Skocz do zawartości

Kai Inu


AppleDash

Recommended Posts

 kai_inu_by_dashiepl-d6z335a.jpg

Obrazek by me

 

Imię: Kai Inu

Rodzaj: Pegaz

Wiek: Dokładnie nie wiadomo, ale ok. 18 lat.

Rodzice: ?

Znaczek: Mikrofon i pędzel w psiej łapie

Specjalny talent (a dokładniej 3): Kontakt z psami, śpiew i rysowanie

Historia: Jej zastępcza rodzina znalazła ją pod domem w Manehatan, gdy miała ok. pięć lat razem z psem rasy Kai Inu, dlatego tak ją nazwali. Co dziwne od razu miała znaczek szarą psią łapę. Jej macocha i ojczym nie zgodzili się na psa i wyrzucili go na ulicę. Kai zbudowała mu budę w jednej z ślepych uliczek i dzieliła się z nim jedzeniem. Gdy poszła do szkoły była wyśmiewana, ponieważ najlepiej czuła się wśród psów. Pierwsze trzy lata w szkole siedziała w koncie. Ale później postawiła się wszystkim i postawiła na swoim. Pewnego spokojnego dnia gdy rysowała pojawiły jej się dwa kolejne znaczki. Niedawno wyprowadziła się od rodziców, a jej historia dalej trwa.

 

 

P.S. Kiedyś tam jak będzie mi się chciało rozszerzę  xD

Edytowano przez AppleDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ją opisałaś kochana, a ten obrazek to już w ogóle fajny.  

Ale możesz coś zmienić?  

Jak chyba wiesz kucyki mają jeden znaczek, chyba, że dostała znaczek, który był nie dokończony, lecz później odkryła swój talent do malarstwa i śpiewu.  

W taki sposób znaczek został cały zakończony. I przez to, że miała nie dokończony znaczek mogli się z niej naśmiewać ;)  

Daję propozycje, to twoja oc.  

Trochę za mało napisane, ale ważne, że jest .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie ją opisałaś kochana, a ten obrazek to już w ogóle fajny.  

Ale możesz coś zmienić?  

Jak chyba wiesz kucyki mają jeden znaczek, chyba, że dostała znaczek, który był nie dokończony, lecz później odkryła swój talent do malarstwa i śpiewu.  

W taki sposób znaczek został cały zakończony. I przez to, że miała nie dokończony znaczek mogli się z niej naśmiewać ;)

Daję propozycje, to twoja oc.  

Trochę za mało napisane, ale ważne, że jest .

O to mi chodziło, że był niedokończony, ale pewnie źle to ujęłam (o 12 w nocy nie jestem zbyt przytomna :) ). Mało, dlatego że lepiej napisać mniej, a w miarę dobrze niż zacząć wymyślać. Jak coś mi przyjdzie do głowy to dopisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, historia krótka, nie wiadomo jak zdobyła znaczek, nie znamy rodziców, miejsca zmieszania...i co najważniejsze w ogóle nie wiadomo jaki kuc ma charakter,nie wiemy co lubi.Zwyczajnie nic o niej nie wiemy ;________;

-krótka historia

-mało danych

-minus jedynie w moim imieniu bo nie lubię tęczowych kuców




P.S. Kiedyś tam jak będzie mi się chciało rozszerzę xD

 

Nie wiem czy wtedy użytkownikom będzie się chciało tu jeszcze wejść i zmienić zdanie o samym OC.

Kapuję że ci się nie chce, ale jak nie masz weny itp to się połóż, odpocznij, przemyśl wszystko co wiesz o swojej oc i dopiero napisz -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...