Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

  • 2 weeks later...

No wielkie brawa nareszcie!!

wczoraj skończyliśmy pisać jedną scene Dawida i Alicji.

Prawdopodobnie bedziemy szukać prereaderów.

Zapraszam chętnych. Będą dostawać jedną scene do przeglądu. Ich zadaniem będzie sprawdzić wszelkie błędy interpunkcyjne itp itd. Dzięki temu Rozdział szybciej dostanie się na FGE

Chętnych proszę na pw. Przyjmę max 5 osób

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy fanfic czekam na nowy rozdział. Ciekawi mnie czy zamierzacie wprowadzić " więcej dyscypliny" na razie ma wrażenie, że każdy z bohaterów robi co chce, brakuje wspólnego planu działania. Ekipa się sypie. A Equestia nadchodzi i zniszczy nasz świat pozbawiony magi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ostatnia wiadomość z mojej strony jesli chodzi o Prace wspólna.

Watek Dawida został zakończony.

Wszystko dzięki temu, że z Enterem spędzilismy kawał czasu na pisanie sceny która została uznana za nie logiczna przez zachowanie dwóch postaci co skutkowało jej usunięciem. Dzięki czemu doszedłem do wniosku, że 3 inne sceny tez można wywalić, tak więc... coż, jeden spoiler moge usunać, konkretnie ten obrazek z Dawidem. Ta scena niestety, ale nie zostanie juz napisana.

W zwiazku z usunięciem kilku scen spadlismy z ilościa stron, ale jestem pewien, że do wakacji w 2014 roku reszta pisarzy się wyrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rozdział VIII ma się pokazać dopiero w 2014r, to muszę przyznać, że jest mi trochę smutno, ale jeżeli inaczej się nie da to ok. Swoją drogą wygląda na to, że macie chyba małe spory w gronie pisarzy, ale nie będę się wtrącał. Tak tylko zauważyłem. Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...