Skocz do zawartości

Ohayo~


Plushiee

Recommended Posts

Po krótkiej naradzie z samą sobą postanowiłam napisać tego posta. Uznałam, że na początki na forum jest on najzupełniej odpowiedni. Więc, zaczynajmy! 

~~~~~~~~

Na początek może coś o zainteresowaniach. Jak nie trudno się domyślić jestem Pegasister lub jak kto woli fanką serialu "My Little Pony: Friendship is Magic". Pastelowe koniki pochłaniają mnie do reszty już od 2011 roku, więc trochę z fandomem już się zaznajomiłam. Osobiście uwielbiam Pinkacza, a zaraz po niej staruszka Discorda. Jakoś tak Różowa Apokalipsa i Pan Chaosu odpowiadają mi ze swych charakterków i zachowania. 

Kolejnym mym zainteresowaniem jest oglądanie anime. Z Japonią jestem za pan brat, a animce mnie właśnie z nią "zapoznały", przypominając o jej istnieniu, a przy okazji wzbudzając me zainteresowanie. Do mych ulubionych tytułów należą między innymi One Piece, Kuroshitsuji, Ao no Exorcist i Death Note. A aktualnie oglądam Kill la kill, którego porypaność wręcz pokochałam.

Od czasu do czasu lubię sobie też "popykać" w gry wideo. Głównie są to takie tytuły jak Minecraft, Terraria czy Don't Starve. Ale nie pogardzę też Skyrim'em czy choćby Bioshock'iem. Jestem szczęśliwą posiadaczką N64, PS3 i 3DS'a.

Co do czegoś w stylu hobby, to lubię czasami coś porysować. W końcu kartki się same nie zmarnują :D Ach, jeszcze od niedawna interesuję się wypiekaniem łakoci~

~~~~~~~~~

Mam nadzieję, że mój pobyt na forum będzie udany. Jeżeli macie pytania śmiało piszcie, zazwyczaj nie gryzę. Miło mi was poznać~

Zostało mi tylko życzyć...

Wesołych Świąt kuce i pluszaki! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :3 Mam takie malutkie pytanka:
1.Kochasz/lubisz/znasz/tolerujesz/nienawidzisz (niepotrzebne skreślić) Vocaloidy?
2.Jakiej muzyki lubisz słuchać? (nie bronię wypisywania artystów)
3.Czy kojarzysz taką grę jak osu? Jeśli tak to czy w nią grasz? Jeśli tak to może być ciekawie ^^
Wesołych, radosnych świąt pełnych miłości, pokoju i magii przyjaźni. A także bombowego sylwestra. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ! Kolejna Pegasis :lunaderp:

Lubisz kapibary? A rysie? A ślimaczki?

(Wyręczyłam Raindrops z jej ulubionych pytań :rainderp:)

Tylko uważaj bo zaraz przyjdzie Kruczek i napisze, że trzeba używać mózgu i doda link do regulaminu.

(Jak to on ma w zwyczaju)

Co by ci powiedzieć...hm..witaj i baw się dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arigatou wszystkim za tak miłe powitania ^^ Naprawdę się nie spodziewałam~ Przepraszam również, że wcześniej nie odpisałam, ale zrobiłam sobie święta bez internetu.

~~~~~~~~~~

Dziękuję też za wszystkie ofiarowane mi babeczki i kufle cydru. Były naprawdę wyborne :3  :B6jwX:

~~~~~~~~~~

Answer time! So, let's start. dear ponies.

 

 

1.Kochasz/lubisz/znasz/tolerujesz/nienawidzisz (niepotrzebne skreślić) Vocaloidy?
2.Jakiej muzyki lubisz słuchać? (nie bronię wypisywania artystów)
3.Czy kojarzysz taką grę jak osu? Jeśli tak to czy w nią grasz? Jeśli tak to może być ciekawie ^^

1. A lubię, lubię Volcaloidy. Moje ulubione to Kagamine Len i 96 Neko ^^

2. Osobiście ubóstwiam rock i lubię metal.

3. A kojarzę, kojarzę, kiedyś grałam, niestety teraz nie.

 

 

Lubisz kapibary? A rysie? A ślimaczki? 

Szczerze nie mam zdania o owych kapibarach, choć sądzę, że są nawet urocze. Ale te zęby trochę mnie przerażają...

Kocham rysie *U* Tak jak prawie każdego kotowatego i psowatego  :lunaderp:

A ślimaczkami się nie co brzydzę :C Ogólnie nie przepadam za mięczakami i innym robalstwem~

 

1.Ulubiona postać z anime?

2.Jakie kraje chciałabyś zwiedzić?
3.Co sądzisz o Skandynawii?
4.Lubisz Maskonury?
5.Jaki język uważasz za najtrudniejszy?
6.Ulubiony kuc drugoplanowy?
7.Myślisz, że ile tu wytrzymasz?
Þakka ykkur fyrir svörin og hafa gaman :3

1. Uhuhu... Dużo tego, ale tak najbardziej lubię chyba Trafalgar Law'a z One Piece, Undertaker'a z Kuroshitsuji oraz Erze z Fairy Tail. No i oczywiście jeszcze moją kochaną Nico Robin z One Piece.

2. Japonię, jedno głośnie *U* A oprócz Japonii to Grecję.

3. Nie mam zdania :v *neutral mode on*

4. Urocze ptaszyska  :fluttershy5:

5. Szczerze nie mam pojęcia x.X Jednak myślę, że języki z Azji, gdyż mają dużo znaków do zapamiętania. 

6. Hmm... Chyba Octavia i Vinyl.

7. Och, zazwyczaj jestem wytrwałą osóbką :3

Alls ekki, heilsa ég :3

~~~~~~~~~~~~~~~~

A teraz wybaczcie, Skyrim się sam nie zagra ~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...