Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, :NjdaT:

 

Chciałbym tutaj stworzyć swego rodzaju spis poradników, szablonów, pomocy, przyżądów, itd. dla ludzi rysujących (nie tylko kucyki).

 

Spis podzielony byłby na grupy np. manga, MLP, absrtrakcja, grafika komputerowa... w tym podgrupy; How To Draw, szablon, szkic z proporcjami...

Każdy kto znalazłby coś ciekawego i chciał się z nami tym podzielić niech napisze w tym temacie.

 

PRZYKŁADOWY WZÓR:

 

manga

How To Draw

autor: Mark Crilley

 

[w tym miejscu umieścić link, plus ewentualnie jakiś dopisek od siebie... :huhwha:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Zachęcam także do udostepniania tutaj własnych poradników lub zwyczajnych artów :aj5: .

Edytowano przez D3MO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. przyżądy Przyrządy

2. Nie ma zdrobnienia od słowa "spis"; "spisek - tajne porozumienie grupy osób dla osiągnięcia jakiegoś celu"

3.

szkic z proporcjami

Wat :rainderp:

4.

Zachęcam także do udostepniania tutaj własnych poradników lub zwyczajnych artów

To mają być tutki czy arty, bo nie rozumiem.

Idea tematu fajna, tylko wykonanie do pupy :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potkałam się dotychczas z poradnikiem do abstrakcji takim krok po kroku. nie oszukujmy się, większość osób tutaj nie potrafi narysować jabłuszka, po cholerę abstrakcja albo coś bardzo skomplikowanego? :D trzeba by iść dalej z poradnikiem dotyczącym kompozycji itp.
Ogólnie pomysł spoko, ale zacznijmy od kucyków, mangi opcjonalnie jakichś podstaw perspektywki na tło itp. No i w osobnych tematach na pewno :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przydało by się w jednym głównym (podpiętym) temacie zrobić listę z takim "spisem treści" tak jak D3MO napisał.

 

Aglet, pewnie chodziło o coś takiego.

pony_structure_guide_base_mare007_by_ani

 

@EDIT

Oj niech będzie :D Jest niby napisany link do devianta na obrazku, ale macie źródło link.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przydało by się w jednym głównym (podpiętym) temacie zrobić listę z takim "spisem treści" tak jak D3MO napisał.

 

Aglet, pewnie chodziło o coś takiego.

pony_structure_guide_base_mare007_by_ani

o tak tak :) tylko pamiętajmy o podawaniu każdorazowo linka do tego skąd mamy poradnik tzn link do galerii itp lub chociaż nick wykonawcy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem :3 Jeśli ktoś się zajmie tym spisem, to ja mogę trochę przydatnych poradników wyszukać i jeśli są po angielsku wstawić odpowiednie notki żeby całość była zrozumiała dla tych co angielskiego nie znają.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...