Skocz do zawartości

[Event] Zbieramy ekipę na Sylwestra z Luną! [Księżyce do rana]


Arjen

Recommended Posts

- Księżniczko, zbliżają się Święta Bożego Narodzenia! Ubierzemy choinkę, rozdamy sobie prezenty, podzielimy...

 

c8mRe1k.png

 

To może... Sylwester? W praktyce jest to chyba najdłuższa noc w roku, więc pewnie Ci się spodoba. A więc...

 

qBs92rS.png?1

 

Jest tylko jeden problem. Kogo zaprosimy, i gdzie się wbijemy...?

~

 

Cześć wszystkim. Mam dla was małą zabawę polegającą na zebraniu ekipy sylwestrowej dla Luny (no i mnie :lunaderp: ). Ja lub regenci tego działu (EverTree, Nocturnal) będziemy rzucać jakiej osoby szukamy (np. dostawcy napojów) a wy musimy wybrać osobę z forum, która waszym zdaniem najlepiej się do tego nadaje. Może zaczniemy od tego, kto będzie nam...

 

Gospodarzem użyczającym swój lokal!

 

Kto będzie gościł Tą, której dane było widzieć wszystkie imprezy/melanże/najby/biby organizowane nocą?

Przewiduje nagrody niespodzianki :lunaderp:

 

LmizlGa.png?2

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1# LOKAL

 

...Toteż gdy Bartis smacznie sobie spał śniąc o sylwestrze doskonałym, Luna zawitała do krainy jego umysłu i przekazała mu telepatycznie pomysł. Ten z rana natychmiast napisał.

 

LrPGPNd.jpg

 

Pozostaje nam domyślać się czego Bartis tyle załatwi, zapewne chodziło o miejsce do spania :rainderp:

 

Komu natomiast powierzylibyście funkcje DJ-a (lub po prostu osoby dobierającej repertuar muzykę?).

Link do komentarza

Nikt nie powiedział, że DJ musi być tylko jeden. A dwóch gwarantuje większą różnorodność! Tak więc Triste Cordis i Nicolas "Niklas" Dominique zostali osaczeni we śnie z misją wybrania muzyki na początek imprezy. Na co się zdecydowali?

 

2# Muzyka

 

Triste Cordis:
 

Holenderski utwór na Euro. Niezbyt mocny na początek (to raczej dobrze, bo mocniej ma być później)



Wrzucam bo to jeden z moich ulubionych kawałków



Fani Nirvany będą raczej niezadowoleni, ale co mi tam



A to jeśli chcecie czegoś mocnego... np do sprawdzenia wytrzymałości fundamentów

 

 

 

 

Nicolas Dominique:

 

 

 

 

Jeśli mowa o Euro, pozwolę sobie przebić Triste trackiem z gry Euro 2000, bardzo trance'owy soundtrack. tak swoją drogą:

 

Jeden z ulubionych kawałków:

 

 

Skoro mowa o przeróbkach, piwo dla tego, kto zna oryginał:

 

 

Sprawdzenie fundementów? Challenge accepted, Triste. Może troszkę elektro?

 

 

1. Lokal - Bartis

2. Muzyka - Triste Cordis & Nicolas Dominique

 

Na tą jedną noc Luna ma prawo odpocząć, a ktoś musi zadbać o wystrój nieba i efekty specjalne! Toteż będziemy potrzebować...

 

Naczelnego Piromana!

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...