Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Po częsci spoiler, po części nie. Niestety, ale Alicja pojawi się tylko na początku FF w jednej scenie. Gdyż stwierdziłem, że czekanie na Coya to strata czasu, a teksty jakie słyszę od niego w odpowiedzi na pytania odnośnie co by jego postac zrobiła, a on pisze mi "Nasika na niego i zacznie się tarzać w majonezie" dały mi sporo do myslenia. Dobra wiadomość, ruszam z pisaniem scen Dawida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Trzeba było czytać dosłownie to co pisałem. Odszedłem z forum. Pisz do administacji. Fiesta proponuje Ghatorra na H@? no to nich ten debil im naprawi baze danych.

Po pierwsze: tylko Fiesta go proponował (i kilka osób dla trollingu)

Po drugie: nikt się nie zna tak jak ty^^

I Fiestą się nie przejmuj, bo to je*any kiepski troll, który nie wie, kiedy można się śmiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: tylko Fiesta go proponował (i kilka osób dla trollingu)

Po drugie: nikt się nie zna tak jak ty^^

I Fiestą się nie przejmuj, bo to je*any kiepski troll, który nie wie, kiedy można się śmiać.

Ja juz swoje powiedziałem, Enter dostał dostęp do całego vpsa, opłacony na 3 miechy. Bawcie się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL Według mnie prawie połowa FOL'u to trolle i gimbusy xD

Tu nie chodzi o fiestę, doszło do kłótni rozpoczetej na PonyUtopii, a zakończyła się na tym iz wszyscy zaczeli wysmiewać moje decyzje. Tak więc, daje im wolną rękę. Biura-adaptacyjne.pl mnie juz nie obchodzą, zajme się teraz swoim blogiem i drugim forum oraz serwerem mc. A to co zrobią z BA mnie nie obchodzi, jak chca naprawic bazę to prosze bardzo. Na forum supportu mozna napisac ogłoszenie, ktos pewnie się zgłosi i pomożę, ale koszt to bedzie min 80 zł.

Życzę miłych świąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawzajem ^^

Życzę ci dużo zdrowia, szczęścia oraz tego czego pragniesz.

Swojego kompa naprawię po świętach więc MC jak najbardziej :D

A co do Fiesty i innych...

Maxy Nie ustępuj. Skoro oni są tak fajni, to po co masz wydawać kasę na forum i się wkurzać za darmo xD ?

~Dżem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawzajem ^^

Życzę ci dużo zdrowia, szczęścia oraz tego czego pragniesz.

Swojego kompa naprawię po świętach więc MC jak najbardziej :D

A co do Fiesty i innych...

Maxy Nie ustępuj. Skoro oni są tak zajebiści, to po co masz wydawać kasę na forum i się wkurzać za darmo xD ?

Ja już za nie nie płace, teraz jest opłacone na 3 miesiace z dotacji. Więc mi to wisi. Niech robia co chcą. Na pewno będa mieli tyle samo smiechu co ja wczoraj gdy czytalem ich wpisy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery ( chyba moja największa wada) to nie rozumiem dlaczego odszedłeś ale na chwilę obecną to bardziej mnie interesuje co się stało z moim ulubionym forum?? Mógł byś sprawdzić co się dzieje i (skoro tak bardzo nie chcesz tego naprawić dla nas) kiedy zostanie to naprawione??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad powrotem forum trwają. Może nie zakończymy ich dzisiaj, to raczej wątpliwe, ale jutro już powinniśmy się tym mocniej zająć.

...

...

...

śmiechłem. Forum naprawia gość który nie miał styczności z żadnym językiem w którym jest napisany silnik... powodzenia, tylko pamiętaj panie "techniku", że ja kopii nie mam tak więc. Miłej zabawy. Jak uszkodzisz bazę danych to całe forum bedziesz stawiał od nowa.... a nie chwila ty się nie znasz na IPB XDDDD

To ja już zacznę robić nowe forum na maxyblack.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jesteś taki niemiły dla kolegi?

Kolegi...?! no chyba ci się porąbało... Ten koleś wziął zgłosił mój post do moderatorów mlppolska bo go obrażam i myślisz, że pozostawię to bez niczego?

Tak nagle zepsuła się baza danych? Wydaje mi się to podejrzane.

Wiesz co, ta farsa mi się nudzi. Chyba odeślę wszystkie pieniądze jakie wpłyneły na dotację aby nie posądzano mnie o kradzież, a forum zostanie zamknięte.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...