Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Czy dzisiaj coś jest w powietrzu? Co nie wchodzę do działu, to albo kłótnie albo spam. Proszę o załatwianie spraw przez PW/gg/inne komunikatory/rozmowę w cztery oczy. Niech w działach poświęconych opowiadaniom mówi się o tych opowiadaniach, a nie o wszytkim innym. Gwarantuję, że fani to docenią, nie musząc przebijać się przez strony postów, które nie dotyczą tego na czym im zależy.

Jeżeli zobaczę tu jeszcze dzisiaj posty, które nie odnoszą się do treści opowiadania, lub rozmowy na tematy z nim związane, to będę je usuwał. I nie wykluczam również warnowania. Czujcie się uprzedzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mówić, zdania nie zmienię, głównie dlatego, że wasze podejście do spraw w które jestem zamieszany jest po prostu chore. według was użytkownik ma być jak maszyna i nie ma prawa krzyknąć gdy go coś zaboli.

co do ff, co byście najbardziej chcieli zobaczyć w najnowszym rozdziale?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emron. z całym szacunkiem, ale takie zbiegi okoliczności to jeszcze nie jest nieznajomość regulaminu...

Taką ostatnio robią wszyscy na niego nagonkę, że nie trudno jest się dziwić takim reakcjom. Klnięcie i wyzywanie to jedno, ale wytykanie sytuacji to co innego.

Ale by nie było, że ja tu jestem od chejtu, spamu i czego tam jeszcze... Podpisuję się pod słowami Maxego (o ficu ofc) I potwierdzam, że praca wre


Szkoda że najnowszego rozdziału nie przeczytam na tym forum.

I tak będziesz czytał w Docu ;)


I... sorka, bo widzę, że wstrzeliłem się dość późno... Po ostrzeżeniu Dolara. Can you ever forgive me?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pora na pare słów wyjaśnień. Niektórzy są zawiedzeni, że najnowszy rozdział nie zostanie tu opublikowany. Postaram się na spokojnie wytłumaczyć czemu podjąłem taką, a nie inną decyzję.

Jak wiecie od niedawna władzę w tym dziale sprawuje Dolar. Wszystkie ff są przez niego sprawdzane i w zależności do tego czy są tam sceny gore lub r34 trafiają do MLN lub MLS. 

Chce tego uniknąć. Najnowszy rozdział zawiera kilka brutalnych scen gdyż dochodzi do starć pomiędzy FOL, a POZ oraz cywilami. 

Nie chcę aby cały ff wylądował w MLN z powodu kilku scen scen w najnowszym rozdziale dlatego też taka moja decyzja. 

Lepiej nie publikować tutaj w ogóle niż publikować i stracić czytelników. Czemu piszę o traceniu ? A no dlatego, że nie wiem jak inni, ale ja jak szukam fajnego ff TCB to wchodzę do głównego działu, a nie do działu gdzie są ff gore i clopy.

 

Przykro mi, ale robię to dla dobra ff.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątek jest niemożliwy. Jeżeli zrobiłbym jeden, to zaraz pojawiłyby się kolejne roszczenia i wszystko by się zaczęło sypać.

 

Jeżeli chcesz, to możesz założyć w odpowiednim dziale temat z tym rozdziałem a tutaj dać do niego odnośnik. Albo nawet nie cały rodział tylko pojedyńczą scenę, zaznaczając to miejsce w rozdziale i w temacie głównym robiąc odnośnik  z linkiem do tego założonego w MLN tematu.

 

Możesz również podrzucić mi te sceny - rzuce okiem i ocenię czy jest to już gore, czy jeszcze violence.

 

Innego sposobu niestety na tą chwilę nie widzę, a wiem, że pojawinie się kolejnego rozdziału ucieszyłoby liczne grono czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można zwyczajnie dać zamiast linku do VIII link do BA to tematu z VIII? tak jakby przeskakujemy z MLPpolska na BA gdzie są inne zasady i FF byłby tutaj, na ogólnym ale nie w pełni... bo byłby nie link do ff tylko strony na innym forum gdzie juz jest link do rozdziału 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można zwyczajnie dać zamiast linku do VIII link do BA to tematu z VIII? tak jakby przeskakujemy z MLPpolska na BA gdzie są inne zasady i FF byłby tutaj, na ogólnym ale nie w pełni... bo byłby nie link do ff tylko strony na innym forum gdzie juz jest link do rozdziału 

Nie bo znowu nas oskarżą o reklamowanie forum nie partnerskiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...