Skocz do zawartości

Polowanie na Czerwoną Czapencję [Oneshot][Comedy][Normal]


Roześmiany Jacek

Recommended Posts

No to ja tego, ten... Pomyślałem, by napisać coś takiego, że "Wow, święta" i w ogóle. No i wyszło takie coś, co zaraz podam, lecz najpierw jakiś opis.

 

Święta przyszły do Ponyville. Wszystkie grzeczne źrebaki chowają się pod ciepłą kołderką, pozostawiając swoje mieszkanie i ciastka na pastwę Mikołaja. Kim jednak jest wszystkim znany, hojny grubasek z czerwoną czapeczką? Co jeśli za odkrycie największej tajemnicy wszechświata można dostać uroczy znaczek? No właśnie...

 

I tak jak poprzednio... Niektórzy mówią, że to comedy, ponoć jest to normal, ale na pewno zwykły one-shot.

Zapraszam.

 

Autor: Ja

i Pre-reader: Świąteczny Kapitan Scyfer

Mamy zaszczyt przedstawić:

Polowanie na Czerwoną Czapencję: https://docs.google.com/document/d/1mDhq-jakSNAHP4OxBv-y5jiEmEUITXH2WSh4bRDYB3o/edit?usp=sharing

 

Komentarze, wskazanie błędów i tak dalej miło widziane.

Edytowano przez Dolar84
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od strony technicznej - poucinało część akapitów. Interpunkcja też trochę niepoprawna, ale tego nigdy nie zaznaczam ani nie wytykam, bo sam je nie umiem :P

 

Od strony fabularnej itp. - zacne! Naprawdę przyjemne opowiadanie, nieco przewidywalne, ale i tak jest to świetny "jednostrzałowiec". Osobny plus za tytuł.

 

Choć naprawdę miałem nadzieję, że pod koniec dorzucisz nieco chaosu pod postacią Discorda-Mikołaja.

Edytowano przez aTOM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Od strony technicznej tekstu nie jest zbyt dobrze, ale nie można też powiedzieć, że jest słaba. Da się spokojnie przeczytać, nie zwracając na to uwagi :)

Natomiast od strony fabularnej niemal nic do zarzucenia. Przede wszystkim ciekawie, ogólnie dobry pomysł, w niektórych momentach łatwe do przewidzenia, inne zaskakujące. No i wzbogacone dawką humoru :D Minusem jest mała ilość opisów, na przyszłość radzę o tym pamiętać.

 

Ogólnie: prosty, dobry fanfic :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się sposób sformatowania tekstu- głównie akapity, odległości, etc. Ale to nie jest zbyt ważne :rdblink:

 

Sam tekst, fabuła- ciekawe, zabawne i zaskakujące. Brakowało niestety krwi i wypruwania flaków. Opowiadanie lekkie, przyjemnie się je czyta i zabawne. Oceniam pozytywnie na 7/10, bo za mało randomu i przemocy.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...