Skocz do zawartości

Nishi rysia na kartkach


Nishi

Recommended Posts

Coś taki pyszczek płaski, albo tylko mi się tak wydaje. U Fluttershy wyszedł dużo lepiej. A może też odnoszę takie wrażenie, bo oko jest nisko i nie widać szyi? Nie wiedzieć. Ale pierwsze dwie prace bardzo fajne.

Ps.: Wesołych świąt :)

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie ci wyszła Flutterka i Spitfire.  

Też lubię konturować cienkopisami, wtedy to tak fajnie wygląda :)  

Jednak Rainbow Dash ma za cieniutki pyszczek, oraz za nisko osadzone oko, wyobrażasz sobie co będzie jak je otworzy?   :ninja:     

Jednak i tak masz ładne rysanie i czekamy na obrazki w całości rozumiesz?  :awesomeface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widać lepiej. 

Rainbow Dash - Za długie ucho, za krzywy nosek, za nisko osadzone oko. 

Fluttershy - zdecydowanie za małe ucho i troszkę popracuj nad noskiem 

Spitfire - Nie mam krytyki złej, jest genialna, zakochałam się w niej ♥ Rysaj Spitie. 

Pinka Mena - Jedno kopytko za grube w odróżnieniu do drugiego, jedno oko jak by za mgłą. Za nisko osadzone ucho, a kolorowanie nie najstaranniejsze. 

Narysuj jeszcze raz, ale proszę o cienkopisy bez kredek i zobaczymy co zdziałasz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ta Spitfire wyszła ci zdecydowanie najlepiej. Ćwicz dalej, a będzie jeszcze lepiej. Tylko spróbuj wykształcić własny styl i staraj się nie przerysowywać, bo jak na razie widzę, że wzorowałeś się na wektorach. Nie ma w tym nic złego, ale dużo lepiej byłoby, gdybyś sam rysował. Życzę powodzenia w dalszym rysowaniu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...