Skocz do zawartości

Rocznicowy Ponymeet Biała Podlaska ~


Ukeź

Recommended Posts

Hej hoł~

Kiedyś był tu temat na nasze meety, ale no umarł śmiercią naturalną. W sumie bardziej kwestia do ludzi z Białej i okolic. Czy ktoś się chce bawić w jakieś rocznicowe spotkanie gdzieś w ferie? 

Oczywiście jak coś wypali, to ludzie z innych miejscowości, tych dalszych i bliższych mile widziani~

Kwestia w ogóle co, jak, gdzie, kiedy. 

Jakieś pomysły? Chęci? COKOLWIEK? 

Fajnie by było. Tak serio, raz na jakiś czas można się spotkać~

 

Mogę zrobić plakat jakiś jak ktoś zechce to drukować XD

Serio, Biała umiera, nic się nie dzieje ._. Zróbmy coś! Tylko właśnie, do tego trzeba chęci i osób. Bo nawet jak sama zechcę coś zorganizować to co z tego, jeśli nikt nie chciałby przyjść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Marny odzew w temacie. Ale może jeszcze ktoś tu zajrzy, nah. 

W każdym razie. Jeśli chętnych będzie tyle ile teraz, tj 4-5 osób, to nie wiem czy jest sens organizować cokolwiek. Z drugiej strony, może plakaty przyciągnęłyby nowe istoty, czy coś. 

Ewentualnie jeśli będzie nas tak mało.. Może zrobimy pseudo mini meeta spotykając się któregoś dnia ferii na bubble tea po prostu? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może więc po prostu zróbmy skromne tea party w małym gronie i będzie najlepiej? Bo tak na dobrą sprawę nawet nie mamy miejscówy na coś wielkiego i nie wiem czy miałoby sens zgarnianie jak największej ilości osób. Czyli co, wstępnie będzie bubble tea? Chyba, że są lepsze propozycje na miejsce, gdzie większa grupka dałaby radę na spotkanie, czy coś ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mi pasuje. 

Czy ktoś się orientuje czy orientuje czy nadal jest aktualna oferta z tym, że jak dwie osoby zamawiają te nasze herbatki to są po 5 zł? Czy już się to skończyło? XD

Ale ile osób by w środę przyszło w ogóle?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zaskoczyliście mnie tak wczesnym terminem . Nic nie obiecuje ale może się wyrobie. O której chcieli byście zacząć ten meet?

A i miał bym prośbę mógł by ktoś z was zorientować się kiedy odjeżdżają po południu busy do Chełma ewentualnie do Włodawy?

Na necie nie mogę nic konkretnego wynaleźć a nie chce zostać z przysłowiową ręką w nocniku.

Szkoda że nie piątek lu czwartek nie wchodzi w grę , ale trudno jak będzie trzeba to się dostosuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za czwartkiem w sumie w ogóle bardziej, niż tą środą ._. TO KIEDY W KOŃCU? I o której? O_o

Busów nie mam jak sprawdzić, niestety jedynie to mogę poszukać w necie.

Taki rozkład znalazłam, na ile to prawdziwe, nie wiem:

http://www.e-podroznik.pl/public/searchingResultsVW.do?tseVw=regularP&startCity=Biała+Podlaska&fromV=c%7C85626&toV=c%7C66386&tabToken=9ffe4a69c161e7f7e592eb84d9b9cd0b&endCity=Chełm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...