Skocz do zawartości

Galeria Luny


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 994
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Arjen twój link do obrazka nie działa


gdyby tylko nie wycieli fragmentu z RarityxLuną z Luna Eclipsed ;p wszyscy by zobaczyli różową Lunę wtedy

Autentyczny majstersztyk, chyba ją kocham :heart: Boże jakie to piękne.

szkoda tylko że Spiritto ma już męża hehe ;p

Dołączona grafika

na obrazku widoczna jest: Luna, Luna, Artemis, Luna, Artemis, Luna, Luna, Artemis, Luna and Luna.

ciekawe czy ktoś rozpozna z jakiego film/serialu/anime/książki jest każda postać

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza

szkoda tylko że Spiritto ma już męża hehe ;p

Dołączona grafika

na obrazku widoczna jest: Luna, Luna, Artemis, Luna, Artemis, Luna, Luna, Artemis, Luna and Luna.

ciekawe czy ktoś rozpozna z jakiego film/serialu/anime/książki jest każda postać

Rozpoznaję jedynie dwa koty : czarnego (Luna) i białego (Artemis) z "Czarodziejki z Księżyca" .

Link do komentarza

Dla wszystkich odwiedzających galerię (yyy, Lukier, Wiej, Xan, PhosiQ, i paru innych... kurczę, coraz więcej nas ) prośba o interpretację pierwszego. Mi to wygląda na "Podejdź i powtórz cwaniaku" :rainderp:

Mi to wygląda, jakby coś oceniała. Może jakaś nocna istota wybudowała pomnik na cześć swojej ulubionej Księżniczki i Luna we własnej osobie postanowiła go obejrzeć? :D

I żeby nie zostawić posta bez zdjęcia

Dołączona grafika

Link do komentarza

Dla wszystkich odwiedzających galerię (yyy, Lukier, Wiej, Xan, PhosiQ, i paru innych... kurczę, coraz więcej nas :) ) prośba o interpretację pierwszego. Mi to wygląda na "Podejdź i powtórz cwaniaku" :rainderp:

Sądzę podobnie jak PhosiQ. Moim zdaniem, to wygląda na jakiś exploring jakiejś jaskini czy coś w tym stylu, aż tu nagle wyłania się jak powiedział PhosiQ jakiś posąg, czy też może jakaś skała. W ostateczności porzucona klaczka wyglądająca jak NMM :rainderp:

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...