał mi się tak do końca ten odcinek. 

 

Wybacz Mikołaj, ja byłem pierwszy

 

Cieżko mi będzie ocenić to bez tłumaczenia ale spróbuje.
Widać tu było że Rainbow była bardzo podekstytowana tymi igrzyskami, chciała zapewne pomóc pokazać (tą całą prezentacje reprezentacji Ponyville) z jak najlepszej strony. (Kto nie oglądał odcinka Games Ponies Play, nie zrozumie tego.)
Znowu była ta cała Diamond Siara i Silver Ćpuun, które są jak zwykle denerwujące i akurat one wzieły za cel akurat CMC, które akurat chciały upokorzyć i to tego celu chciały użyć akurat Scootaloo która akurat była pegazem, i akurat wmówiła coś w stylu że Scootaloo zrobi wrażenie latając (bo wiadomo że ona była jeszcze AKURAT klaczą która AKURAT się uczyła dopiero latać).
Kolejne co mogę powiedzieć to fakt że czekałem te 2 tygodnie (jakby na to nie patrzeć około 2 lat w fandomie) i liczyłem na to że w końcu zdobędzie swój zajedwabisty Cutie Mark, ALE NIE! Jeszcze nas biorą na czas, jeszcze biorą.
Mogę tu zacytować pewien skecz.
"Ty wiesz jak się tu czuję? Jak dziecko w przedpokoju, które w ocieplaczach stoi. A mama mówi
-Jeszcze nie idziemy Paweł, jeszcze nie.
A Paweł tu się topnieje rozumiesz to.
Chodziłeś kiedyś w ocieplaczach i relaxach? Wiesz mi to nie jest relaks"
Tak samo my jesteśmy tym Pawłem który czeka na zdobycie CM przez Scootaloo, SweetieBelle i AppleBloom, a matka HUB (już nie Hasbro bo to jest jakby na to nie patrzeć to samo) oznajmuje nam coś w stylu jeszcze nie, JESZCZE NIE! Jakby ciułały, Ciułały, CIUŁAŁY CORAZ WIĘCEJ I WIĘCEJ KASY Z REKLAM.
A my tu coraz bardziej się męczymy z tym faktem, iż kiedyś nadejdzie dzień w którym CMC zdobędzie swe CM.
Kolejnym faktem jest to podniecenie RD (Jeżeli się tego czepiasz to JAPA!). Za pierwszym razem chciała je pochwalić, ale NIE. Ona zawsze wie najlepiej i by to lepiej zrobiła itd, itp, icd, etc, hwdc, i tak z tego nic nie rozumiem.

------------

Chodziło o to, że chciała się zachowywać profesjonalnie jak tamta maruda i nie okazywać jak bardzo jej się to podobało, ale nie bardzo jej to wyszło i w efekcie CMC nie były pewne czy jej się spodobało.

Bardziej pasuje opis Vengira 

"Chodziło o to, że to się bardzo podobało Rainbow, ale Harshwhinny kazała jej zachować profesjonalizm, więc musiała tłumić swoje emocje."

 

Ale ok! Masz racje.

------------
W sumie piosenka wyszła dosyć ciekawie, czekam na remiksy tego utworu (chociaż wiem że powinni oni pisać że te "remiksy" to jest Bootleg).
Jakoś nie wróże sukcesowi temu odcinkowi w dubbingu z obecnym składem, ale nawet takiemu SNOB'owi i zagorzałemu fanu twórczości typu Violence przyjdzie popełnić błąd
Oceniam ten odcinek 7/10

+ - piosenka
+ - fabuła która naprawdę jest jakby na to nie spojrzeć dobra
+ - brak widocznych na pierwszy rzut oka błędów animacyjnych bądź fabularnych

- - monotonia
- - te stare, nudne rządzę zrobienia pośmiewiska z CMC przez Diamond i Silver

Edytowano przez SonicDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za pierwszym razem chciała je pochwalić, ale NIE. Ona zawsze wie najlepiej i by to lepiej zrobiła itd, itp, icd, etc, hwdc, i tak z tego nic nie rozumiem.

 

Chodziło o to, że chciała się zachowywać profesjonalnie jak tamta maruda i nie okazywać jak bardzo jej się to podobało, ale nie bardzo jej to wyszło i w efekcie CMC nie były pewne czy jej się spodobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba będę pierwszy, który napiszę, że nie podobał mi się tak do końca ten odcinek. Nie wiem, może to przez obecność DT i SS, których szczerze nie cierpię, ale po raz kolejny któraś z CMC daje się podejść tej dwójce. Heh, zawsze mnie męczą odcinki z nimi.

 

No i chyba była nieścisłość. Nie jestem pewny, bo nieco mi stream przerywał, ale Dash mówiła, że niosła sztandar u siebie, a przecież Cloudsdale nigdy nie organizowało igrzysk :P

 

A schemat: trening, coś nie wychodzi, kłótnia, pogodzenie, sukces już był obecny w wielu filmach, chyba... Also, czemu one jechały do Crysal Empire jakąś okrężna drogą przez pustynię? :rainderp:

 

Co na plus? Chyba miny Rainbow próbującej zachować profesjonalizm i ta tak bardzo sztuczna sztywność klaczy-organizatorki xd No i pierwsza piosenka S4. Bardzo miła dla ucha zresztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba była nieścisłość. Nie jestem pewny, bo nieco mi stream przerywał, ale Dash mówiła, że niosła sztandar u siebie, a przecież Cloudsdale nigdy nie organizowało igrzysk

RD niosła flagę tak w ogóle ale nie w Cloudsdale, tak samo jak to zrobiły CMC mimo, że same są z Ponyville.

 

BTW. piękne to jest XD http://www.deviantart.com/art/Flight-Of-The-Valkyrie-419689264

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym jeszcze, że najbardziej zasmuciło mnie to chamskie zbliżenie na bok Scoott.. już myślałem, że pojawi się CM.. a tu Hasbro Troll i to nie to, nie ten odcinek, kupujcie nasze zabawki.. Zawiodłem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMC EPISODE CMC EPISODE! muszę mówić więcej! (dobra teraz na poważnie)

Zaczynam zawsze od minusów:

...(...właściwie ciężko mi się do czegoś przyczepić)

Odcinek był naprawdę dobry i nie razi mnie w żadnym miejscu jak powszedni. Pierwsza piosenka która na mój gust nie jest złe (dla mnie były gorsze), całkiem ciekawa historia, RD znowu jest sobą, wiemy że można się spodziewać odcinka przedstawiającego zawody, Snowflake boi się motylków! (jak można bać się... :LZ1bP: yyy... co mu zrobiłaś....?)

A teraz dla wielu minusy które (dla mnie) wcale nimi nie są i krótkie tłumaczenie:

DT i SS-  :rarity5:  dwie k***y nie robią odcinka złym a one już uczepiły się CMC z powodu znaczków (zawsze dostają za swoje więc ok)

Scoot nie dostała znaczka- ok zgodzę się leki trolling ale jak o tym pomyśleć jak dostaną CM to koniec z CMC :sab:

Scoot nie nauczyła się latać- gdyby się nauczyła byłoby to trochę sprzeczne z morałem

Jedyna rzecz która mnie dobija to gdy RD tłumaczyła Scoot "latanie nie jest najważniejsze" sama na chwile nie przestała latać :facehoof:  (no ale to RD takie wpadki są w jej stylu)

Ogólnie daję 10/10

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie przyprawił o mieszane odczucia. O ile podczas śpiewu trio omal nie spadłem z krzesła (tym razem mówiąc najzupełniej poważnie) podczas treningów wchodzenia po schodach, to odcinek sam w sobie był nijaki. Cmc jak cmc, fajnie, że dalej mają manię szukania znaczków, ale ta rd... o ile w poprzednim odcinku zachowywała się tak, jakby miała amnezję po poprzednich sezonach, to tym razem była dziwnie poważna, by pod koniec zrujnować swój wizerunek, nie wiem czy drwienie z "mentora" to właściwe podejście, o ile miało to coś znaczyć.

Odcinek(a kij, powtórzę) nie był zły, ale było w nim znowu niewiele, powiedziałbym, że pod względem treści widzialnej był "dostateczny", co się tyczy przekazy poszło trochę lepiej, choć morał tej bajki jest krótki i niektórym znany, powiedziałbym nawet że wyjątkowo dobrze. Jednak jeśli dodać do tego kolejne błędy logiczne animacji i takie tam detale na które każdy zwraca mniej lub więcej uwagi, to nie postawiłbym temu odcowi więcej niż 6-7 dziesiątych. Nie zmienia to faktu, że do odca z chęcią wrócę. Kolejny argument przeciw ocenianiu odców z mojej strony, zaczynam tego nienawidzić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooosz... te... durne... podstępne... zbliżenie... na końcu...

Plusy:

-RD i Mrs. Harshwhinny

-"Hearts Strong as Horses~"

-Dom Scoots

-Equestria Games!

-Snow i motylek

-Kolejna memowata mina RD.

 

Minusy:

-Diamond i Silver do jasnej ciasnej.

 

9/10. Jak na tą chwilę... wszystko odcinki z sezonu 4 bardzo mi się podobają ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż odcinek obejrzany dzęki dashek za linki, a opinia cóż podejdę do tego naprawdę profesional  and calm jak :rd:, a było ekhm.. <teatralna pauza>  SUPER UBER  ZAJEBIŚCiE. Naprawdę nie rozumiem jak ten odcinek może być uważany za najgorszy z 4 sezonu przez część forum.. fakt nie było za bardzo epic ten odcinek można klasyfikować jako "Slice of Life" i to z całkiem niezłym morałem a piosenak na zdobtwa złoto zagrzewa wręcz do tego by się nie poddawać + zachowanie :rd:naprawdę bawiło w pozytywnym sensie a minusy 2 tylko

DD i SS  -  kurczę te kuce mnie tak wkurzają, że nie mogę ich znieść nawet minuty z tymi ich gadaniem o Blank Flankach i wyższością równą nazistom, jeszcze  ich brudne zagranie aby wygrać 

- fanatyzm :scotaloo:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek, jak każdy na razie z tego sezonu, utrzymuje naprawdę wysoki poziom. Bardzo mi się podobał. 
Skupia się na Scootaloo i w końcu do tej pory najmniej pokazywana CMC, ma nareszcie szanse zabłysnąć. W 3 sezonie było bardzo dobrze i trend się utrzymuje co cieszy. Co mnie zaskoczyło, wróciła ta klacz z przed ostatniego odcinka 3 sezonu. Jej mimika była po prostu komiczna. Pomysł na odcinek też mi się podobał, fajnie, że wykorzystali motyw olimpiady. Na mur beton będzie pokazana w serialu, mam nadzieje, że jeszcze w tym sezonie. Co mnie zaskoczyło..to był odcinek, gdzie oprócz Rainbow Dash nie widzieliśmy żadnej z Mane 6, albo ja źle patrzyłem i jestem ślepy. To chyba pierwszy taki odcinek, ale mogę się mylić.....widzimy dom Scoot. To plus i fajnie, tylko szkoda, że nie wiadomo nadal jak mieszka( I wszystkie fanfiki z Scoot sierotą poszły się walić). Co do piosenki to było ona sympatyczna, ale nie jest tak chwytliwa jak ,,Bad Seed'' chociaż ciężko to nazwać wadą, mi się podoba, nie tak bardzo jak poprzednia piosenka, ale wystarczająco by utrzymać dobry poziom show. Fabuła była znośna i pchała akcje do przodu, choć mały zarzut mam do końcówki była wyraźnie przyśpieszona..w ogóle odcinek mi strasznie szybko minął. Co do minusów to zachowanie Diamond Tiary i Silver Spoon. Narzekanie na brak cutie marków było może i śmieszne/smutne..ale 2 sezony temu. Szkoda, że te postacie w ogóle się nie rozwijają. Podsumowując i biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z odcinkiem pisanym przez nową osobę w drużynie, na przyszłość będzie tylko lepiej. Moja ocena to zasłużone 8,5/10.
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...