Skocz do zawartości

[Event] Zbieramy ekipę na Sylwestra z Luną! [Księżyce do rana]


Arjen

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak wręczyć Chemikowi lont, wiaderko chlorku miedzi II i kilka chochli strontu, aby zadziwił nas... No właśnie, jaką barwą iluminacji? Czekamy na profesjonalną odpowiedź KochamChemie na temat tego, jaką barwę uzyskamy mieszając te odczynniki :x

 

171468%20-%20ALL_OF_MY_LOVE%20animated%2

 

Wszyscy jednak wiemy, że po podziwianiu okraszonego porywającą muzyką i pięknymi efektami pirotechnicznymi show można bardzo mocno zgłodnieć... Co oznacza, że potrzebujemy osoby odpowiedzialnej za przygotowanie menu i najważniejszych dań. I niech lepiej potrafi przygotować coś, co zadziwi samą Księżniczkę! Rozpoczynamy głosowanie na...

Szefa kuchni!

 

 

1. Lokal - Bartis

2. Muzyka - Triste Cordis & Nicolas Dominique

3. Fajerwerki - KochamChemie

Edytowano przez EverTree
Link do komentarza

Lud przemówił i zadecydował! Myhell zwycięża przeważającą ilością głosów! Miejmy nadzieję, że tego dnia będzie miał dobry humor i nie będzie miał dostępu do arsenału Chemika. Pozostaje tylko dowiedzieć się, co ciekawego (i zjadliwego) postanowi przyszykować na Sylwestra.

 

PrincessLunaApple-1.png

 

Mamy więc już lokal, mamy szefa kuchni, muzykę i zapewnione odpowiednie efekty specjalne. Potrzebny jeszcze ktoś, kto całą zabawę rozrusza i nie pozwoli imprezowiczom zasnąć. Ktoś, kto w momencie krytycznym pozostanie na placu boju i rozrusza wszystkich tracących kontakt z rzeczywistością.

Komu przypadnie zaszczytna rola wodzireja?

 

 

1. Lokal - Bartis

2. Muzyka - Triste Cordis & Nicolas Dominique

3. Fajerwerki - KochamChemie

4. Menu - Myhell

Link do komentarza

A nie wolno na siebie, więc ty wodzirejką nie zostaniesz. Kto potrafi utrzymać wszystko w kupie i nie zepsuć, choćby nawet innym na tym bardzo zależało? Baffling!

To był zwykły żart. Nie zamierzam się dostać, rola wodzireja jest trudna-nie dla mnie. Pisząc to miałam na myśli żart typu "nie wiem kto, może ja?". Liczę tylko na to, że impreza będzie udana. (A poza tym na końcu postu jest pewna minka)

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...