Skocz do zawartości

Świąteczna zabawa, czyli Trixie rozdaje prezenty!


Kruczek

Recommended Posts

     Znalezione, zdobyte, wygrane, kradzione...
Przyczepa Trixie skrywa wiele artefaktów, które zbierały się przez czas gdy podróżowała po Equestrii.
Okazało się, że również ona poczuła Ducha Świąt! (Lub po prostu chce się pozbyć tych rzeczy)
W tej zabawie, to Wy będziecie decydować, do kogo dane artefakty trafią. Na podstawie wyglądu, możliwych właściwości, lub po prostu tak jak najbardziej lubicie- dla jaj.
ALE UPRZEDZAM, ŻE JAK ZNOWU KTÓRYŚ PODRZUCI TRIXIE SKARPETY NA GWIAZDKĘ TO WŁASNOSKRZYDLE POZABIJAM!
Trixiewubzsocks.png
W każdym razie... pierwszy artefakt to...
6a.jpg
Eee, to?
Co wam to przypomina?
I do kogo to cuś powinno trafić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc samoloto-podobne coś trafia do Silvera, gratulacje, możesz to sobie położyć na szafce i liczyć że nie ściągnie na Ciebie klątwy jakiegoś faraona głodnego na Twoje gałki oczne.
A teraz taka fajna tabliczka, wyglądająca jakby ją przejechał kijem przedszkolak! Enjoy
link_dsvntYlRLLk43ngKP6dJF9MDWXc1amAX,w3

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Trudne, bardzo trudne. Ktoś, kto lubi maziać, ale nieszczególnie mu to wychodzi. Albo niespełniony pisarz. Albo wariat. Abo dysgraf. Wszystkie określenia są wręcz warnowato ofensywne, ale w końcu na coś trzeba się zdecydować, niech więc będzie... Guardian. Bez obrazy, ale czytanie twoich postów to jak odkrywanie starożytnych manuskryptów czasem jest.

 

(Hej tam, na dole. Ogarnąć się i poważne propozycje dawać [czyt. popierać mój głos]!)

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jako proletariusz z pochodzenia jestem dumny ze swojego ceglanego prezentu, nieważne jakie implikacje niesie on ze sobą!

 

Do rzeczy. Prezent znaleziony przez Trixie emanuje dziwną energią, jest pokryty tajemniczymi znakami, na pewno kryje w sobie fikuśny mechanizm, a do tego kostka zawsze kojarzyła mi się z erpegami. Wystarczająco dużo powodów, żeby poprzeć głos Gandzi. Zegarmistrz!

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...