Skocz do zawartości

KochamChemie

Recommended Posts

merry_christmas__fluttershy_by_chameron-

 

 

Chyba czekaliście na konkurs w dziale Fluttershy. Prawda? Mam dla was niespodziankę. ODBĘDZIE SIĘ ON!! 

Ale... nie będzie to konkurs ściśle plastyczny, ani literacki, ani piekarski... no to jaki ma być? Powiem wam, że na forum nie było JESZCZE takiego konkursu. 

 

 

Konkurs techniczno-artystyczny!

 

Ale, na czym on polega? (no, jak przeczytaliście temat, to chyba wiecie)

 

 

Mała instrukcja.

1.Weź kartki/kartkę papieru i klej. Nie zapomnij o nożyczkach(lub innym ostrym przedmiocie) ALE UWAŻAJ! Bezpieczeństwo przede wszystkim. 

2.Pomyśl i zaprojektuj karmnik. Wydaje Ci się, że potrzebujesz profesjonalnego sprzętu i materiałów do budowy karmnika? GRUBO SIĘ MYLISZ!

3.Użyj kartek i wyobraźni! Klej, tnij, wyginaj! Składaj origami! MALUJ! 

4.ZRÓB KARMNIK DLA PTAKÓW, przynajmniej ładnie wyglądający model! 

5.Proszę was... to nie jest trudne. 

6.Liczy się wyobraźnia. 

 

Nie wiem w jaki sposób można złamać tu regulamin forum... ale on tu nadal obowiązuje! 

 

Nagrodą będzie odznaka(element, z definicji) świąteczna... plus coś jeszcze(być może) :3

 

 

Zdjęcia wysyłać na PW. 

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak widzę, nikt jeszcze nie wysłał mi prac. Ale dobrze zrobię tak:

 

Termin przedłużam o dwa dni.

Prace nadsyłane w postaci zdjęć (to jest chyba zbyt oczywiste, możecie też wysłać na mojego maila( [email protected]

 

 

Spójrzcie, mało osób się zgłosiło, a miejsca na podium są trzy... wiecie, że macie duże szanse na zwycięstwo.?  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Projekt karmnika/ budki lęgowej:  

Wysyłać na maila lub pw... do 07.01 ma być tajne ~KochamChemie 

Zdjęcie czegoś co chyba można nazwać ,, prowizorycznym eko-karmnikiem z recyklingu" (jak nie musisz to nie patrz!):

Wysyłać na maila lub pw... do 07.01 ma być tajne ~KochamChemie... spokojnie, zapisałem tamto na imgurze.

Edytowano przez KochamChemie
Ojoj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Czas nadszedł! Prace nadesłane, wyniki konkursu pora ogłosić!

very_proud_fluttershy_vector_by_landboom

Zbudowanie karmnika nie jest łatwym zadaniem! Wymaga umiejętności projektowania w miarę złożonych konstrukcji oraz pewnego zmysłu artystycznego. Oceniałem was według następujących wskaźników:

1.Pomysłowość (0-->10)

2.Funkcjonalność(0-->10 | nie wymagam funkcjonalności od papierowych karmników, ale może... ale za samą cechę konstrukcyjną owszem. 

3.Wykonanie(0-->10)

Każdy czynnik ma taką samą wagę=wpływ na moją ocenę. 

Niestety... otrzymałem tylko 3 prace, a mamy 3 miejsca na podium... ciężko mi było je oceniać, gdyż wszyscy wykazaliście się pomysłowością oraz jakimś(nie mogłem znaleźć określenia) talentem artystycznym. Brawo! Oraz dziękuję wam, że braliście udział w tym konkursie! 

 

3 Miejsce. Rainbow Dash ;)

fvz3.jpg

c65x.jpg

Pomysłowość- 8/10

Funkcjonalność- 5/10 ==> 20/30.

Wykonanie - 7/10

 

 

2. Mystheria

mx4mSj3.jpg

moza.jpg5os0.jpg3r9g.jpg

Pomysłowość-7/10

Funkcjonalność-7/10==>21/30

Wykonanie-7/10

 

 

1.Miejsce! Zdobywca elementu życzliwości! Darwin!

WFg46yL.jpg

dRHOIJ0.jpg

 

Pomysłowość - 9/10

Funkcjonalność - 10/10!==>22/30

Wykonanie - 3/10!!! (nie zero... bo karmnik był zrobiony)

 

Powiem tyle... rywalizacja była zażarta... długo wahałem się komu dać to pierwsze miejsce :<

Ale to tylko konkurs! Dam wam się wykazać pewnie w jakimś następnym! Niedługo!

Edytowano przez ChemiajestBeiFuj
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...