Skocz do zawartości

Ocena Pracy Avatara


Chrysia Krysia

Recommended Posts

tutaj możecie mnie zhejtować pisać, co ja mam zmienic w sobie, w jaki sposób mam prowadzić dział, czy jestem dobrym avkiem, czy poprawiłam coś w sobie itp. Musicie możecie mówic co wam nie pasuje, ale jedna zasada...Bądźcie szczerzy... Przyjmę nawet najgorszą wiadomość... Tak jak wy lubię Derpy, i nie chcę by po raz drugi trafiła do Archiwum.... :derp4:

- Ja też nie chce....

Link do komentarza

Ja uważam że dobrze prowadzisz dział, trzeba dać Ci szansę bo przecież nigdy nie prowadziłaś działu, tylko trochę więcej dyskusji by się przydało... nie wiem dlaczego niektórzy próbują dać ten dział do Archiwum... ja uważam, że powinniśmy dać szansę "Chmurce Derpy", i  nie chcę by Derpy trafiła do Archiwum, tylko trzeba trochę pracy i starań Chrysiu, wtedy może przestaną nazywać Cię idiotką i ten dział będzie jak każdy inny: bez hejtowania, bez wyzywania, bez Archiwum...

Link do komentarza

Ja oficjalnie za dużo do mówienia nie mam.

Prowadzisz dział, narazie widać, że się starasz i ci zależy.

Niektórzy uważają cię za złą moderatorkę, czemu?

Twierdzą, że nie widzieli cię na forum i nagle jesteś avatarem.

Na sam początek pracy na nowej posacie dostałaś 4 pkt.

Po za tym większośc też twierdz, że Derpy w ogóle nie powinna mieć działu.

Wybacz , ale z niektórymi rzeczami muszę się zgodzić.

Nie zrozum mnie źle, bo sama niewiadomo jakim ideałem nie jestem,

ale niektórzy mają rację. Derpy nie powinna mieć działu, ale na razie dobrze cię oceniam,

Zobaczymy jak praca rozwijać się będzie dalej.

Na razie mało co oceniać (według mnie)

Link do komentarza


Derpy nie powinna mieć działu

Offtop: A to niby Chrysalis powinna mieć dział? Niby nie, ale jak ktoś się stara, wykazuje prawdziwe zainteresowanie postacią, to powinna ta postać mieć dział. Moim zdaniem np. Oktavia i Vinyl nie powinny mieć działu. I co? Bo nigdy nie widziałam, by coś powiedziały. Derpy powinna tym bardziej mieć dział. Czemu? Bo jest poszkodowana. Jak? Ocenzurowali ją. Chyba wielu zauważyło, że nie było jej w 3 i 4 sezonie. Więc jednym zdaniem: Derpinka zasługuje na dział.

 

A ocena, żeby mój post pełnym offtopem nie był: Widać, że się starasz. Na początku widać było dosyć sporo niewiedzy, ale teraz jest już lepiej :)

  • +1 1
Link do komentarza

Co do powstania tematu, to jestem na nie, ale avatar się stara i chwała mu za to. Choć za dziwne uważam, iż tak świeży user został tak nagle avatarem, szczególnie, że twoje początki na forum nie należały do najlepszych. Z moich uwag- więcej dyskusji, mniej zabaw i innego spamu.

 

Nightmare- Chrysalis ma lepiej zarysowany charakter i nie jest postacią tła, tylko drugiego planu. 

Link do komentarza


Choć za dziwne uważam, iż tak świeży user został tak nagle avatarem,

Tutaj się muszę nie zgodzić. To niewiele ma do rzeczy.
Ja zostałem avatarem Cadance po 11 dniach na forum.

Co do tematu to przystaję do zdania Trica, mimo iż widać starania, to nie da się ukryć że większość z Twoich działań w dziale jest wzorowana na pomysłach innych działów.
Ale może dasz radę, cóż, czas pokaże.
Link do komentarza

Widać, że tutaj zaszły wielkie zmiany. Choć nie widzę nic oryginalnego w tym dziale. Myślałam, że będzie coś "swojego". Jedynie co na razie mi się podoba to obrazek. Przynajmniej tyle. Myślę, że lepiej zacząć od małych rzeczy. Tric dużo ma tu racji. Radziłabym usunąć off-top z działu i wprowadzić coś oryginalniejszego niż kopie naszych zabaw lub dyskusji z innych działów. Nie chcielibyśmy aby dział Derpy po raz drugi zeszedł na dno. Radziłabym Ci dwa razy się zastanowić zanim dodasz temat do działu. No cóż trudno mówić. Jak pisałam już przedtem. Nic innego mi nie zostaje jak Ci życzyć powodzenia. Zobaczymy.

Link do komentarza

Na przyszłość:

  • Miej własne, oryginalne pomysły.
  • Rób mniej błędy ortograficznych i interpunkcyjnych.
  • Do tego mniej kropek, bo ktoś może POMYŚLEĆ, że masz zaburzenia osobowości (tak to jest, gdy się używa nadmiaru kropek, znaków zapytania i wykrzykników).
  • Spraw, aby Twoje posty były ,,mądrzejsze", a nie napisane ,,żeby tylko nabić posty w dziale".
  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...