Skocz do zawartości

Gry przeglądarkowe


Porter

Recommended Posts

Nie wiedziałem jak to nazwać, ale chodzi mi o gry typu PokeLife, czy Ikariam. I tu pytanie do Was, znawcy gier. Czy znacie jakieś takie gry, bo ostatnio bardzo mnie wciągnęły. Chodzi mi o gry, gdzie trzeba klikać myszką i odczekać jakiś czas na coś, a nie chodzić, zabijać itp. Macie jakieś gry tego typu?

zmieniłem nazwę tematu. bob

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takowa nazwa to gry przeglądarkowe. Ale widzę, że bobule mnie uprzedził przed zmianą tematu ;p Swojego czasu spędzałem sporo czasu nad nimi. Obecnie już mnie to nie ciągnie. Z gier, które grałem to: - Travian - Plemiona (jedno z najdłużej chyba - odpuściłem sobie po zdobyciu 5 wiosk bo już mnie nudziło :D) - The West - Arena Albionu - jednak to bardzo szybko porzuciłem - nie spodobała mi się - Ogame - też jedno z najdłużej - przyjemnie mi się w to grało + ze 2-3 które podobnie jak Arenka szybko porzuciłem I jak widać najczęściej spotykane to typowo podbijanie miast/planet/wiosek - przynajmniej ja w takie grałem. Nie grałem co prawda ale słyszałem, że Urban Rivals jest całkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, spróbowałem Urban Rivals, ale po chwili wyłączyłem. Gra może i wydaje się fajna, ale chyba zżera dużo transferu (co prawda powiększony mam do 16 GB + noc za free, ale i tak). Dzięki za propozycję, ale może macie jakieś, które nie zabierają zbyt dużo transferu? Dzięki bob, nie wiedziałem jak je nazwać. Wiem, że są przeglądarkowe, ale chodziło mi by każdy wiedział o co mi chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w Transformice? Taka gra, gdzie są myszki, jest (zwykle) szaman i trzeba dojść do sera (oczywiście to nie takie proste). Widzę, że ktoś już o tym mówił. Więc co jakiś czas można server Bronies zrobić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, spróbowałem Urban Rivals, ale po chwili wyłączyłem. Gra może i wydaje się fajna, ale chyba zżera dużo transferu (co prawda powiększony mam do 16 GB + noc za free, ale i tak). Dzięki za propozycję, ale może macie jakieś, które nie zabierają zbyt dużo transferu?

Myślę, że trudno będzie znaleźć gry przeglądarkowe,

które nie będą zżerać Ci dużo transferu, bo większość

z nich zawiera dużo grafiki. To one ważą najwięcej

i za ich pobieranie zużywasz transfer. Internet GSM

to chyba najdroższa opcja w tym przypadku, więc...

nie polecam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie znalazłem tej gry na forum, ale pewno się pojawiła W każdym bądź razie: Oficjalna platformówka MLP: http://www.hubworld.com/hubworld/specials/mlp8bit/ Kod: HUBMLP8BIT Na początku wydawało mi się, że ta gierka jest dość słaba. Sterowanie niewygodne, aby przejść całość trzeba powtarzać 6 razy te same poziomy (chociaż każda rasa przechodzi je w trochę inny sposób). Walki z bossami wydawały mi się być na zasadzie - walisz w przeciwnika ile wlezie, trochę dostaniesz, ale w końcu i tak go pokonasz. Za to pochwalić muszę głos który słyszymy w tle. 8-bitowe teksty, jak z starodawnego syntezatora mowy - świetnie to brzmi. Cała 8-bitowość wyszła nieźle. No i z czasem nauczyłem się walczyć z bosami tak, żeby unikać ich ciosów, więc nie jest tak źle. Czuć troszkę NESowego klimatu. Watro spróbować, ale nie oczekiwać cudów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...