Skocz do zawartości

Prince Levis


IceWolf

Recommended Posts

Uwaga, to Oc jest dość kontrowersyjne. Bałam się to wrzucić. Jeśli jesteście przeczuleni na Alicorny to proszę nie czytać.

 

Imię: Levis (tak przynajmniej nazywają go, ciężko ustalić czy ma inne imię, jedynymi którzy mogą je znać są Discord, Celestia i Luna).

Wiek: Bardzo wiele. Jest około w wieku Celestii. Czyli stawiamy na kilka tysiaków.

Gatunek: Alicorn-Bat pony

płeć: ogier

wygląd: levis_by_najpotenqpegazis-d6x63ws.png

Szare futro, ciemno fioletowa grzywa, róg i nietoperze skrzydła. Czerwone oczy z kocią źrenicą (jak u Nightmare Moon), mimo tego jest to jedynie kolor, oczy absolutnie nie odzwierciedlają charakteru.

 

Znaczek: biała gwiazda

talent: To on tworzył gwiazdy, były one najpiękniejsze, po jego zaginięciu musiała to robić Luna.

Miejsce zamieszkania: zamek Canterlotu

 

Charakter: Na ogół miły, spokojny i bardzo romantyczny (dla Luny), dobry przywódca, silny psychicznie i bardzo zdyscyplinowany. Mimo to czasami wpada w panikę i przejmuje się tym, co jest w danej chwili najmniejszym problemem. Może to się jednak obrócić na jego korzyść, ta cecha nieraz pomogła mu wykryć spiski, dążące do obalenia władzy. Ma czasami humory, robi się wredny i strzela focha z byle powodu (zazwyczaj ma po prostu zły dzień), czasami przez to nawet nie zrobi swojej roboty, bo ma zły humor, a wtedy nawet Celestia woli z nim się nie kłócić. Ma poczucie humoru, jest dość cierpliwy, nawet jeśli chodzi o Discorda (o ile nie ma focha).

 

Rodzina: Rodzice dawno nie żyją (zakładamy że ich miał)

Księżniczka Luna: Żona

Discord: przybrany brat/ jeden z najlepszych przyjaciół.

Martal: Brat rodzony, nie żyje

 

Historia:

 

Dzieciństwo:

 

Urodził się...kiedyś tam. Wtedy kucyki żyły zaledwie w małych plemionach, alicorny były jedyną naprawdę inteligentną i wykształconą rasą. Nie było wtedy equestrii, był różne tereny należące do ziemnych, pegazów, jednorożców, nietoperzy i alicornów. Alicorny w rasie bat ponies były dość rzadką mutacją (były w ogóle rzadkie, więc nie ma o czym tu mówić). Miał młodszego brata, Martala, on również był pegazo-nietoperzo-jednorożcem.

 

Był najlepszym przyjacielem Luny i Discorda (zakładamy że Discord był również młody). Często się razem bawili, wraz z Celestią i jej siostrą szukali przygód, lub robił innym kawały z Discordem.

 

Młodość i Miłość

 

Ponieważ był starszy od swojego brata, to jego wybrano na przyszłego króla., według tamtejszych założeń bat ponies, mógł być tylko jeden władca i jedna władczyni. Martal coraz bardziej stawał się zazdrosny, a jego niechęć do brata, rosła z każdym dniem , aż w końcu przerodziła się w nienawiść.

 

Levis dorastał w towarzystwie Luny, każdy widział że to nie była już tylko przyjaźń, oni również o tym wiedzieli. Zresztą, nie tylko ich to spotkało, Discord cały czas starał się o względy Celestii.

 

 

Upadek księcia:

Martal od wielu lat obmyślał jak przejąć władzę, najskuteczniejszym sposobem było wyeliminowanie brata. Obmyślił ja to zrobi i gdzie, był jeden problem, Levis stawał się podejrzliwy, coraz mniej mu ufał. Nie łatwo będzie zastawić pułapkę by wykończyć go bez światków.

 

Levis i Luna planowali ślub, większość rzeczy była załatwiona, zgoda rodziców, oświadczyny, niewielkie przyjęcie...

Byli szczęśliwi, Levis ufał bezwzględnie Lunie i jej siostrze.

 

Martal był gotowy wykorzystać każdą okazję, Celstia byłą tak podekscytowana i zajęta ślubem siostry, że przestała być czujna, on to wykorzystał. Z pomocą Celestii zwabił Levisa w miejsce pułapki. Nic nie spodziewającego się księcia wystarczyło jedynie ogłuszyć zaklęciem, reszta była prosta, wystarczyło się śpieszyć. Wiedział że jego brat nie umie pływać, wystarczyło w nocy po kryjomu związać go i wrzucić do rwącej rzeki. Wszyscy byli tak przejęci że nie zauważyli co się dzieje. Jedynie Celestia widziała jak prąd porywa jej przyjaciela, nie mogła nic już zrobić. Jej magia nie była jeszcze na tyle silna, by przerwać to co się działo. Martal ją zauważył, zagroził że ją zabije, jeśli ktokolwiek się o tym dowie. Celestia była zastraszona. Martal znał się na czarnej magii, tak jak jego brat, oboje byli potężni, może to dziwne, ale ich magia przewyższa siłę magi zwykłych alicornów. On mógł ją bez trudu znaleźć, torturować, zabić. Martal ogłosił wieść o zaginięciu brata. Przez lata nikt nie mógł go znaleźć, oficjalnie uznali go za martwego.

 

Jednak nikt nie przewidział jednego, Levis zdawał sobie sprawę od dawna, że jego brat poluje na jego koronę. Znał się na wielu rodzajach magii, nałożył na siebie mnóstwo zaklęć ochronnych, kumulował w sobie każdy rodzaj magii, by być gotowym w razie ataku. Nigdy nie utonął, opadł na dno, jeszcze żyjąc, jego magia zamieniła wodę wokół niego w lód, który nigdy się nie roztapiał, został wprowadzony w długą hibernację. Nawet on nie znał działania tej magii, byłą też wada, nie wiadomo było czy i kiedykolwiek się obudzi. Był świadomy, myślał, to tak jak Discord, gdy został zamieniony w skałę.

 

Martal objął rządy, jednak nie radził sobie, na jego terenach zapanował głód, zbrodnie, choroby, on sam się tym nie martwił, był samolubny, liczyła się tylko władza. Został pokonany przez elementy harmonii.

 

Powrót braci:

Wiele tys. lat później, niedługo po tym jak Twillight Sparkle została księżniczką, Martal się odrodził, potężniejszy niż wcześniej. Ani Celestia, ani Luna nie dały rady go powstrzymać. Jedyną rzeczą która mogła go zniszczyć były elementy. On o tym wiedział. Wiedział też że pozbycie się jednego z elementów da mu wystarczająco dużo czasu by przejąć władzę i odebrać pozostałe.

Jego celem była Twillight Sparkle, pokonał księżniczki na tyle szybko, że ta pozostała nieświadoma i przebywała w Ponyville. Wystarczył jeden szybki atak pod przykrywką. Jego magia, była tak potężna, że nawet Twillight nie miała zbyt dużych szans na wygraną. Bez jednego elementu reszta nie mogła nic zrobić. Twillight uznano za martwą, przynajmniej tak się zdawało. Była ona w stanie Śmierci klinicznej. Martal objął władzę, ksieżniczki wraz z Discordem schroniły się w górach. Discord zabrał je tam, gdy były ciężko ranne po walce. Sami nie mieli szans.

Teren equestrii został przesiąknięty czarną magią. Woda, ziemia, niebo. Rośliny zaczęły umierać, podobnie jak większość zwierząt. Ponownie szerzyły się choroby, głód i nieustanna wojna domowa.

 

Gdy magia Martala skaziła wodę zaczęła ona wysychać, miejsce w którym hibernował Levis prawie kompletnie wyschło, a zderzenie sił braci go uwolniło. Wiedział co się dzieje, miał jeden cel, odzyskać Equestrię. Wyruszył na poszukiwanie Discorda, wiedział on jak można pokonać Martala.

Znalazł go, był samotny, błąkający się po górach. Nigdy by nie uwierzył, gdyby nie poznał go po mimowolnym odruchu. Levis miał tik nerwowy w uchu, często bez jego woli było położone do tyłu. Opowiedział mu o elementach harmonii i ich poprzednich posiadaczach.

Nie było to łatwe zadanie, lecz Levis powoli zdobył kilku szpiegów, wykradli oni elementy, podmieniając na fałszywe. Potrzebował także kucyków które je reprezentowały. Twillight obudziła się ze śpiączki. Uciekła, wiedząc że następnym razem może nie przeżyć. Levis ją odnalazł. Mimo początkowej nieufności, zgodziła się odnaleźć pozostałe elementy. Gdy mane 6 zebrało się do kupy, zostały po kryjomu przeniesione do fortecy Martala. Razem go pokonały.

Discord obserwując wszystko z bezpiecznej odległości powiadomił Celestię i Lunę o wszystkim.

W equestrii powróciła władza księżniczek.. Luna i Levis krótko po tym w końcu wzięli ślub.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gatunek: Alicorn-Bat pony

A to możliwe?

 


Księżniczka Luna: Żona

Discord: przybrany brat/ jeden z najlepszych przyjaciół.

Serious? -_- Bez przesady ale nieźle mącisz




Urodził się...kiedyś tam.

Jak miło że tak dobrze to opisałeś -_-

 


był różne tereny należące do ziemnych, pegazów, jednorożców, nietoperzy i alicornów.

Bez urazy ale Celestia i Luna były chyba pierwszymi alicornami, a jeżeli nie to jest to bardzo szlachetna rasa i nie bryka sobie po polach z innymi kucami -_-




Był najlepszym przyjacielem Luny i Discorda (zakładamy że Discord był również młody). Często się razem bawili, wraz z Celestią i jej siostrą szukali przygód, lub robił innym kawały z Discordem.

Nie zapominajmy że każdy oc musi znać Celkę i Lunę! Gosh..ciekawe ilu już mają takich znajomych


Luna i Levis krótko po tym w końcu wzięli ślub.

Yeah...jakoś nic mi o tym nie wiadomo -_-

 

 

Może i byłam nieco krytyczna ale według mnie OC jest zwyczajnie przesadzony. Super nietoperzo-alicorno król kumplujący się z królewskimi siostrami i panem chaosu, ba! jeszcze Luna to jego żona! Nie chcę cię zbytnio urazić ale według mnie powinieneś popracować nad OC-kiem

Może w serialu Luna serio weźmie z kimś ślub? Wtedy historia będzie jeszcze bardziej....nie wiem nawet co napisać ,,niepasująca?"
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłe odcinki nie są uwzględnione. To tak jakby druga rzeczywistość/ linia czasowa.

Wiem że alocorn-bat pony to dziwne połączenie, ale według mnie ciekawe.

To kiedy się urodził ciężko opisać, gdyż nikt z nas nie wie ile dokładnie lat mają Celestia i Luna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłe odcinki nie są uwzględnione. To tak jakby druga rzeczywistość/ linia czasowa.

Wiem że alocorn-bat pony to dziwne połączenie, ale według mnie ciekawe.

To kiedy się urodził ciężko opisać, gdyż nikt z nas nie wie ile dokładnie lat mają Celestia i Luna.

co nie zmienia faktu że fanowsie oc nie powinny mieć powiązań z iucykami serialowymi ( przynajmniej wg mnie )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Jak miło że tak dobrze to opisałeś -_-

 

 

Jak miło że tak dobrze to opisałeś -_-,  opisałeś , opisałeś - To dziewczyna  

 

 

 Bat-pony-alicorn? A ja myślałam, że to są tylko pegazy...

Inaczej mówiąc: oc do poprawy.

Następnym razem nie myśl ^^  

Bo twoje są po prostu genialne, wiesz?   

 

 

 

 

 

 

Bez urazy ale Celestia i Luna były chyba pierwszymi alicornami, a jeżeli nie to jest to bardzo szlachetna rasa i nie bryka sobie po polach z innymi kucami -_-

 

 

 

 

Była jeszcze Lauren Faust - OC twórcy MLP ^^.  

 

Niestety w niektórych sprawach muszę się zgodzić z Pursephone...     

Za bardzo "wywyższasz" swojego OC.   

Jest przyjacielem i mężem księżniczek.    

A po za tym jakimś ekstra gatunkiem, który wyginął nie istnieje :\ (w świecie MLP)  

Chyba, że tworzysz rodzaje kucy, wtedy to jest ok, albo piszesz Fantastyczne  

historię OC, to też niezłe .

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo twoje są po prostu genialne, wiesz?

Nic takiego nie napisałam, a staram się pomagać, ale chyba mi nie wychodzi...


Na ogół miły, spokojny i bardzo romantyczny (dla Luny), dobry przywódca, silny psychicznie i bardzo zdyscyplinowany. Mimo to czasami wpada w panikę i przejmuje się tym, co jest w danej chwili najmniejszym problemem. Może to się jednak obrócić na jego korzyść, ta cecha nieraz pomogła mu wykryć spiski, dążące do obalenia władzy. Ma czasami humory, robi się wredny i strzela focha z byle powodu (zazwyczaj ma po prostu zły dzień), czasami przez to nawet nie zrobi swojej roboty, bo ma zły humor, a wtedy nawet Celestia woli z nim się nie kłócić. Ma poczucie humoru, jest dość cierpliwy, nawet jeśli chodzi o Discorda (o ile nie ma focha).

Trochę mi to wygląda na połączenie różnych kucy, ale co ja tam wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...