Skocz do zawartości

Udaję, że umiem rysować.


Zucharski

Recommended Posts

Fluttershy ma trochę za wydłużony łebek, powinien być trochę bardziej szeroki, a następnie mniejszy.  

Do Rarity nic nie mam. Tylko trochę ten gruby brzuszek.  

U Rainbow Dash mogłeś bardziej dopracować grzywę i ogon, oraz tę chmurkę, a nie robić byle jak.  

Po za tym ma strasznie małe nogi w porównaniu z resztą ciała.  

I mógłbyś trochę mocniej przyciskać ołówek, bo to prace ołówkiem prawda?  

Chciałabym też zobaczyć jak ci wyjdzie Rainbow Dash w takiej pozycji  

 

my_1st_mlp_fim_vector_by_lamb_of_god_46-

 

Tym razem proszę, zrób trochę zmian jakie w Rainbow Dash co do tamtego rysunku.  

Czyli dopracuj grzywę, przyciskaj mocniej ołówek i większe kopytka. Dasz radę?  

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja tu jestem od oceniania, ale co mi tam.

 

  Obrazek pierwszy:

Walic, że nie twoja koncepcja. Wygląda świetnie. Może by to jeszcze pokolorować?

04a6ca5f8fa7447d75bd3c44359faa97_cropped

   

    Obrazek o numerku dwa

Czy ta szyja nie jest nieco za długa? A kopytka za krótkie? Ale nadal lepiej niż ja dobrze.

 

   Obrazek ostatni.

I mój dotychczasowy zachwyt poszedł się kochać ulotnił się. Skrzydła za nisko, dolne kopytk za krótkie, dziwna owalna głowa, dziwnie ułożona grzywa i pyszczek na szyi. Ale chmurka świetna :x . Poza ty wciąż rysujesz lepiej ode mnie. No i OGROOOOOOOOOOOMNY plus za to, że się starasz i masz potencjał (napisał dwunastolatek :forgiveme: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kucyki w stylu pani Faust, w którym są często rysowane przez początkujących. Można je zepsuć bardziej lub mniej. Tutaj nie widzę wielu błędów chociaż kucyki są troszkę za grube i mają za chude kopytka. Ostatnia praca z Rainbow jest nieproporcjonalna ale podziwiam, że spróbowałeś narysować kuca w takiej pozie. Podsumowując musisz popracować nad proporcjami i może zacząć kolorować, co? W każdym razie - jesteś na dobrej drodze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konstruktywną krytykę.

Wilk Cassidy, w przypadku Fluttershy, to początkowo chciałem sobie narysować tylko oko, potem zrobiłem drugie, pyszczek itd. Gdybym zaczął od ciała, to pewnie było by lepiej.

Rainbow Dash... No cóż, ją rysowałem bez wzoru, nie znam się na proporcjach i ciężko z głowy coś narysować, ale popracuję.

Ołówek dociskam, tylko skaner trochę rozjaśnia obraz.

I Rainbow Dash w twojej pozycji:

wmdo.jpg

Kolorować pewnie zacznę wkrótce, na razie chcę potrenować rysunek ogólnie. Nie mogę opanować trzęsących się rąk >.<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rysowaniem Mane 6 wiąże się pewne ryzyko ponieważ wszyscy napatrzyliśmy się na nie już tyle, że każdy zauważy najmniejszą nawet niedoskonałość.

 

Co do Dashie to ogonek raczej nie ten, co trzeba. Te dolne łapki też jakieś nieproporcjonalne, ale jak wspominałem zauważam to tylko dlatego, że napatrzyłem się na animacje.

 

Ogólnie rzecz biorąc szkice na doskonałym poziomie. Mam nadzieję, że masz warsztat pozwalający na tworzenie kolorowych ilustracji (najlepiej na kompie) bo widać ogromny potencjał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konstruktywną krytykę.

Wilk Cassidy, w przypadku Fluttershy, to początkowo chciałem sobie narysować tylko oko, potem zrobiłem drugie, pyszczek itd. Gdybym zaczął od ciała, to pewnie było by lepiej.

Rainbow Dash... No cóż, ją rysowałem bez wzoru, nie znam się na proporcjach i ciężko z głowy coś narysować, ale popracuję.

Ołówek dociskam, tylko skaner trochę rozjaśnia obraz.

I Rainbow Dash w twojej pozycji:

wmdo.jpg

Kolorować pewnie zacznę wkrótce, na razie chcę potrenować rysunek ogólnie. Nie mogę opanować trzęsących się rąk >.<

No całkiem ładnie :)  

Tylko ogonek za cienki a tylnie nogi za grube, ale popracujesz nad tym ja myślę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga bo shipping.

Heh, nie do końca. Fluttershy i Rainbow Dash na pikniku:

zg5i.jpg

A tutaj prototyp na brudno, czyli macie i pośmiejcie się :)

wgzc.jpg

Te porozrzucane tosty xD

Chciałem, żeby RD kosztowała masła orzechowego jak w prototypie, ale nie za bardzo mi wychodziło ;)

Po tym rysunku, nie jestem pewien, czy z rysowania mam więcej zabawy czy nerwów.

Edytowano przez EmSki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ponifikacja jednej pegasis:

bbb6.jpg

Mam nadzieję, że nie będzie miała za złe za kiepski kolor. Nie wiem, czy to moja wina, czy kredek. Starałem się jechać równo, ale i tak nie wyszło jednolicie.

 

 

Yayku jakie to jest urocze :lunaderp:

Tylko kucyki mogą mieć trochę problem z trzymaniem kuli, chociaż w sumie mogłyby toczyć...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...