Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ta 4 scena to nadejdzie jeszcze z 2-3 strony. Zależy czy dam jeszcze zdobycie znaczna pewnego pomaranczoweg pegaza, Steel w końcu dostanie znaczek w ten czy inny sposób. Mam tylko nadzieje Ze przy opisie nie przesadze i nie zrobię z niego perfidnego OP.

Co do sceny moge zdradzić jedno... Bedzie ostro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NASZA EKIPA JAK I NASZE OPOWIADANIE ZOSTAŁO ZNIEWAŻONE NA TYM FORUM NIE ZOSTANA JUZ TU ZAMIESZCZONE NOWE LINKI DO NASTEPNYCH ROZDZIAŁÓW I SPOILERÓW.

TA ZNIEWAGA KRWI WYMAGA, ZOSTAŁEM UKARANYM 40% WARNEM ZA DELUXA DAWIDA I PAWŁA KTÓREGO NAWET NIE PISAŁEM.

JESLI TAK MA WYGLĄDAĆ WSPÓŁPRACA MIĘDZY BIURA-ADAPTACYJNE.PL A MLPPOLSKA TO JA CHCE JA CHOLERA JASNA ZAKOŃCZYĆ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadanie łamało regulamin - clopy w dziale ogólnym są zakazane. Jeżeli uważasz, że warn został przyznany niesłusznie odwołaj się od niego.

To teraz wytłumacz mi dlaczego JA ZOSTAŁEM UKARANY ZA COS CZEGO NIE NAPISAŁEM!? PRZECIEZ PISZE, ŻE TO PRACA WSPÓLNA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że miało to miejsce, ponieważ jesteś autrem tego posta. Jeżeli uważasz, że ktoś inny powinien tego warna otrzymać zgłoś tą sprawę do Inkwizycji. Solaris ma to do siebie, że każdego wysłucha i nie jest pochopny w wydawaniu osądów. Jeżeli sprawę dobrze umotywujesz i wykażesz, że nie ma w tym Twojej winy to warn z pewnością zostanie cofnięty, a ukarani zostaną właściwi ludzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że poprzedni opiekunowie działów nie robili nic i przepuścili kilka naprawdę srogich gore i jak sie okazało clopa jest karygodne - fakt. Ale nie znaczy to, że można go zostawić kiedy jednak został znaleziony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o wiadomość na PW kogoś kto mógłby i chciał zmienić linki w pierwszym poście tematu na wersję bez rzeczonego fragmentu? Właściciel pierwszego postu prawdopodobnie już na stronie nie zagości przez to potrzebny jest ktoś z możliwościami edycji postów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA

LINKI DO WSZYSTKICH ROZDZIAŁOW ZOSTAŁY SKASOWANE.

NIE ZOSTANĄ JUŻ PRZYWROCNE. JEŚLI CHCESZ CZYTAC TEGO FF ZAPRASZMA NA BIURA-ADAPTACYJNE.PL GDZUE ZNAJDZIESZ WERSJE DELUX BEZ GLOPIEJ CENZURY

Cóż, jeśli fic nie będzie tu kontynuowany, to temat wyląduje niedługo w Archiwum :lunathink: Namyśl się jeszcze ~ Arjen


Arjen mi to wisi, nie będę publikować się gdzieś gdzie tcb jest gnebione.

Maja być linki to będą, ale do działu na moim forum gdzie jest wersja zarówno DELUX jak i bez scen dodatkowych które tak denerwują te paskudne oczeta niektórych osób.

.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym ogłaszam, że temat, po długiej batalii, szczęśliwie powraca do działu ogólnego z drobnymi zmianami. Przede wszystkim tutejsze rozdziały zostały pozbawione offtopu, jednak pełna wersja nadal znajduje się na stronie BA. Zawartość fabularna nie została naruszona.

Jednocześnie w najbliższym czasie postaram się o porządki w temacie. Postaram się aktywnie uczestniczyć tutaj i opowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania.

Dziękuję moderatorom jak i administracji za miła, konstruktywną rozmowę

Moim zdaniem to dobry kompromis, dziękujemy ~ Arjen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enter skoro już przejales mi mój temat to bądź tak laskaw i usuń informacje o ff w cieniu bohatera i gość z świata obok bo oba zostają usunięte w związku z moja rezygnacją z tworzenia czegokolwiek w tym fandomie.

MaxyBlack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że obecny właściciel tematu nie ma czasu się nim zajmować.

Chciałem tylko poinformować, że prace nad ff idą coraz szybciej.

Jednakże, żadne spoilery nie będą juz tu wstawiane. Pretensje do tutejszej administracji. Pozdrawiam MaxyBlack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pragnę poinformować, że Prace nad VIII po strasznych przerwach zostały wznowione. Część postaci skończyło już swój udział czekając na scenę finałową. Jednocześnie pragnę przeprosić za te opóźnienia, sam już czekam od miesiąca na cokolwiek stąd przejęcie inicjatywy: będę dawał spoilera co dwa tygodnie do czasu opublikowania VIII... chyba, że wcześniej wszystko wam dam w takich kawałkach. Więc oto pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thar jako Paweł Dąbrowski (Sunrise)

Anonim jako Dawid Husarski (Storm),

Karolina Husarska oraz Sandra Wysocka

(Life)

Giny jako Roger Woźniak oraz Magda

Woźniak (Dryad/ Dri)

OjtamOjtam jako Kuba (Skaj)

kubagaw2 jako Kuba (Frost)

Ghatorr jako Michał oraz Bogdan

(Brownie)

Coy jako Fiodor/Alicja

Enter24 jako Andrzej (SteelWing)

ProPanek jako Sebastian

ReflexivoArco jako Piotr Łuczarski.

Jakie to smutne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...