Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Miło słyszeć, szczerze staram się by wyszło jak najprędzej, ale tak to jest z wszystkimi pracami grupowymi.... wszędzie gdzie piszę, jestem znacznie do przodu względem innych postaci przez co sam muszę czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię dokładnie to samo co Rainbow Wave. Ten ff jest moim zdaniem świetny. Będę czekał na ten rozdział i nic i nikt mnie nie powstrzyma! Odwaliliście kawał dobrej roboty i nie można pozwolić, żeby to padło pod sam koniec po takim czasie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, szczerze staram się by wyszło jak najprędzej, ale tak to jest z wszystkimi pracami grupowymi.... wszędzie gdzie piszę, jestem znacznie do przodu względem innych postaci przez co sam muszę czekać.

Cóż, ja utknalem przez Ghatorra. Nie ma czasu ze mną pisać, a jakiś krótkie ff cały czas wypuszcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, przepraszam za to. Jak już wiele razy wspomniałem to już nie zależy odemnie, jeśli chcecie to po spamujcie Ghatorrowi na skrzynkę, że chcecie kolejny rozdział ^^ może go zmotywuje do znalezienia czasu na PW (Praca Wspólna) serio, to czekamy na 2-3 sceny, kilka randomów i finał. Czyli jak już wspomniane około 30 stron

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja za każdym razem gdy siadam przy komputerze wchodzę na wasze forum i patrzę czy jest nowy rozdział. Myślę że jest jeszcze dużo osób zainteresowanych tym fikiem.

Ja też jestem bardzo zainteresowany. Może nie sprawdzam co dzień, ale co kilka dni tak :flutterblush: Świetny fic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam cierpliwie na nowy rozdział. Od ostatniego przeczytałem już tyle ff, że będę go musiał przeczytać od początku aby złapać wątki.

Jest to jeden z moich pierwszych ff i naprawdę mi się spodobał. Jednym w wielkich atutów i zarazem ogromnym minusem(efekty tego widzimy od kilku miesięcy) jest to, że jest to praca wspólna.

Dziękuje za starania. Zachęcam do dalszej pracy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY TY POWIEDZIAŁEŚ "ANIMOWANY" :D?

Zgadza się, od miesiąca ucze się animować w flashu. Dysponuję już gotowymi kukiełkami Steelwinga i Storm Stara(mam u niego problem z grzywa od frontu).

Nie wiem jak mi to wyjdzie... ale dam z siebie wszystko... póki co jest już jedna scen z Luną i Celestią... i musze przyznać, że wyszło to całkiem fajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorący news, w najnowszym rozdziale będzie sporo deluxow. Jednak pamiętajcie, że na tym forum ich nie zobaczycie.

Hmmm... kolejne 5 stron napisane. coś mi mówi, że nie wyrobie się z trailerem bo ten rozdział może wyjśc już w tym miesiącu.

Double posting. Treść przeniesiona. Co prawda, to było już dawno, ale regulamin jest jeden. Moje przeoczenie.~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wróg publiczny nr 1" XD

Średnio jestem lubiany na tym forum :P

BTW

UWAGA WSZYSCY CZYTELNICY

Wkrótce (patrz max miesiąc) zrobie specjalny skrypt któr da kilka możliwości do Pracy Wspólnej. Po pierwsze da nam podgląd tego jak oceniacie dany rozdział, ile osób czytalo dany rozdział i tym podobne statystyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...