Skocz do zawartości

Biura Adaptacyjne [NZ][TCB][Crossover][Slice of Life]


Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wypiłbyś eliksir ponifikacyjny?



Recommended Posts

Wybaczcie naprawde was przepraszam... nie mogę wam nic obiecać ale spróbuje dziś usiąść i napisać przynajmniej dwie sceny. Mam sporo na głowie. W poniedziałek musze przedstawić projekt szefostwó z warszawy (chodzi tu o przedłużenie umowy :/ ). Sporo czasu też spędzam nad pisaniem TCB World o którym było nie raz mówione w tym temacie. Dodatkowo wziąłem się za pisanie własnej aplikacji blogowej więc czasu mam na prawdę mało. 

Nie wiem co porabia reszta ekipy. Z Enterem praktycznie straciłek kontakt od kiedy poszedł sobie na urlop, Lazarus znająć życie pisze swoje ff więc go praca wspólna mało obchodzi... Jesli wyrobie się z skończeniem projektu dla firmy to jeszcze dziś wezme się za pisanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Heh. Właśnie przebrnąłem przez dotychczasowe rozdziały. Muszę przyznać, że dramy jakie rozegrały się na łamach tego tematu były dość epickie. Zastanawia mnie co rozumiesz przez "Rozdział który się ukaże(...)" (brakło przecinka btw.)? Bo sformułowałeś to zdanie trochę niejasno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Gah, tracę cierpliwość, już prawie rok czekamy na ten nieszczęsny rozdział. Kiedy możemy się go spodziewać? 

 

Powiem prawde. Spotkaliśmy się sporą częścią ekipy na MLK2 z rozmów jakie przeprowadziłem z chłopakami wychodzi na to, że oni już całkowicie porzucili ten projekt bo nie wierzą abyśmy go ukończyli. Myślę, że jest to spowodowane tym iż to już nas nie bawi. Gdy zaczynaliśmy pisać prace wspólna robiliśmy to dla zabawy, a gdy zaczęło się zbieranie fanów i pisanie dla przymusu...cóż cała radość z pisania zniknęła.

 

Wybaczcie, że was rozczarowuje. Marze o tym aby ukończyć tego ff i pisać kontynuacje, ale sam nic nie zdziałam. Tęsknię za tymi dniami gdy całą ekipą siedzieliśmy i pisaliśmy ff...jednak mój koszmar zaczął się spełniać. To co było już chyba nigdy nie wróci. Wierzcie lub nie, ale jeśli kogoś naprawdę ma boleć to, że prawie ukończony rozdział czeka na wydanie to mnie. Co prawda miał on nie być kontynuowany, miał być jakby to ująć...alternatywnym uniwersum gdzie losy potoczyły się troszkę inaczej.

 

 

Jeśli coś mogę zrobić to jedynie dać wam to.

https://docs.google.com/document/d/1gbrc-WGh-SeGvlAOBC_xkBSxLZD-BGl9IUS1TuDAgs4/edit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło kurde. Nigdy nawet nie miałem na myśli, że to wszystko mogło się tak potoczyć. NIGDY! Ten ff był pierwszym jaki przeczytałem. To dzięki niemu mogłem w miarę szybko wejść w głębszy fandom i poznawać nowych ludzi. Dzięki niemu założyłem konta na wielu forach i znalazłem nowych kumpli. No cóż, zostaje mi tylko podziękować i życzyć, abyście kiedyś wrócili do pisania  :mellow: Ewentualnie możecie zacząć od nowa, ale jesteście w wieku kiedy czasu wolnego jest malutko, choć co ja mogę wiedzieć, mam dopiero 14 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BROnypony dobrze mówi, to mogłoby nawet pomóc uniknąć obecnej sytuacji. Co do niej - naprawdę jest mi strasznie żal. Nie jest to mój pierwszy fic, ale jeden z pierwszych i czuję do niego cholernie wielki sentyment. Mam nadzieję, że wszystko się jednak dobrze ułoży! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Ależ odkop, od listopada nikt tu nie pisał...

 

W każdym razie przeczytałem to dzieło i jeśli miało ono za zadanie pokazać, że lansowany przez coponiektórych wizerunek broniaków jako kochających i tolerancyjnych dla wszystkich to bujda z chrzanem, to wywiązało się z tego zadania lepiej od dowolnego hejtera.

Nie wiem czy osoby wcielające się w postaci z tego fanfika zachowują się tak też w prawdziwym życiu i, szczerze powiedziawszy, mało mnie to obchodzi, ale jeśli tak, to muszą tworzyć najbardziej kłótliwą zgraję, jaką w życiu widziałem :> No i to, wraz z pewnym rolplejem, w którym kiedyś brałem udział, upewniło mnie, że robienie fanfików opartych na rolpleju to zły pomysł, nie dlatego, bo wyjdzie gniot, ale dlatego, bo idzie się wykończyć psychicznie, a fabuła cały czas stoi, bo wszyscy się żrą o jakieś bzdety.

 

Aha, i ze wszystkich postaci najbardziej polubiłem Michała. Sprawia wrażenie najbardziej racjonalnego ;)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliles Michala ze Skajem. Skaj był racjonalnym, ogarniętych pegazem. Za to Michał tracił te cechy jak mu pomachano plotem :P

Tak btw - tak, z początku było to ff, który ze wzrostem liczby osób zrobił się na rp. Szkoda, że to tak poszło.

Choc dało mi możliwość stworzenia Steela - pierwszego OC, który bardzo się zmienił w stosunku do PW -tylko na Lepsze.

No i Steel - coolest pony ever <3

Edytowano przez enter24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Znajdę i zabiję... nic tylko to mi zostało... nocy nie przespałem przez was! Tak mnie to wciągnęło, że nie mogłem przestać, po przeczytaniu przeskakiwałem do następnego rozdziału, a teraz muszę czekać. Zaś to, co się dzieje w OffTopie to inna rzecz. Normalnie mózg wysiada. Ogółem czyta się cudnie, na telefonie nawet ujdzie, ale przydałby mi się tablet do tego. Fic żywy, cały czas coś się dzieje. Powodzenia w dalszym tworzeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że FF już sobie spokojnie leży zakopany, martwy pod czyimś płotem.

A prawda jest taka że jego treść jest tylko niewielką częścią morału który się z nim wiąże.

Ktoś normalnie powinien napisać książkę o tworzeniu tego FF, gdzie jego zawartość przeplatałaby się z fabułą opowiadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...