Skocz do zawartości

Cześć wszystkim.


Nighttrain

Recommended Posts

Mam 22 lata. Brony jestem od stycznia 2012r. Dla przyjaciół Aki.

Co do zainteresowań to lubię historię, filmy, muzykę, książki, fantastykę, anime i mangę, militaria, modelarstwo, robić zdjęcia, lubię pisać opowiadania +18.Uprawiam sam szermierkę bokkenem jak i szablą. Może jeszcze słabo mi to wychodzi, ale się staram.

Jestem osobą cichą i spokojną. Ale jak się otworzę niezła ze mnie osoba. Mam dystans do siebie. Lubię zimę.

 

^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jesteś?

Jestem z dalekiej krainy gdzie po ulicach chodzą niedźwiedzie. Drzewa ścina się jedną ręką. A prawdziwi mężczyźni żują pszczoły i piją miód pitny. Jestem z wspaniałego Podkarpacia, a dokładnie z Łańcuta.


Dzięki za piwo. -Gul gul gul. Ah. Niezłe. Kufel polecial w powietrze, po czym eksplodował. Czy Piszę? Tak. Czy rysujesz? Nie mówię nie. Czy komponujesz ? Na razie nie. Czy znam, warhammera 40k? Tak. Ale nie jestem wiernym graczem tak jak moja siostra.


Dzięki za piwo. -Gul gul gul. Ah. Fascynujące. Kufel po odłożeniu zapłonął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za jedzenie i piwo. Odgłos zjadanej miski z jedzeniem i piwa. -Ło czuje power!!!

Czy lupię rysie, kapibary i ślimaczki?

Rysie tak fajne zwierz. Kapibary jeszcze ujdzie lubie. Ślimaczki nie w życiu!

Mój ulubiony kucyk? Fluffle Puff.


Czy mam ponysonka lub OC? Niestety nie mam :ajsleepy: . Probowałem kiedyś stworzyć oc własnoręcznie, ale jedynie co mi wychodziło to kucyk rodem z Czarnobyla. Nie umiem za bardzo dobrze rysować kucyki.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...