Skocz do zawartości

EQUESTRIA WALCZY! - powieść z Waszymi OC


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

Że ja tego wcześniej nie zauważyłem   :facehoof:

Jeżeli nie jest na późno, to łap OC 

Możesz zmieniać co chcesz, ale był bym wdzięczny za informowanie mnie o nich na PW albo tu.

 

A co do opowieści, oczekuje z niecierpliwością i powodzenia! 

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie na dniach pojawi się z dawna obiecany fragment o Waszych OCekach (kilku). Teraz krótki przegląd wszystkich zgłoszonych postaci i króciutka charakterystyka. Jak o kimś zapomniałem, to proszę o zgłoszenie.

 

Sombria:

Mr X- NKWD, mokra robota, bezpośrednie towarzystwo Sombry.

Amet Silver - lotnik, Iłuszyn 2M

 

Iron Ił - lotnik Iłuszyna-2M, kryształowy front, as powietrzny, który jednak jest przysłowiową kosą trafiającą na kamień.
 

 

Żozief Kotin -ISU -152

Equestria:

 

Hilfreich Quer (a nie lepiej "Kreuz?") - sanitariusz

Black Strawberry – pilot, podkomendny Rainbow Dash

Aelisana (zebra) – StuG III G, 616. Sturm-Geshutze Abteilung. Dowódca - kapitan Stuttze, podkomendny Twilight. Kryształowy front.

Flippyn – Pilot Stukasa, Derpy jest jego tylnym strzelcem-radiooperatorem

Code Override - sztab, szyfrant, podwładny Twilight

Silver Wing – grenadier pancerny, zwiadowca, podwładny Applejack

 

Corrie Carver - grenadier pancerny, strzelec wyborowy

 

Rapid Brisk - artyleria przeciwlotnicza, będzie walczył razem z Big Macintoshem

Black Coin - mechanik na lotniskowcu, obsługujący m.in. samolot Derpy.

 

Fin - podwodniak u Rarity

 

Silent Hunter - d-ca U-34, okrętu wraz z którym Rarity będzie tworzyła Wilcze Stado

 

Ancient Knowledge - biuro projektowe nowych broni w Canterlocie

 

Wise Painful - chemik, szpital u Fluttershy

 

Mela - lotnik u Rainbow Dash

 

Magnus Barschaftt - StuG III

 

Falcon - pilot samolotu transportowego Ju 52, zaopatrujący Kryształowe Imperium

 

Batpony:

 

Vampeye - dowódca drużyny wysłanej w celu wsparcia Kryształowego Imperium.

 

Nocturnal Eye - jego zastępca i kuzyn, szkoli kucyki z dywizji Twilight w obsłudze nowych broni jak Sturmgewehr 44 i Panzerfuast

 

Starfall - spadochroniarz

 

Moon Down - spadochroniarz dosłany w celu uzupełnień

 

Dark Shading - jak wyżej

 

Split Ghost - jak wyżej

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawię.

 

A oto obiecany fragment, gdzie występuje Żoziv, Corrie, Silver Wing, Rudy, Katerina, Azbestczenko. 

 

Applejack ze swoim oddziałem świeżo jej przydzielonych zółtodziobów idzie ściga sombryjski patrol

 

https://docs.google.com/document/d/1oXls2yXg_zX08d9kVpX__dXUFDHQbAFftZVNRA1HTFc/edit?usp=sharing

 

enjoy

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler: Luna zginie. Uuuuuuuuupssss...........

 

 

 

A tak na serio to rozumiem, Niestety, musicie poczekać na premierę. Plan wydawniczy przewiduje ukazanie się tekstu w tzrech tomach:

 

1. Przed wojną

2. Wojna (tutaj będziecie Wy)

3. Po wojnie

 

Co za tym idzie, nawet jeśli optymistycznie uznamy, że część pierwsza ukaże się w kwietniu, to będzie daleko do części drugiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginą Ci, którzy sobie na to zasłużyli, hyhyhyhy! :crazytwi:

 

Informacja ogólna: shipy z postaciami serialowymi są niemalże niemożliwe, więc raczej możecie powstrzymać się przed takimi prośbami. Chyba, że ktoś ma naparwdę niezwykły pomysł. 

 

SPOILER: oto shipy, które przewidziałem. Nie zamierzam ich zmieniać:

 

Rainbow Dash, Scootaloo - Brave Wing (OC)

Fluttershy - Big Macintosh

Rarity - Glorious (OC) i von Marder (OC)

Twilight Sparkle - książki'

Applejack - nieopisany jeszcze OC

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłem się czy jeszcze mogę błagać o wrzucenie Mojego OC do powieści?

Jeśli mam podać dobry powód na udział w tej powieści to go nie mam.

Moim jedynym argumentem jest:

Żelazny Księżyc bardzo mnie wciągnął spodobał mi się ten pomysł że zamiast (regularnej?) wojny w świecie kucyków mamy sprzęt z czasów IIWŚ.

Jak zwykle zamuliłem w internetach i ten temat znalazłem dopiero teraz więc podaję wszystko co potrzebne.

Ps: Mój OC jest ślepo zapatrzony w Lunę (Ja z resztą też) i często nawiązuje bądź porusza tematy z którymi Luna ma coś wspólnego więc

walka po stronie Sombry odpada a po mimo że jest pegazem najlepiej mu w PzKpfw V Panther. :D

 

OC w wersji beta: http://worldofequestria.pl/media/uploads/avatars/47cd767ace2c23c70f18296c8a88ebde95cb4086.jpg

 

Dane podstawowe:
*Imię: Fullsound/Full.
*Rasa: Pegaz.
*Wiek: 19 lat.
*Płeć: Ogier.
Wygląd:
*Oczy: Zielone.
*Grzywa i ogon: Ścięte krótko koloru czarnego.
*Ciało: Zbudowany jak każdy przeciętny kucyk.
*Ubranie: Czarna kamizelka bądź szara bluza z kapturem.
*Uroczy znaczek: Nuta ósemka
Dane dodatkowe:
*Opis postaci: Fullsound to wesoły pegaz który lubi pomagać, pożartować, robić kawały i rapować. Lubi zajadać się słodyczami co nie przeszkadza Mu regularnie ćwiczyć. Jest spokojny i tolerancyjny jednak nie znosi kiedy Ktoś patrzy na inne kucyki z góry. W trudnej sytuacji potrafi zachować nie pojęty spokój lecz walczy tylko w ostateczności. Nienawidzi kiedy Ktoś się poddaje. Fullsound lubi wyzwania jednak potrafi ocenić czy dane zadanie ma sens. Pomimo odwagi kiedy ma rozmawiać z jakąś Klaczą robi się nieśmiały.
*Historia postaci: Full jak łatwo się domyślić urodził się w Cloudsdale. Później z rodziną przeprowadził się do Manehattan'u i tam poznał pierwszy raz wartości takie jak lojalność, cierpliwość, poświęcenie i widząc jak przez zrezygnowanie grupy zagrożeniu uległo życie jego przyjaciela przysiągł że już nigdy się nie podda. Pewnego dnia szedł ze słuchawkami na uszach i słuchał beat'u w pewnym momencie zamknął oczy i zaczął rapować z głębi serca pobliskie kucyki zebrały się aby go posłuchać. On jednak nie słyszał owacji bo zagłuszał je beat a kiedy otworzył oczy był w lekkim szoku że komuś się spodobał jego rap. właśnie wtedy zdobył swój Uroczy znaczek. Później przeprowadził się do Ponyville i kiedy chciał odwiedzić swoich rodziców w Manehattan'ie zastał w ich mieszkaniu zupełnie obce Kucyki które powiedziały mu że poprzedni właściciele mieszkania się wyprowadzili. Full szukał swoich rodziców wszędzie gdzie się dało i tam gdzie się nie dało też jednak ich nie znalazł i po kilku latach pogodził się z tym że zniknęli łamiąc własną przysięgę. Po oswojeniu się z tą myślą zaczął wędrować od miasta do miasta, od wsi do wsi i z czasem polubił wędrówki i wciąż podróżuje często używając własnych skrzydeł a kiedy się zmęczy idzie bo uważa że pociągi może i są szybkie ale Kucyki robią się przez nie leniwe jednakże przez podróżowanie nie ma za wielu przyjaciół. Kiedy jakieś Kucyki się sprzeczają Full stara się rozładować napięcie wykrzykując coś idiotycznego np: Lubię ziemniaki!! Jednak nie zawsze to pomaga. Kiedyś z mocnego przemęczenia podczas lotu nad Ponyville stracił przytomność i prawie spadł na Fluttershy jednak Ta wzięła całą winę na siebie i uciekła. Obecnie Fullsound zapisuje teksty wymyślanych przez siebie piosenek do specjalnego zeszytu i dorabia sobie wykonując różne prace.
*Cele, marzenia, motywacje: Jego głównym celem jest zostać doskonałym raperem i dzielić się swoją pasją z innymi Kucykami oraz poznać osobiście Celestię i Lunę. Jego marzeniem jest rapować do beat'u zrobionego przez Vinyl Scratch i zobaczyć jeszcze kiedyś rodziców. Największą motywacją jest dla Niego pokazać Kucykom że jeśli czegoś się pragnie to warto do tego dążyć i się nie poddawać.
*Status obywatelski: Oficjalnie bezrobotny, początkujący raper.
*Przedmioty przy sobie: ołówek, zeszyt z tekstami, butelka wody nie gazowanej i latarka (nosi wszystko w torbie jednak na zdjęciu jej nie ma).
*Inne: - Lubi patrzeć w niebo lub w gwiazdy.
- Potrafi nie spać przez długi czas i żyć mimo tego na "pełnym gazie".
- Ma "czuły" sen i trudno go zaskoczyć.
- Kiedy myśli nad czymś ważnym wygląda jakby się "zawiesił".
- Jeśli się z kimś zaprzyjaźni to będzie gotów oddać życie dla przyjaciela.
- Potrafi dobrze gotować.
- Lubi mówić rymami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jakoś mój OC się załapał!

 

Już nie mogę się doczekać. Musze powiedzieć że zapowiada się ciekawie. A spolier jeszcze bardziej mnie nakręcił. Możesz teraz ''zarzucić'' przewidywaną datę publikacji I tomu?

 

good_job_gold_ribbon%5B1%5D.png

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.

Planujesz jakieś shipy naszych bohaterów czy raczej nie?

 

Zginą Ci, którzy sobie na to zasłużyli, hyhyhyhy! :crazytwi:

 

Informacja ogólna: shipy z postaciami serialowymi są niemalże niemożliwe, więc raczej możecie powstrzymać się przed takimi prośbami. Chyba, że ktoś ma naparwdę niezwykły pomysł. 

 

SPOILER: oto shipy, które przewidziałem. Nie zamierzam ich zmieniać:

 

Rainbow Dash, Scootaloo - Brave Wing (OC)

Fluttershy - Big Macintosh

Rarity - Glorious (OC) i von Marder (OC)

Twilight Sparkle - książki'

Applejack - nieopisany jeszcze OC

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o shipy z postaciami serialowymi tylko OCek z OCekiem. Nie napisał że nie będzie shipów poza tymi które podał.

Czemu nie? Ale musicie mnie przekonać  :cadanceangry:

Daty premiery nie umiem teraz podać. Mam około 60% objętości I tomu.

 

Fullsound (i wszyscy inni też :lunaderp:  ):

 

Nigdy nie jest za późno, aby wrzucić OCeka. Po prostu im bliżej będę końca prac, to tym mniej będzie możliwości edycji fabuły. Ale jakieś miejsce przy stole zawsze się znajdzie.

 

Twoja postać:

 

 pegazem najlepiej mu w PzKpfw V Panther.

No way. Tych czołgów u nie ma (są Pz III, IV i Tygrysy). Ponadto z regły pegazy nie służą w ciasnych przestrzeniach, bo są podatne na klaustrofobię, dlatego nie lubią U-Bootów i czołgów... chyba, że mają odkryty przedział bojowy jak Nashorn, Wespe czy Marder II.

 

*Oczy: Zielone. - czemu? W ogóle co on ma z oczami.

Poza tym jest okej, choć kolejny sierota to trochę dziwne :P

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...